Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynka25

Czekające na okres łaczmy się we wspólnym oczekiwaniu

Polecane posty

Gość nie wiemmm
hehe, napisze jak tylko co bede wiedziaala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmm
mam coraz wiekszego stresa chyba dzis kupie test..... ale tak bardzo sie boje ze chyba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalalalaalal
Kasiu! Ja też mam dostać w niedzielę:) i też oczekuję... miałam ostatni okres 21 marca, ale mialam jeden stosunek przy którym pękła prezerwatywa, z tym że było to w 21 dniu cyklu, więc chyba nie powinno mi nic być:) Mam nadzieję i czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
no to kochane bedziemy razem oczekiwac , sama nie wiem czy sie nie skusze na test bo bardzo sie boje ❤️ :) jak ja się cieszę ,że mam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX-MENKA
Ostatni raz wspołzylam gdzies w polowie lutego - wydaje mi sie, ze nie moglo byc raczej zadnej wpadki, bo zabezpieczalismy sie prezerwatywa, ktora nie pekla. 1 miesiączka sie spozniala, wiec wmawialam sobie wszystkie objawy ciazy. w koncu zrobilam test (pre-test), w ktorym od razu wyszla jedna gruba krecha, a gdy spojrzalam na test po ok.2 h pojawila sie ledwo widoczna kreseczka. Nastepnego dnia dostalam miesiaczke(7 marca), przerwa w miesiaczkowaniu wynosila 35 dni, gdzie zwykle dostaje miesiaczki co 28 dni. Ta moja miesiaczka byla normalna. A teraz mamy juz 17 a mnie nawet piersi nie bola i miesiaczki nie dostalam...:(. Czy moge byc w ciazy?Dodam, ze od lutego sie nie kochalam i jestem przed matura..... Dziekuje za pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalallaal
Jak nie pękła to nie schizuj:) Od schizowania najczęściej się opóźnia;) Ja też trochę sobie urajam... No ale pozytywnie myślę..;) Kasiu.. nie rób testu bo póki co Ci się NIE spóźnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalallaal
Poza tym... zaczęłam mierzyć temp. w pochwie i mam teraz 37,5(utrzymuje się to od 5 dni) co oznacza,że chyba jest dobrze- 2 faza cyklu i miesiączka powinna być tuż tuż. Dzień przed temp powinna spaść o okolo 1 stopień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
XXX-MENKA - nie stresuj sie bo podzielam racje poprzedniczki ciąża w Twoim przypadku jest niemożliwa,a na wynik testu patrzy sie tam po 5 minutach czy tam ilus tam , jest w instrukcji napisane wiec na pewno mowil prawde, po kilku godzinach czesto wyskakuje 2 kreskla,ale nie trzeba sie tym sugerowac :) kalallaal - no własnie kochana poczekam choc jak pisałam mam juz prawie wszystkie objawy :) echh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX-MENKA
Dzieki wielkie dziewczyny za tak szybka odpowiedz...Troche mnie one uspokoily, ale pewnie nie na dlugo...Uspokoje sie jak dostane miesiaczke...I pewnie bede do Was zagladac...Stresuje sie bo czytam na roznych forach, ze testy moga sie mylic, ze mozna miec miesiaczke jak sie jest w cizy i takie tam... Zreszta same wiecie, ze sila psychiki jest wielka... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
no dokładnie siła psychiki jest wielka :) echh :( ,ale bedzie dobrze zobaczysz jesli "prezes" nie uległ zniszczeniu to jestem pewna ,ze bedzie dobrze w dodatku mialas okres ,wiec wszystko w jak najlepszym porządku 3maj sie i zapraszamy na topik w wolnych chwilach :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione panie nadal schizuja? wiecie co??? :D przy was nawet taki glaz jak ja moze dostac okres, ktorego w tej chwili nie czuje. Dzieki posiedzeniu na waszym topiku cos mnie dziwnie brzuch boli... uff. dziewczyny... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmm
ja juz nie czekam, dostalam okres:))) wiec jedna ciaza mniej życze i wam szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie juz spóźnia okres 21 dni:( dodam ze przestałam brać tabletki. Pierwszy okres wystapił po 32 dniach, a teraz czekam i nic:( Raczej nie mielismy żadnej niepokojącej sytuacji nie pękła nam gumka ( raz nam pękła ale nie doszło do wytrysku a poza tym była z srodkiem plemnikobujczym i dostałam okres własnie ten po 32 dniach i był normalny- trwał 5 dni) od tego czasu gumki nas nie zawiodły. Niby ciaża wykluczona a ja zaczynam swirować, wymyslam sobie ze moze jednak. Testu sie boje zrobić:( Od tygodnia wmawaim sobie że pobolewają mnie jajniki (no chyba ze faktycznie bolą...Po prostu shizuje dzisiaj wygrzebałam starą luteinę którą przepisał mi kiedys lekarz na zaburzenia miesiaczkowe i zaczęłam łykac. Ta cała sytuacja denerwuje mnie strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalalal
Dziewczęta.. przede wszystkim nie wchodźcie w google i nie wpisujcie "objawy ciąży" bo takim sposobem to same sobie ją uroicie. Spokój może nas uratować:P Co do osób ktore piszą o opóźnieniu okresu po tabletkach...-> to normalne bo one rozregulowują cykl. Nie ma się co martwić. A ja czekam na @ :) pierwszy raz w życiu tak strasznie się ucieszę jak przyjdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja czekam.. mialam 3 stosunki bez zabezpieczenia okres powinnam dostac jutro ale nic sie na to nie zapowiada naprawde sieboje... jestem z kolesiem maly miesiac i nie wiem co ztego moze byc.. boje sie jak holera boli mnie brzuch.. ale to raczej z nerwowo niz na @ ;( bardzo sie boje nie moge teraz miec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka blond
hej a ja mam takie pytanie , czy mozliwa ciaza , ? uprawialam z moim chlopcem petting , za kilka dni kiedy mial przyjsc okres w tym dniu zrobiłam test i wyszedł negatywny , kilka godzin pozniej dostalam silne bóle brzucha i okres , nastepnie za kilkanascie dni pojawił sie śluz taki ciągnący przezroczysty gesty , 15 dni po tym śluzie pojawiła sie miesiączka , czy mimo tego moge byc w ciazy? bo słyszalam ze mozna plamic w ciazy...odp. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalalala
Dziewczyno.. znów załamuje mnie brak wiedzy polskich nastolatków. Podczas pettingu nie można zajść w ciążę(no chyba, że dochodzi do wytrysku w okolicy pochwy, ale wtedy też szanse są małe), przez bieliznę w ciąże nie zajdziesz. Poza tym skoro dostałaś okres to nie masz sie co martwić. Plamienie to jak nazwa wskazuje PLAMKI krwi, a okres to coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
kalalala dobrze uświadamiasz :) zgadzam sie z tym co mówisz o peetingu :) tez myśle ,że to nie jest mozliwe zebys byla w ciazy przeciez to co opisujesz zawsze wysepuje podczas cyklu ,a ten sluz taki dziwny zawsze ma sie podczas owulacji w polowie cyklu e1503 - na pewno to na okres Cie tak boli mówie Ci kochana nie stresuj sie tak bedzie dobrze i dostaniesz upragniona @ :) wspomniesz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
Maleńka nie martw się skoro miałaś normaln ie okres mówie Ci wszystko jest w porządku kochana ,a teraz cierpliwie czekaj choc wiem po sobie ,ze cieżko jest czekać bezstresowo , masz na posieszenie --> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
dobranoc moje kochane do jutra :) ,bo idę spać :) 🌼 oczywiscie jeśli ,któraś dostanie okres to niech pisze :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
no właśnie bardzo się cieszę ,że mamy taki fajny topik ,ale tworza go przede wszystkim fajne kobitki :) 🌼 u mnie bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmm
jeju nigdy sie tak nie cieszy;lam ze mnie strasznie brzuch boli z powodu okresu:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
no widzisz nie wiemmm ,a jednak :) wiedziałam ,że tak bedzie od razu :) e1503 - miejmy nadzieje,że i do nas w rychłym czasie zawita pan Okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmm
teraz widze ze sobie te wszystkie objawy uroilam, wiec pewnie i Wy wyolbrzymiacie trzymam kciuki, napewno bedzie odbrze ja dostalam okres po tym jak prezstalam sie tym przejmowac, pogadalam z kolezanka i ona od glupich mnie najpierw wyzwala mowiac ze przesadzam i ze tak latwo w ciaze sie nie zachodzi i ze moglabym sie zaczac martwic jak bym nie dostawala okresu prze ponad tydzien a nie 2 dni. i jakos olalam to wyluzowalam i w ciagu godziny dostala okres:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze np. slyszalam juz o takich przypadkach w srod znajomych ze dlugo nic nic i to 1 stosu. po dlugim czasie i dzidzius od razu ale no coz jak siedze sama to sie bardzo schizuje ale mamz amiar isc teraz do fryzjera zeby sie troche rozluznic ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
dziewczyny mam dla was ważna wiadomość;) NIE ma okresu w czasie ciąży - NIE MA tak powie każdy kto ma mózg i chociaż raz rozmawiał z ginekologiem. W czasie ciazy moze wystapic plamienie ale bardzo skape i brazowe a nie powódz! Po @ nie ma opcji na dziecko, także spokój ma być i bez paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka25
Kurde no własnie w czasie ciąży nie ma norman ego okresu :) ,ale najppierw chce go miec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
jak na początku pisalam ze czekalam i dostalam :) ja jak mi sie jeden dzien spoznia to schizuje :) wszystko bedzie ok stres tez robi swoje, zmiana klimatu itd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×