Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Chłopak po 2miesiącach znajomości spytal czy jestem dziewicą, ma 25 lat

Polecane posty

Gość kasienkaaaa...
I taka to jest sprawiedliwosc w dzisiejszych czasach...;]Kolesie mysla ze im wolno wszystko,a kobieta jak nie dziewica to juz nie wiadomo jako puszczalska....Poprostu zal takich co tak twierdza.....Kazdy wyznaje inne zasady moralne i sam/sama decyduje o tym kiedy jest gotowy na swój pierwszy stosunnek,podobnie jak i sam/sama wybiera partnera.....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wyznaje inne zasady moralne i sam/sama decyduje z kim chce wziąść ślub z dziewicą czy używaną/ prawiczkiem czy doświadczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XO8
kobieto uciekaj dobrze ci radze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
Bawi mnie to co napisał "Grzęś" jak typka nie dziewica to już "używana" a koleś jak nie jest prawiczkiem to nie nazywa się go tak chamsko tylko niby"doswiadczony".....Sorry ale tym co napisales okazales brak szacunu do kobiet,dziewica czy nie pownnienes miec do niej taki sam szacunek,bo to kobieta....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes to sam do siebie
nie powinien miec szacunku, bo to szmaciarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzęsiu, właśnie, poprawka - dziewica, czy doświadczona, ewentualnie prawiczek, czy używany! O ile pamiętam należymy do TEGO SAMEGO GATUNKU, więc nie rozumiem takiej hipokryzji w standardzie oceniania postępowania ludzi różnych płci, ZWŁASZCZA, że jeśli Twoja moralność wypływa z religijności, przypominam, że w ŻADNEJ religii nie ma rozgraniczenia, że faceci mogą się bzykać przed ślubem, a kobiety nie. Czystość przedmałżeńska dotyczy ludzi OBU płci. Więc grzeszysz, chłopcze luby, myślą, mową, UCZYNKIEM oraz obłudą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest najgorsze
to że często ci prządni i porządne trafiają na ruchaczy i dziwki ale dlaczego tak jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze faceci nie chcą aby ich żony w sferze sexu nabierały doświadczenie innymi mężczyznami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie dyskutujcie
z grzęsiem bo to nie ma sensu - pusta dyskusja.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
Żyjemy w czasach gdzie jest równo uprawnienie....dlatego to samo co wolno faetom,wolno takze kobieta...;]Dlatego każdy robi co chce,kidy i gdzie ma na cokolwiek ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
miałem kiedyś panne która dość często chwaliła się że już nie była dziewicą jak mnie poznała przy znajomych no szlak mnie trafial na dodatek utyła przez rok znajomości,... hehehe myślala że się z nią ożenie głupia kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilem to co chciałem i poszukałem sobie dziewicy i uważam że chłopak aurtorki również ma prawo zrobić to co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczymy czy ta twoja
z czasem nie znajdzie sobie lepszego... pomysli jak sie szmaciles wczesniej i ... dopisz sobie sam... tak jest najczesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
Nie bój się dziewczynop powiedzic mu prawdy,pamiętaj szczerosc przede wszystkim...co on z tym zrobi to jego sprawa,ale jesli serio mu zależy to zrozumie że to bez różnicy czy miałaś kogos przed nim czy nie,ważne że go kochasz i nie zdradzisz.....Jeśli komuś serio zależy to przeszłośc sie nie liczy,a teraźniejszośc....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest najgorsze
a dużo ich miałaś ???? tych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest najgorsze
ja jednego bym przebolał ale dwóch nie u mnie byś była skreślona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
Sorry dlaczego on może a poprzedni nie mógl....Jesli zależy to z czasem zrozumie,że to ty wybrałaś tego pierwszego i pomimo ze już z nim nie jesteś to wydawał ci sie wtedy tak samo ważny jak on teraz.....To że nie jesteś dziewicą nie oznacza że jesteś nie wiadomo jaką puszczalską...dziewictwo nie jest wieczne,a sex jest dla ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest najgorsze
to można chodzic na dziwki jak się nie ma nikogo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze szuka kobiety z ktora mógłby się kiedyś ożenić i może dlatego sprawę dziewictwa traktuje poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
Każda kobieta,podobnie jak i facet szanują się w wybrany przez siebie sposób.....i nie myślcie sobie że tak pisze bo miałam nie wiadomo ilu facetów w łóżku...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
Nie myślcie miało byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa...
A mam pytanie...czy on jest prawiczkiem...?? A jeśli nie to ile kobiet miał....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po jaką cholerę szukasz odpowiedzi na kafe???? to jest ostatnie miejsce gdzie bym szukał pomocy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądziłam że temat tak sie rozkręci, o jego doswiadczenia się nie pytałam bo się nakręca i zaraz teksty że jego żona będzie piękną dziewicą itd Na dodatek nie interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest najgorsze
TAK TERAZ POWAŻNIE dla faceta prawiczka to nie jest za ciekawa sytuacja ty jesteś można by powiedziec bardziej doświadczona wiesz co i jak a on mając świadomośc że już kogoś miała jest nieciekawie ale oczywiście wy tego nie bierzecie pod uwagę tylko swój czubek nosa widzicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×