Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELF

Duza nadwaga- mała silna wola!! Od dzisiaj zamiast od jutra!!!

Polecane posty

🖐️ zdycham Dostałam okres i ledwo co żyje :P Tak więc pewnie jutro nie będę się ważyła bo jak coś pójdzie w górę to dostane szału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Woda :( Ja własnie wcinam brokuła :) waga dzis pokazała 90,00 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku nie załamuj się.niekiedy tak bywa.Ważne że będziesz walczyła dalej :) Ja od jutra muszę pomyśleć nad posiłkami i duża dawką sportu gdyż 23 sierpnia mamy wesele.Więc chciałabym lepiej wyglądać :) Mało tego liczę na nowy ciuszek w mniejszym rozmiarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda nie wiem jaka była ta trzecia sukienka bo otworzyła sie strona główna ale jeśli to ma być na wesele to ja wybrałabym tą ostatnią Moze nawet ją kupie...mam wesele we wrześniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na wesele.Mam w sierpniu i we wrześniu.Trzeba jakoś wyglądać. Już wiem jakie jeszcze się nie wyświetliły :D http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.12.1&pr=28485 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.11.1&pr=28479 Ja z bon prixu często zamawiam i wiem że jak coś źle dobiorę to nie ma problemu ze zwrotami.Zamówiłam wszystkie te sukienki które pokazałam,zobaczę w której najelpeij będę wyglądała i resztę zrobię zwrot.Ja nosze jeszcze takie rozmiary że ciężko kupić coś dla mnie w tradycyjnym sklepie.Oby to jak najszybciej się zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Anastazja D
mam pytanie do WODA MINERALNA jak udało ci sie osiagnac tak imponujacy wynik zrzucenia tylu kilogramow w miare krotkim okresie ?? Pilnie potrzebuje czyjejs pomocy.. mam do zrzucenia ponad 40 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda ja ciągle mysle o tej brazowej sukience, strasznie mi sie spodobała Dobrze ze mozna zwracac bo ja nigdy nie zamawiałam z katalogu i nie bardzo wiem jaki rozmiar wybrac.. Mam nadzieje ze ten rozmiar do wrzesnia jeszcze sie zmniejszy.. Ile czasu idzie paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata Anastazja ----- W pierwszym tygodniu zjechałam bardzo dużo przy diecie 1200 kalorii.Dla mnie to była niczym głodówka bo wiadomo żołądek jest jak wiadro :) W dniach od 5-12 maja byłam na głodówce tylko sama woda.Kolejne tygodnie to już dieta 1000-1200 kalorii i sporo sportu czyli zawsze 2-3 godziny spacer z dzieckiem za którym non stop latam a dodatkowo jeszcze ćwiczę np w domu 1-2 razy po ok 30 minut lub godzinę jazdy na rowerze.niekiedy bywa tak że licze wcale kalorii a patrze na to co jem czyli warzywa surowe i gotowane,staranie dobieram mięso,pieczywo itd.I co najważniejsze zrezygnował całkowicie z cukrów bo to jest głównie mój problem z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik ----- Jestem ciekawa jak ta brązowa sukienka wygląda w realu :D Ja od kiedy ciężko mi kupić cokolwiek dla mnie to zamawiam w bon prixie lub w quelle.Owszem ciuchy niektóre są na pewno dużo droższe niż w sklepie ale w czymś chodzić trzeba :D.W bon prixie też firma -firmie z rozmiarów ka nie równa.Ale jeśli coś mi się nie spodoba,jest za małe itd to jest tam świstek który musisz dołączyć do zwrotu i wysyłam na mój koszt.Oni mają 14 dni na oddanie tobie kasy.Ja zawsze dostaje kasę gdzieś ok 10 dni.A na zwrot masz 14 dni od odebrania paczki :) Jak zamawiam telefonicznie to od dnia złożenia zamówienia paczkę mam zazwyczaj na 13-14 dzień (oni muszą dostarczyć w ciągu 21 dni bo tak mają w regulaminie) Ja te sukienki teraz zamówiłam wczoraj ale przez internet,zobaczymy kiedy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziś będę pisała sama do siebie :) Miałam dziś iść na rower ale zmieniły się plany.Teściowa dała mi ogórki więc dziś miałam robotę,a jak dają to trzeba brać :D.Tak więc rano poćwiczyłam aerobik przez równe 30 minut i tyle samo poćwiczę wieczorem.Musze przyznać że od poniedziałku coś nie chcę mi się jeść.Może rpzez ten okres jestem taka do niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie upał okropny :O waga bez zmian.. chyba nie ma szanas żebym schudła.. jem kalafiora włąśnie.. Jak u was?? Woda daj znac jak sukienki przyjdą, zwłaszcza ta brązowa mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po deszczach i zimnie dziś 2 dzień ukropu.Zdycham! Ale i tak już zdecydowanie lżej mi się poruszać :) Efiku-----Tylko się nie poddawaj! Może przez tydzień zapisuj w zeszycie to co zjadłaś i pod koniec tygodnia poważnie się na ilością oraz kalorycznością zastanowisz.Będziesz wiedziała ile zjadasz.A takie zapiski niekiedy są mocnym orzeźwieniem.A myślałaś może o dietetyku? Na pewno dam znać co i jak sukienkami :) Zamówiłam parę rzeczy i nie mogę się doczekać kiedy przyjdą.Mam na dzieje że w coś się zmieszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przez ten ukrop to poćwiczę niecałe 5 minut i już jestem cała mokra.Przy mojej tuszy to najlepiej jak jest zimno :D :P Dziś idziemy do mojej mamy-imieniny Anny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przez te upały ciężko....Tu nie chodzi o jedzenie bo w sumie mało jem a za to cholernie dużo pije wody.Po prostu bardzo się meczę przy ćwiczeniach,rowerze itd.Ledwo minie 10 minut a ja mam zadyszkę i jestem cała mokra :P Wole uprawiać sport jak jest zdecydowanie chłodniej a nie jak jest przeszło 30 stopni. A i ciuszków jeszcze nie ma :) Opowiadaj co tam u Ciebie :D odeszły czarne myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee kiepsko... nawet sie nie waże bo i tak wiem ze nie spada.. i ciagle myśle- dziś bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem,jak mnie otrzezwilo zeby przestac sie objadac, zawsze mialam fajna figure, cwiczylam duzo, jakies dwa lata temu przestalam cwiczyc to zaczelam tyc,przytylam 18 kilo, czuje sie jak swinia.zawsze lubilam slodycze,mnostwo razy zaczynalam sie odchudzac,ale nic z tego nie wyszlo bo uwielbialam sie obrzerac. ale do pewnego czasu jak zobaczylam na moim udzie wstretne CZERWONE szpecace rozstepy,takie jak moja kolazanka miala jak byla w ciazy, jak to zobaczylam to malo co nie padlam. momentalnie sie zmienilo moje myslenie.oczywiscie jem slodycze,nie wykreslilam wszystkich niezdrowcyh rzeczy z menu,ale zaczelam normalnie jesc.slodycze jak jem to rano,albo w weekeny,albo jak sa jakies imprezy.cwicze tez na stepie.kupilam sobie na allego i bardzo mi pomaga.najwazniejsze ze zaczelam sie czuc lepiej a nie wrzucac w siebie zarcie jak do smietnika,bo tak robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf a może masz jakaś dobrą koleżankę /przyjaciółkę z którą byś mogła uprawiać sport.Pójść na plaże czy basen,na aerobik,pojeździć rowerem we dwójkę to jakoś lżej i więcej motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mało nas,mało nas......do pieczenia chleba :P Ja ostatnio nie wchodziłam bo do południa wiadomo synek i wszystko co jest związane z domem.Znów po południu robiłam słoiki a konkretnie kiszone,korniszone i wysiliłam się a nawet na sałatkę.Zobaczymy jak wyjdzie :P Trzymam sie diety i sportu ale niekiedy mam takie dołki ze szok.Zwłaszcza jak jestem sama w domu.Teraz jest świetnie ale boje się że pewnego dnia się załamie i się poddam.Oczywiście takie myślenie od razu wyrzucam na śmietnik :) Chcę jeszcze raz schudnac tyle co do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA62
Trzymam kciuki za Ciebie Woda,by spełniło sie twoje pragnienie.Wszystkie odchudzające sie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panienki :D Jak leci? U mnie średnio ale dzis dzień póki co udany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Co u Was??? Woda? Sukienki przyszły? Koala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niby przyszły ale jeszcze ich nie widziałam :P W piątek przyszedł ....kurier.Tyle lat zamawiałam i nie wiedziałam że powyżej 1000 zł wysyłają kurierem a do 1000 zł pocztą.....A że za paczkę miałam zapłacić prawie 1400 zł (nie maiłam akurat tego dnia tyle bo skąd wiedziałam że akurat dziś przyjdzie :D:P) to nie odebrałam.Teraz żebym odebrała tą paczkę o muszę jechać do innego miasta ,w jedną stronę 35 kg.Prawdopodobnie pojadę pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego. Ja dziś zaczęłam głodówkę :( Otóż chciałam zbić jeszcze trochę do 23 sierpnia(wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nakupowałaś troche tych ciuchów ;) I znów głodujesz ;) Ja dzis nieźle... ale cieżko jest, cieżko ... Mąz mi już zaczyna przytyki robić, ze nie dbam o siebie itp..... Udowodnie ze dam rade Przede wszystkim sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×