Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Chłopak po 2miesiącach znajomości spytal czy jestem dziewicą, ma 25 lat

Polecane posty

Żadko mężczyźni spełniają moje oczekiwania a nie chce kłamać bo jak się domyśli czy jakaś życzliwa koleżanka mu powie to mnie znienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do autorki, w jakim celu spytał? Czy będąc dziewicą masz większą wartość, czy co? Tyle jest tu bzdurnych topików na temat dziewictwa,że aż dziw bierze ile jest głupich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego ze chce spróbować sexu z dziewicą hehehe twierdzi że to poniżające ożenić się z taką którą inny rozdziewiczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto i ty dalej chcesz
z nim być?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ewidentnie traktuje
kobiety jak rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wiem co ty
jeszcze przy nim robisz.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim pytaniu facet dostałby ode mnie solidnego kopa na pożegnanie. Jakie on ma prawo do Twojej przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od chłopaka mającego 25 lat należy wymagać więcej rozumu, ja ożeniłem się z wdową i jesteśmy już dwadzieścia lat i dziewictwo ma gówno do tego czy ktoś będzie z kimś czy nie. Ważna jest iskra Boża między kochającymi się osobami, możesz być nawet dubeltową dziewicą i tak nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj go czy on jest prawiczkiem. No bo przeciez wstyd wyjsc za maz za faceta ktory byl ,,uzywany\'\' przez inna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma prawo wiedzieć to nie prawo do przeszlości ale do informacji i wyboru jaką kobietę chce poślubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie ładnie
rany przecież on nie zapytał jej neutralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to forum jest
zagłębiem prawiczków? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie ładnie
i nie dał jej komfortu odpowiedzi, przecież od razu dał do zrozumienia że jeśli nie jest cnotką to jest k.u.r.w.ą To nie jest zwykłe pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech mu powie że bzykala się z innymi i musi zdecydować czy chce ją czy nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu problemem jest
sposób w jaki on sie wyraża na ten temat a ten całkowicie go dyskwalifikuje.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie ładnie
od razu bzykała, może po prostu KOCHAŁA SIĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie ładnie
i w 21 wieku znajdą się tacy którzy uprawiają średniowiecze. No po prostu nie mam słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie co innego
zwykle pytanie z ciekawości a co innego ta sytuacja, gdy facet najwidoczniej z góry skreśla nie-dziewice uważajac je za szmaty i generalnie traktujac kobietę w kategoriach "używalności"!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moze miec popularny
ja tylko dodam, ze popieram bardzo milego blondyna po raz kolejny jak malo kto ma cos konkretnego do powiedzenia. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjKaaaaa
pewnie, że ma większą wartośc. Bo wiele bab śpi z facetami dla korzyści - kasy, słway, auta, wycieszek..to zwykłe dziwki..i tak szybko skaczą z jendgo łozka do drugiegio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula18
Mamy XXIw a wy takie bzdury pleciecie.Dojrzała kobieta spotyka się z gościem, który chce ingerować nawet w jej przeszłośc?Jak chcesz to powiedz prawdę, ale wcale nie musisz mu odpowiadać na takie pytania.Chyba, że pyta z czystej ciekawości i co byś nie powiedziała to i tak to zaakceptuje, albo nie wie jak ma się zachować i czego się spodziewać jak z tobą pójdzie do łóżka..Nie jast panem twojego życia.A co on to prawiczek?Nie daj się dziewczyno, twój cyrk twoje małpy, nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty gówniaro pleciesz to jego sprawa z kim się żeni i wcale nie musi akceptować może poszukać dziewicy tak jak ja...Nie każdy lubi żyć ze świadomością że ożenił się ze szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniarzem to chyba
ty jeszcze jesteś!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodam że w życiu nie warto rezygnować z takich przyjemności jak rozdziewiczenie kobietyhehehe które zdarzają się tak nie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jego wybór
to jego wygór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosić go? ty chyba oszalałas... nie ma prawa ingerowac w twoja przeszłość której i tak sie nie da zmienić... kłamstwo tu nie pomoże... uważam ze szczera odpowiedź jest najwazniejsza... wkońcu jak powiesz ze dziewica to kiedys sie okaże prawda... Pozatym możesz mu powiedziec ze kiedys z kims był s itd... jak ktoś był z kims w długoletnim zwiazku z kim uprawiał sex, i to był np 1 partner w życiu, po 5 latach sie rozleciało to co taka dziewczyna ma zrobic? Pierd** enie jak dla mnie. A sam taki święty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdyle
a co za problem powiedziec prawde zwiazek ma sie opierac na szczerosci a zaczynac na wstepie od kłamstwa bezsensu. Ku..a ja tu nie widze problemu jesli mu sie nie spodoba prawda to adios amigos :P Ja tez zawsze chce wiedziec ile było przede mna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że to mi zależy na tym związku a nie na tym aby odszedł, znam jego poglady i chce lagodzić sytuacje a nie rozdrażniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×