Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fochliwa kobietka

Fochem kobiety mogą osiągnąć wszystko co zapragną - to najlepsza broń nasza !!

Polecane posty

Gość fochliwa kobietka

ja tak mam z moim facetem, wystarczy ze chce cos czego on nie chce, walne focha i on juz robi to co ja chce bo nie chce mnie stracic :-p a na dodatek pozniej musi mnie przeprosic za to ze od razu tego nei chcial bo ja sie dąsam ;-) Foch to wspaniala bron kobiet - stusujmy ją częściej dla własnej korzysci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardze kobietami ktore strzelaja fochy :-o dla mnie ktos taki jest zalosny na maksa :-o w dupe tylko taka kopnac i zamienic na inna SZCZUPLA nie fochliwa kobiete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jasne :P To sprawdza się tylko w przypadku infantylnych, głupkowatych dziewuszek (jak Sylwunia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fochliwa kobietka
Jak sie odkocha to sobie znajde nastepnego, jestem atrakcyjna a jeszcze sie taki nie urodzil ktoremu bym sie nie spodobala :-o I z nastepnym zrobie to samo bo to mnie facet ma sie sluchac a nie na odwrot :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wku rwi ona
Tak foch to broń--można nim zatrzymać faceta i stracić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fochliwa kobietka
Mam 17 lat i jestem jeszcze dziewicą. To mój 5 chłopak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wku rwi ona
To dlatego jesteś fochliwa:D a oni Ci pozwalają na foszki bo na seks liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Fochy są tolerowane do pierwszego dania dupy. Potem wykorzystuje się je jako pretekst do kopnięcia w tąże dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
a oni Ci pozwalają na foszki bo na seks liczą->kuźwa,wystarczy kupić czekoladę i fochy masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópia
a ja wygrałem życie--->jaki z Ciebie Twardziel👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fochem to ty możesz
sobie co najwyżej piardnąć, smarkulo. Głupia babo jedyną bronią kobiety prawdziwej, a nie siusiumajtki, są babskie łzy, na to niema silnych, jedynie tylko zatwadziały gej niezareaguje, co także nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foch to doskonaly sposob zeby zmeczyc faceta i sprawic ze szybko ucieknie...jestem kobieta i mowie ci ze focha strzela tylko idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu poczytaj
dokladnie !! ja tez do pewnego czasu bylam bardzo" fochliwa" ale nie robilam tego specjalnie nigdy ...natomiast teraz po prostu jak czuje ze mi sie zbiera na focha wole zacisnac zeby albo wyjsc i ochlonac...wiem jak te moje fochy meczyly mojego faceta ale naprawde czasami nie umialam nad nimi zapanowac...natomiast teraz sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba uważać
Fochliwa, zasadniczo zgadzam się z Tobą :-) Ale jest pewne ale ;-) To działa tylko mniej więcej do trzydziestki, bo potem fochliwa funia zaczyna zachowywać się jak dzidzia pernik. I to przestaje na faceta działać. A ona nie ma na podorędziu innych, duzo skuteczniejszych i dyskretniejszych technik przymusu , bo do tej pory wszystko osiągała fochem.... No i zaczyna sie frustracja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon_im
"Głupia babo jedyną bronią kobiety prawdziwej, a nie siusiumajtki, są babskie łzy, na to niema silnych, jedynie tylko zatwadziały gej niezareaguje, co także nie jest pewne" Mylisz sie. Pewnw, dosc spora grupa mezczyzn reaguje na "babskie lzy" agresja. Ale to nie sa, w moim pojeciu, mezczyzni tylko odrzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkałem w swoim życiu chłopa by na babskie łzy reagował agresją, ale wszystko jest możliwe, zakładam że mówimy o męzczyznach a nie tworach z jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaa.... fochem to baba udowadnia swoją słabość i nieradzenie sobie z frustracją takie baby trzeba olewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×