Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylica_21

21 kwietnia !!!!!START!!!!! kto ze mną?

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Widze,ze ktos cierpi na bezsennosc ;) Moja dieta przeminela z wiatrem,znowu bede musiala zaczynac od nowa. No trudno,jak sie nie ma silnej woli za grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino ja rowniez staruje z wagi wyjsciowej:(niestety:(ale mysle ze ta pogoda mnie zmobilizuje.Nie mam czasu,chyba zaczne diete 500kcal:(Musze schudnac te glupie 6kg!!!dzis juz 12 maja................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tej pory zjadlam tak: -grahamke z szynka i ogorkiem -gruszke -pol litra wody i jedna zielona herbate Cwiczylam 20min.tylko ale jeszcze wieczorem sie postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, widze, ze ladnie wam idzie:D trzymac tak dalej:) juz 18 wiec ja nie jem, lece a to pograc na plazy 3majcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja sie staralam pisac ale Was nie ma,to mam sama do siebie pisac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po okresie i mam teraz juz wene i sile na odchudzanie,przez ostatnie dni nie trzymalam diety.Mam nadzieje,ze sie reaktywujemy wszystkie!!!Mam teraz 14dni wolnego i mam zamiar wrocic o 5kg szczuplejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena swietnie,ze jestes :) Szczesciaro, tez bym chciala miec 14 wolnych dni :( Ale na szczescie juz niedlugo bedzie dlugi weekend :) Tylko wtedy zawsze tyle pokus na czlowieka czeka, a to grill a to kilka drinkow a to jakies wyjscie do lokalu z jedzeniem... Ale trzeba byc twardym jak chce sie byc szczuply :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i napewno bede teraz:Dto co?bierzemy sie do roboty Ewelina:)pokus jest mnostwo ale chociaz zeby nie ulegac wszystkim,cholera najwazniejsza jest jednak motywacja,jakas impreza czy slub,wyjazd.Ja w sumie nie mam zadnej specjalnej no oprocz LATA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wlasnie motywacja jest lato. A poza tym ,,zmusialam,, mojego chlopaka,zeby mi obiecal,ze cos dostane jak schudne do rozmiaru 38. Najpiewniej bedzie to wymiania garderoby :) Taka motywacja naprawde na mnie dziala. Jak sobie pomysle,ze znowu bede wygladac seksownie w dzinsach i ze znowu bede mogla nosic krotkie spodnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi przyszly jeansy,wiedzialam ze beda ciasne ale sa za male:(za jakies 5kg beda super,no to motywacja jest kolejna,znalazlam jeszcze super tuniczke z atmosphere i w przyszlym tyg.powinna mi przyjsc.Dzis sie musze troche przeglodzic bo w sobote mam impreze,zreszta po takim obzarstwie nalezy sie mala glodowa.Jak bede sie miala na cos skusic to przymierze spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie kupowac spodni kiedy jestem gruba,bo zawsze pozniej mam depresje. Ale w ostatnia sobote kupilam sobie biale spodnie rozmiar 42 i wygladam w nich szczuplej niz w ciemnych dzinsach. Ja sie staram nie glodzic,bo wiem,ze pozniej dostane napadu i bede jadla wszystko co mi wpadnie w rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od fasonu spodni,materialu,rozmiaru.Ja wlasnie siedze w moich nowych i je rozbijam.Weszlam w nie ale sa ciasne,splaszczaja tylek i brzydko to wyglada i wylewaja mi sie boki i caly brzuch.Tez nie chce sie glodzic caly czas ale na sobote musze wygladac dobrze,2dni glodowki dadza mi swietny efekt.A potem zrownowazona dietka,bede miec wolne to bede miec czas na przemyslenie i ugotowanie wszystkiego a nie kupienie fast fooda po drodze:D3maj sie Ewelinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×