Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość crisss25

Jaki macie stosune do spermy i wytryku w usta zakończonego połknięciem??

Polecane posty

Ale sperma świeżutko wyciśnięta to bardziej się do porannej kawy nadaje dziewczyno. Taką pewność powzięłam dziś rano, jak już mnie okrutnie sponiewierał oralnie (jak ja tego nienawidzę) i jak dla zabicia potwornego smaku, kawy sobie łyknęłam, którą to chwilę wcześniej przyniósł mi prosto do łóżka, bo mnie kocha. Przemyśl to przez weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel in spe ty wiesniaku z Mielna mozesz sobie wracac mnie juz tu nie bedzie co do drugiej osoby nie bede sie nad niczym zastanawiac weekendy sa od przyjemnijszych rzeczy ....na glupoty nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c1n379c nb7910
normalnie o tym marze jak tak czytam wypowiedz ito troche szok ;) mowa nie tylko o tym forum dziewczyna chce zeby skonczyl w ustach a on nie bo... ma oporu... ZALAMKA! zycie jest dziwne tak samo jak z seksem jak kobieta ma spore potrzeby to facet pierdola ;) jakos sie dopieramy odwrotnie ;) ja jetsem kilka lat z Ta sama kobieta kochal ja niesamowicie, jestesmy zareczeni ale cholernie mi doskwiera brak tego uczucia. Poprostu... chcialbym ;) juz widze ta mase osob ktore mi tu pojada :P jak moge itd ludzie wiecej dystansu do seksu jesli macie faceta jest Wam wierny to czemu sie nie bawic w lozku czemu nei szalec tylk owe dwoje, ja tego nie rozumiem ;) moze dlatego ze jestem otrwaty pod wzgledem seksu i czuje sie w nim dobrze niestety moja partnerka.... no coz ciesze sie ze mam to co mam, chociaz poza seksem jest wyjatkowa i naprawde nie z tego swiata i mimo ze uwielbiam seks to kocham tylko ja i zawsze bede ;) ps wypadaloby zdradzic no nie? ;) nie zrobie tego choc pewnie bylbym usprawiedliwiony. Stracilbym szacunek do siebie i zrownal sie z ta banda "prawdziwych" facetow ktorzy po mesku... zdradzaja...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c1n379c nb7910
poza tym troche wygody jak mi sie kiedys odechce seksu czy poprostu pojawia sie normalne meskie problemy to chociaz ona sie nie pusci z mniejszej ilosci seksu jak inna otwarta napalona kochajaca seks wszystko ma swoje plusy i minusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam wszystko co zwiazane z lodami :) i kreci mnie jak On spuszcza mi sie w ustach. Jak nie chcecie poczuc smaku to musicie sie postarac o to, zeby wystrysk nastapil na tyle gleboko zeby ominac kubki smakowe= prosto do gardla ;) i nie poczujecie nic, gwarantuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodiaaaaaaaa
o kurwa chyba se żygne pojebalo was sperme lykac ohyda jak dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodiaaaaaaaa
shit lykac sperme predzej bym strzepala 70-latkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodiaaaaaaaa
hmm mam dosc lat zeby duzo wiedziec na temat zyciu ale ja sperme swojego mena nie lykam da mnie to znizenie sie do poziomu prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodiaaaaaaaa
co to to to nie. Zastanawia mnie fakt czego tyle ludzi nie spi i siedzi na forum??? oświećcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodiaaaaaaaa
bezsennosc mnie nagle zlapala nie znam skutku siedze i nie mam co robic a za oknem jasnosc sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r23v423v4234
a facet lyka jak cie piesci...a z ciebie leci i leci ew wspolczuc faceta co pali, pije i zre co popadnie :D szczerze mowiac mam w du... twoje wypowiedzi bo to co soba reprezentujesz dziecko... klaudusiu a moze klaudynko... no lol co do wypowiedzi drugiej ;) prosto do gardla... dobra technika ale wiesz odruch wymiotny istnieje i szczerze mowiac gratuluje ;) moja z tego co sprawdzielm jest slodkawa w smaku ale t ozalezy od odzywiania sie, jak sie pije 2-3 razy w roku na jakies okazje, nie pali i czasami tylko je cos ostrzejszego to jest w miare ;) ooo zaraz klaudusia wyzwie mnie od hejow ze probowwalem wlasna sperme ;] straszne wiecie;) ps facet co chce kobiecie konczyc w ustach a po tym jej nie pocaluje i sam sie brzydzi sprobowac to.... wtedy to brak szacunku dla kobiety z jego strony - totalne przegiecie. pozdrowienia dla normalnych szanujacych innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem połykam i to lubię. Nigdy wcześniej tego nie robiłam dopiero z tym partnerem. On miał na początku opory więc go namówiłam i się spodobało. Nie obrzydza mnie to wogole tym bardziej że jego też nie i często wlewam mu do buzi spermę którą przetrzymuje w swoich ustach. Uważam że gdy 2 ludzi się kocha i zgadzają się na różne eksperymenty w łóżku to nie ma blokad. Co oczywiście nie znaczy że kobiety które tego nie robią nie kochają swoich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka20
Ja Wam powiem, że wszystko zależy od faceta i tego jaki smak ma jego sperma. Mój obecny partner smakuje wspaniale ( nie wiedziałam, że to mozliwe) za każdym razem połykam i robię to zawsze z własnej inicjatywy. Natomiast poprzedniemu partnerowi nawet loda robic nie lubialam, bo smakowal okropnie...dużo daje odpowiednie odżywianie się i higiena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne908e90
higiena to absolutna podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrvwer
wazne jest podejscie. jak facet cos spiep.... na poczatku zacznie zmuszac nalegac itd to wspolczuje... przeje... sobie i raczej zmiany w postaci poprawy sytuacji nie ma co oczekiwac. PSYCHOLOGIA! ew doswiadczenie ja coz... spiep.rzylem .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupip
uup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqaaaaaaaaaaaaaaa
ja jako młode dziewcze przez pierwszy miesiąc uprawiania miłości oralnej (ze tak się ładnie wyrażę :P) też nie moglam sie przemóc na finał w ustach... :P jednak pewnego razu moj partner nie powiadomił mnie o zblizającym się finiszu. Szczęśliwa z tego powodu nie byłam, no ale coż miałam zrobic... :P pierwsze koty za płoty ;) Od zawsze wyznawałam zasadę ze jak koniec w ustach to juz lepiej połknąć ;) szybko i "bezboleśnie" :P znacznie dłuzej zeszłoby się na szukaniu chusteczki czy (jak kiedys gdzieś czytałam, o zgrozo!) biegu do łazienki żeby wypluć nasienie. Masakra :D połknąć, popić herbatką czy sokiem ktory zazwyczaj w pokoju sie znajduje i po kłopocie :P a i facet szczęsliwy... :D a jesli nie ma sie akurat ochoty na final w ustach to lepiej pociagnac kilka razy i dotrzepać do końca, albo wskoczyć na konia i sytuacja rozwiązana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOOO
a moja żona, nie zawsze ale przewaznie łyka, no chyba że jej pocieknie:) i bardzo mnie to zadowala, powiedziałbym bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa indywidualna, mnie akurat koniec w buzi i połknięcie nie stanowi jakiegoś specjalnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fra-123
Moja znajoma lubi mi robic loda z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpiegus
ja bym chcial zeby moja dziewczyna wziela z polykiem ale cos hyba niebardzo wiec nienalegam,zato lubie jej muszelke wylizac i czuc jej soczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1991
ja choc polykam, nie czuje z tego przyjemnosci, sperma ma dziwny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1991
tylko robie mu loda, mowi ze dochodzi, patrzy tymi maslanymi oczami pytajac gdzie ma skonczyc to jak mu mam odmowic he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopaki musicie pojac ze naturalnie sperma nie jest przeznaczona do polykania tylko ma dany cel,zawiera komorki dajace nowe zycie wiec jest przeznaczona do zapladniania a nie polykania wiec nie powinniscie sie dziwic czemu nie wszystkie kobiety lykaja ,nie mowiac o tym ze 99procent was nie odzywia sie zdrowo przez co sperma ma ohydny smak nie wiem czemu tak trudno wam to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdbd
a moja nie chce mi robic loda i jak ja namowic do tego? powaznie jesli mam jej nie zdradzac to musi mi robic loda na raz\ie nie nalegam bo znamy sie 2 miesiaca ale po dluzszej znajomosci to jet to obowiazkowe u mnie jak ja namowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×