Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________

Jestem załamana. Nie wierze w to co zobaczyłam

Polecane posty

Gość rumburakk
nie ma co siedziec z zalozonym rekami. a tak swoja droga , jestescie ze soba 8 lat. jestescie narzeczenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zapytala prosto z mostu i tyle. w koncu sa dorosli i ona oczekuje jasne odpowiedzi wiec niech jasno zada pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
chyba, ze jej bardziej zalezy na tym zwiazku niż jemu. dlatego moze sie tak boi zapytac, zeby go nie stracic. ale w sumie jesli tak jest, ze jemu i tak nie zalezy i zwiazek to fikcja to moze lepiej, zeby to sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
jak on kreci, to na pewno nie uzyska prawdziwej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
no wlasnie tez dziwne, sa juz tyle lat i dopiero narzeczeni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
nie ma co sie bac. moze rzeczywiscie zapytaj od razu o co chodzi z jakas magda i testem ciazowym. nawet jak ci nie powie, to zobaczysz jak zareaguje. mimiki i ciala nie da sie oszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
jedyne co to mozna zrocic uwage na jego ewentualna reakcje, ale to i tak nic pewnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
temat wiadomości: test nigdy w trakcie naszego związku nie dawał mi powodów do zazdrości. jesteśmy już 8 lat a narzeczeństwem 2, bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego dlatego tak trudno jest mi podjąć jakakolwiek decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie uzyska prawdziwej odpowiedzi to zawsze moze poprosic o numer do tej kobity i znia porozmawiac i poprosic o wyjasnienie. dla mnie to dziwne. dziewczyna ma takie podejrzenia i sie jeszcze zastanawia co zrobic i jak go zapytac aby sie przypadkiem nie pogniewal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy,a le to mogla byc pomyłka tyle spamu przychodzi ze hej, kiedys nawet byla taka sytuacja ze laska z drugiego konca Polski sciagnela wszystkie maile poufne jednego z moich kolegów, ktore byly na serwerze. Pomyłki sie zdarzają :) Wystarczy pomylić jedna literke. I jesli to pomyłka, to po pierwsze: brak zaufania do partnera, po drugie: szpiegowanie i czytanie cudzej korespondencji. Poza tym, nawet jesli sie zna haslo i ma sie pozwolenie na spr poczty to raczej nie codziennie i za kazdym razem tylko za jego przyzwoleniem (jesli nie ma dostepu do kompa i prosi itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuu dziewczyny nie dorabiajcie scenariuszy:P Autorko, ja Cie podziwiam, ze Ty wiesz o tym tydzień i siedzisz cicho. Ja juz dawno bym sprawe wyjaśniła. W tę albo w druga stronę obojetne jak. I wisiało by mi czy sie wścieknie że zajrzalam na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja anka
choc z drugiej str tak glupio pisac z jego skrzynki, bo odpowiedz moze przechwicic on i wtedy sie wqrzy. poza tym nadal nie wiemy kto to jest,jesli to kolezanka, to mu moze powtorzyc i tez bedzie wtopa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
to i tak jakos wolno to u was idzie... a moge spytac ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazasz sobie zycia bez niego? rozumiem, ze za to wyobrazasz sobie zycie w trojkacie, anawe kwadracie z dzieckiem? chcesz wyjsc za maz za kogos kto Cie zdradzal i ma dziecko na boku? chyba warto sie upewnic..owszem swiata poza nim nie widzisz, moze wlasnie dzieki temu dowiadujesz sie o tym tak pozno, a on na tym jedzie. tym bardziej, ze jesli jest nie winny to szybciej sie o tym dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
"bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego dlatego tak trudno jest mi podjąć jakakolwiek decyzje." a czy on ciebie tez tak bardzo kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
ja sie dzisiaj dowiedziałam a mail w skrzynce leżał już ok tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem moze byc pomylka, ale wolalabym na jej miejscu zalozyc najgorszy scenariusz. z reszta jakie jest prawdopodobienstwo otrzymania takiej wiadomosci przez pomylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i faktycznie kiedyś wyslalam maila.. pisałam z pamieci i mail doszedł do kogos innego, kto pełen zdziwienia przyslał maila z zapytaniem, ale osssooo chodzi??? A ja w miedzyczasie wmawialam prawdziwemu odbiorcy że mail poslalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
myślę ze tak ale nikt nigdy na 100% nie jest tego pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie zapytala i tyle. w inny sposob sie nie dowiesz, a nawet jak wyczujesz, ze sciemnia to mozesz dalej go inwigilowac. pozdrawiam! i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
okazuje ci uczucie i mowi o wspolnej przyszlosci z tobą? czemu jeszcze nie bylo slubu, on sie ociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi.......................
jesteście 8 lat razem...myślę że nie powinnaś sie krepować zadać pytanie o co chodzi w tym teście, nie sądzę by to była pomyłka, jak nazywa sie nadawca?chodzi mi o adres mailowy, czasami niektórzy mają tam imię i nazwisko, możesz też na fotce poszukać po adresie mailowym danej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys napisalam smsa do lubego, ze jak nie chce to niech nie przyjezdza a ja takie dobre jedzonko zrobilam ... za jakis czas zadzwonil jakis nieznajomy i mowi do mnie: to ja chetnie bym skorzystal :D:D alez sie zdziwilam, i jeszcze sie wkurzalam ze luby nic nie odpisuje :) ehh, lata mlodości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
Moze sprobuj sie zastanowic czy nie znasz jakiejs znajomej Magdy, moze w jego pracy? Nie mozna wykluczyc pomylki, choc mail jest dziwny. Zastanow sie czy cos sie nie zmienila w jego zachowaniu, jakies nadgodziny czy czestsze delegacje itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja anka
kurde jabym oszalała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
mieszkamy razem a ślub zaplanowany jest na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
Magda.O@...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
a jaka masz pewnosc, ze on jezdzi na te delegacje a nie np. spedza czas z jakas inna kobietą? nigdy nic podejrzanego nie znalazlas ani nie wyczulas? niektore kobiety maja intuicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×