Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylica_21

21 kwietnia !!!!!START!!!!! kto ze mną?

Polecane posty

przesadzilam:( dopiero 14 a ja juz zjadlam 3 kromki z pomidorem a na obiad spaghetti. dzis zjem jeszcze tylko jogurt i marchewke. i jak nie bedzie padac ide biegac, musze!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogole dzis nie jestem glodna.Zmuszam sie,zeby cos zjesc po to,aby nie miec wieczorem napadu glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
hej!ha nie wiem co dzis ze soba zrobic po wczorajszym 1700kcal.narazie wypilam kawe i nie jestem glodna,ale pozno tez wstalam:/,napewno spacerek z psem i mam duzo pracy,odezwie sie wieczorkiem,papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam kochane, ja od dzisiaj baardzo mocne postanowienie bo 14 czerwca mam wesele kuzyna i musze miec 70kg na wadze takze walczymy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
ja dzis tak: -3lyzki salatki -pol bulki z serem i ogorkiem -kielbaska z grila,kromka chleba -pol paczki laysow:/ -2 piwka i tak niezle jak na dzisiejsze pokusy,a co tam,weekend majowy rozpoczety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze dzisiejszy dziem z pelna duma :D byla dzis impreza u mnie (imieniny taty) i zjadlam: -surowke z kawalka pomidorka ogorka rzodkiewki zielonej salaty i szyneczki -maly kotlecik drobiowy z surowka -suszone owoce i orzechy -troszeczke suroweczki :D a bylam narazona na rodzinny obiadek i ciasta i kielbaske z grilla i salatke zmajonezem i takie tam :) wydaje mi sie ze jak dzis sienie podalam i nie skusilam to juz powinlam zejsc przynajmniej do 59kg ;) a i durzo osob zauwarzylo ze schudlam :D ide juz spac bo jutro musze o 5.30wstac DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja zaraz ide pobiegac chwilke dla pobudki, juz po sniadanku kanapka z wedlinka, serkiem zoltym i ogorkiem, a do tego troche surowki:) ja mam nowe sily, nowa motywacje i na pewno uda mi sie nie jesc slodyczy! na pewno, bo wracam jutro do Wrocławia i nie bede kupowac tego swinstwa:D piekna pogoda dzisiaj:D aha prawdopodobnie dzisiaj wybieram sie na imprezke takze wybawie sie po wsze czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D wlasnie wszamalam sniadanie czyli szklanka mleka z 2 malymikromkami chleba i troszki bakali :D pycha! ale sie napchalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
hej!wlasnie jem danio z otrebami i pije herbatke(zwykla),w planach dluuuuuuuuuuuuugi spacerek albo jogging,tylko glupio mi tak samej:p,wiecie co?uwielbiam takie duze bulki,przekrojone na pol............wlasnie swiezutkie sobie leza na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oj magdalen jak ty zawsze wszystkim smaka robisz:D aha przekaska maslanka truskawkowa 500ml, a na obiad hmm.. platki z mlekiem?:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w planach nie mam zbyt wiele ruchu wiec moze pokrece hula-hopem :D i troszki orbitreka :D juz nie moge sie doczekac kolejnego kilograma wdol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D ja si nie moge doczekac 6 z przodu.. chyba bede skakac z radosci:D ja dzisiaj mam jeszcze w planach spacer 2 x 20 min plus drugi raz bieganko:) no i impreza, na ktorej sie wytancze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam malutki klopot bo jutro mam jechac ze znajomymi na majowego grilla i musze wymyslic cos nie kalorycznego na grilla zeby sie nie tlumaczyc czemu nie jem kielbasy :( macie jakies pomysly?? moze szaszlyki z piersi kurczaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
Ed-ja wczoraj mialam grila i skusilam sie na kielbaske,nie jest ona taka kaloryczna jezeli bedzie dosyc spieczona,ten tluszcz sie wytapia,mozesz powiedziec znajomym,ze nie jesz kielbaski bo przeczytalas ostatnio artykul z czego robia takie przetwory miesne,moja kolezanka po przeczytaniu czegos takiego nie je juz od 2 lat zadnych wedlin,kielbas itp,nawet pizzy nie tknie jesli jest z czyms takim.Mnie to nie zrazilo zbytnio,chociaz tego nie czytalam.Piers z kurczaka to samo zdrowie,w czoraj mialam tez kurczaka ale zjadlam malutka kielbaske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl :) dzieki Magda ale ja poprostuboje sie jesc kielbase z grilla a juz napewno podpiekana na patelni bo mi sie po mniej strasznie odbija a czasem nawet jest mi nie dobrze :( cos nie moge jej strawic :( wlasnie mam zamiar sprawdzic na necie jakiesz przepisy na zdrowe szaszlyki :D moze zaimponuje czyms pysznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z 40min.spacerku,wczesniej na obiad zjadlam jakies miesko z sosu i 2 ogorki konserwowe,kluseczek sie wyrzeklam bo sama jestem jak kluseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z 40min.spacerku,wczesniej na obiad zjadlam jakies miesko z sosu i 2 ogorki konserwowe,kluseczek sie wyrzeklam bo sama jestem jak kluseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO Z WAMI DZIEWCZYNY?? JAK MINOL DZISIEJSZY DZIEN? ja dzis zjadlam: sniadanie-mleko+chleb+bakalie jablko obiad-gotowane miesko drobiowe+suroweczka jablko nie dawnojeszcze skusilam sienasuszona sliweczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam kolejny dzien diety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nieprzepisowo o 20 zjadlam 2 male i2 duze kawalki pizzy bylam zalamana..:(poszla spac po 23, ale z ogromnymi wyrzutami:( ale am arde jakos, no trudno.. tak wiecej to zadnyh grzechow, udalo sie nie zjesc slodyczy, dobrze, ze dzisiaj wracam do wrocławia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki wczoraj mialam zakrecony dzien to i czasu na jedzenie malo;) zjadlam tylko 2 kromeczki z pomidorem, troche rosolu i jogurt. wieczorem duzo tanczylam :) a teraz wlasnie zjadlam sniadanko 1 kromke z wedlina i pomidorem. dzis impreza pewnie wypije sporo kalorii z bąbelkami, bo lubie piwo :/ ale wybawie sie za to:D milego dietowania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja dzis sie mecze,przed okresem mam wielki apetyt!wczoraj duzo zjadlam i mam wyrzuty sumienia,chcialabym to jakos dzisiaj odrobic.narazie kawa i jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciezko..:( ale zobaczycie zwaze sie w niedziele przyszla rano i bedzie 74! jak boga kocham tyle bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale z ciebie optymistka :D ja tyle nadziei co Ty a propo jutrzejszej wagi choc dzis rano waga mi sie wachala miedzy 62,5 a 63 :) niestety dzis zjadlam szaszlychki :( i malutki rosolek i bakali :( ale nie jadlam rano sniadanka wiec moze mi sie to jakos wyruwna moja pieta achillesowa to cze czeste wizyty w toalecie :( chociaz codziennie rano pije wode przegotowana z cytryna :( i tak wizyty mam co 2 co 3 dzien :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) waga bez zmian :( a jak u Ciebie Kasiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)dzieki Bogu nic nie przytylam po tych moich libacjach,nadal 58kg:)bylam juz pewna ze dobilam 60kg!od pon.zaczynam juz sie ostro pilnowac a dzis 3mam sie takiego planu -kawa z mlekiem -obiad;kurczak,surowka,ziemniaki -jablko -kawa z mlekiem -2 kubki czerwonej herbaty powodzenia w najgorsze dnie sprzyjajace jedzeniu,czyli weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po sniadanku i obiadku ijuzniechce dzis nicjesc :) jednego jestem pewna ze jutotez nie mam co sieludzic ze bedzie kilo mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka:) ja juz jestem we wroclawiu, po 18 nic nie jem, moze pobiegam jak troche sie sciemni:) a od jutra scisla dietka, nie moge wydac pieniedzy na jedzenie w tym tyg i nie wydam- jedyne co to na wode! musze sie oczyscic bo w niedziele komunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja tez od jutra scisla dieta bo wracam na uczelnie i stancje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×