Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość Upiorny
Witammmm... Upiornie się zrobiło, takiej ciszy jeszcze nie było. Mam... pragnę tego jak Dedal wolności, aby przyczyną tego spustoszenia nie był przerost mojej upiorności. Mam taką nadzieję... Może trochę prowokacji dobrze nam zrobi? Tylko dla tych niewiast, które Upiorności traktują mało upiornie i z uśmiechem na twarzy myśląc, że to się już nie zdarzy... http://demotywatory.pl/352952/--Kochanie-kupisz-mi-cos http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1257122825_by_Cod_500.jpg Deletko, poukładało się z Twoim Upiorzystą? Anulko 5, gdzie Twoja determinacja? Czyżbyś zgadzała się zemną... Napisz, co u Ciebie. Pozdrawiam przesympatyczną M33 i Sips. Wszystkim życzę samych upiorności, i w nadchodzącym weekendzie upiornie upragnionych gości! A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
z mym upiorem Upiorny poukładało się jakoś...................oby na dłużej..No i Upiorny nie składaj takich upiornych życzeń "gości w weekend" o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Witammmm. DELETKO, masz swojego upiornego, zniewolonego i układnego. Poznał "smak" życia i już wie, że bez Ciebie wszystko, ale to wszystko jest upiornie upiorne. Nawet gorycz piwa upiornie robi się nie do przełknięcia. Kobiety maja swoje sposoby... Upiorni goście w piątek lub w sobotę... Kiedy jest lepszy czas? Co z pracą...? Kruszynko upiornego swego... Muszę myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy mili kafeterianie!!! Wreszcie zrobiło sie pięknie na dworku, aż chce się żyć. Mam nadzieje, że nie zobaczymy już tego upiornego śniegu aż do Bożego Narodzenia. Deletko bardzo sie ciesze, że poukładało ci się z mężem, ja musze przyznać tez mam spokój już od dość dawna, a właściwie w tym roku jeszcze nie było między nami kłótni i cichych dni. Oby tak cały rok było. Jak nie będzie padać, to jutro zamierzam otworzyć uroczyście rok działkowca, już się nie moge doczekać, pozdrawiam papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm ciekawy topik Upiorny aż mi ślinka poleciała ,jak zobaczyłam twój wpisik taki słodki i upiorny co to za sprzeczność? i te twoje myk ,myk na końcu hmm rozmarzyć się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Widze, że znów zapanowała cisza. Wpadam więc żeby złożyć Wam życzenia zdrowych i pięknych Świąt Wielkanocnych, choć pogoda nie zapowiada się najlepiej mam nadzieje, że w Waszych domach będzie miło i przytulnie w rodzinnej atmoswerze. Ja mam za sobą już sprzątanie, jutro zostaje gotowanie i wyjazd do rodziców w sobote. Tak naprawde, to nie czuje atmosfery tych świąt, są zupełnie mniej "pachnące" niz Boze Narodzenie. Mimo wszystko mam nadzieje, że będą miłe. Fajne jest to, że wiosna przyszła, i pąki na drzewach lada chwila pękną zielenią i będzie pięknie i romantycznie...ach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja składam Wam wszystkim życzenia Żurku smacznego Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Świąt mile spędzonych Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) chyba trzeba rozkręcić troszeczkę ten topik szkoda żeby zniknął w tłumie prawda ? więc zapraszam wszystkich do wspólnego klikania .....pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.KWIETNIA 2010 ---PAMIĘCI OFIAR TRAGEDII ROZBICIE POLSKIEGO SAMOLOTU RZĄDOWEGO ((:.......) ((:......(,) ((:..... ((:..... ((:..... ((:....(____) ((_,** **,_)) *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
tak sobie machnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynosze topik wyżej, choć nie wiem co pisać. Tragedia straszna, oby pamięć nigdy się nie zatarła. Współczuje rodzinom, które nie maja jeszcze ciał bliskich w Polsce. A u nas pogoda piękna, aż żal, że trzeba pracować, pozdrawiam papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jednamala
Jak tu cichutko u Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Cześc mogę przyłączyć się do plotkowana,czuje się samotna niema z kim pogadac,jestem z okolic torunia, mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej każda nowa osoba jest tu mile widziana wiec zapraszamy na pogaduchy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ja tez tu zaglądam ,ale tak jakos nie ma co popisac.Jednak pamietam o Wszystkich z topiku i pozdrawiam.Może jutro cos poklikam bo dzisiaj lecę zaraz placic rachuneczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
A TY ewa pisz pisz pisz,może rozruszamy znowu topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko dzięki za pozdrowienia ...masz racje piszcie dziewczyny...ja od razu usprawiedliwiam się że jutro mnie nie będzie bo u nas przerwa w dostawie prądu ale jak tylko włączą światło to skrobnę do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
u mnie tak jakoś" biele jak".Poszłam do pracy,wszystko byloby fajnie ,ale kasy to ja nie zarobiłam nic (nul,zero,zupełnie ani gronia) Jestem niby pracujaca ale praktycznie to chodze (czasami) tylko po to aby upiększyć czymś swoje CV .Mialo byc kolorowo a tu g...o.Ogólnie to poszukuję pracy ,próbuje w siebie uwierzyć,probuję uwierzyć ,że znajdę pracę jaką bym chciała.Podobno wiara czyni cuda...............Z moim M -jako tako normalnie.Córa okrutnica,leń -DOJRZEWANIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Cześć wam ,co słychać? Pogoda upiorna a ja tak uwielbiam słoneczko i jak jest cieplutko,czasami żałuję że nie urodziłam się w jakimś ciepłym kraju bo jestem ciepłolubna. Ja też od dłuższego czasu poszukuję pracy ale bez rezultatu, przydałby się własny grosz i kontakt z ludżmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
pogoda upiorna????????????U mnie upał i słonko od rana.Gdzie Ty ewa pomieszkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no tak wczoraj padało dziś jest pięknie.... ..prawda Ewka my z tych samych stron wiec jestem pewna ze dziś u Ciebie słoneczko zagościło.... Deletko i ja szukam pracy ... no cóż niema w czym wybierać oj nie :( a tu kolejny kryzys nadciąga ... DOJRZEWANIE !!!!!!! u mnie temat trądzik ...jak się tego pozbyć????? maść, antybiotyk był .....nie ma już sił z tym walczyć ... może mi coś poradzicie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
u mnie też było dziś bardzo ładnie, dużo słoneczka. Mieszkam pare kilometrów od lubicza woj.kuj-pomorskie. A na trądzik dobra jest maść cynkowa a jeśli nie pomaga to trzeba udać się do dermatologa,moja siostra miała straszny trądzik bardzo długo z tym walczyła,chodziła do dermatologa ale dziś śladu nie ma po trądziku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ja też miałam okrutny trądzik,w tamtych czasach nie bylo za wiele specyfików.Siedziałam przed lustrem i wyciskałam.Dzięki Bogu nie został żaden ślad.Moja córa tez ma ,ale niezbyt okropny,zasłania grzywką i nie używa nic na to.Nie wiem co polecić.Kiedys to się spirytusem smarowało ,albo tormentiolem.A maść cynkowa ma działanie wysuszające więc mozna spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzięki dziewczyny czasami najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze ...spróbuje tej maści cynkowej może się uda ;) Ewcia wiem gdzie ten Lubicz jeżdżę czasami to Torunia na zakupy wiec zdarzyłam poznać trochę te trasę ;) Deletko ja nigdy nie miałam trądziku moje rodzeństwo tez wiec nie bardzo sobie z tym radze dlatego Wasze rady są dla mnie bardzo cenne co prawda jeździmy do dermatologa ale coś mi się wydaje ze nie udało się pani doktor nam pomoc ...po raz kolejny wydałam sporo kasy na leki nie licząc wizyty a dziewczynki jak miały to świństwo tak mają ....jeśli ta maść nie pomoże to chyba zmienię lekarza :( Ale chyba nasza M33 gdzieś nam się zapodziała...jesteśmy tu ...halo czekamy na ciebie :) Anulka proszę o stawienie się do raportu nie można tak nas zaniedbywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Cześć wam! Moja siostra też wiele razy chodziła do dermatologa i zmieniała maści ,niestety trądzik jest straszny. Ja nie wiem co to trądzik bo go nigdy nie miałam ale za to teraz w tym wieku bez przerwy jakieś wypryski , nie wiem od czego. Dziś tak pięknie zapowiadał się dzień no i co znów padało. Już przez okno nawet nie chce mi się wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tak sie ciesze, że nowe osoby się do nas przyłączyły, bo już smutno sie tu robiło. Ja wprawdzie ostatnio nie mam czasu zbyt często tu wpadać, ale obiecuje, że się poprawie. Praca mnie wykańcza, dni są za krótkie, więc zazdroszce Wam jej braku. Sioedziałam w domu przez jakis czas, i tęsknie za tymi czasami, jednakże kasy wciaż było brak. Ale dość o pracy. Jeśli chodzi o trądzik, to miałam okropny. Nic nie pomagało, ale nigdy nie wyduszałam, bo mama mnie ostrzegała, że dziurki zostaną. Dopiero w wieku 20 lat (!!!!!) gdy byłam rok u ciotki w Canadzie, ona zaaplikowała mi jakiś antybiotyk ( jest lekarzem) i po nim jak ręką odjął. Nie wiem co to było, ale myśle, że u dermatologa maja już teraz takie specyfiki. Do dziś niestety, a mam 35 lat, przed tymi dniami wychodzą mi "syfki" tu i tam. To zależy także pewnie od cery, ale ja się na tym nie znam. A pogoda mnie rozwala. Dziś pojechałam z synem na działke, świeciło słońce, i nagle sama nie wiem skąd przyszła burza i deszcz padał przez półtorej godziny, siedzieliśmy więc i graliśmy w karty pod daszkem, a ak się przejaśniło, to trzeba było jechać do domu, i nic znowu nie zrobiłam. Prognozy na weekend są ytez okropne, więc w tym roku działka zaniedbana chyba zostanie. No troche nadrobiła swoją nieobecność, postaram sie wpadać częsciej, pozdrawiam wszystkich nowych i starych bywalców topiku i życze słoneczka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tak sie ciesze, że nowe osoby się do nas przyłączyły, bo już smutno sie tu robiło. Ja wprawdzie ostatnio nie mam czasu zbyt często tu wpadać, ale obiecuje, że się poprawie. Praca mnie wykańcza, dni są za krótkie, więc zazdroszce Wam jej braku. Sioedziałam w domu przez jakis czas, i tęsknie za tymi czasami, jednakże kasy wciaż było brak. Ale dość o pracy. Jeśli chodzi o trądzik, to miałam okropny. Nic nie pomagało, ale nigdy nie wyduszałam, bo mama mnie ostrzegała, że dziurki zostaną. Dopiero w wieku 20 lat (!!!!!) gdy byłam rok u ciotki w Canadzie, ona zaaplikowała mi jakiś antybiotyk ( jest lekarzem) i po nim jak ręką odjął. Nie wiem co to było, ale myśle, że u dermatologa maja już teraz takie specyfiki. Do dziś niestety, a mam 35 lat, przed tymi dniami wychodzą mi "syfki" tu i tam. To zależy także pewnie od cery, ale ja się na tym nie znam. A pogoda mnie rozwala. Dziś pojechałam z synem na działke, świeciło słońce, i nagle sama nie wiem skąd przyszła burza i deszcz padał przez półtorej godziny, siedzieliśmy więc i graliśmy w karty pod daszkem, a ak się przejaśniło, to trzeba było jechać do domu, i nic znowu nie zrobiłam. Prognozy na weekend są ytez okropne, więc w tym roku działka zaniedbana chyba zostanie. No troche nadrobiła swoją nieobecność, postaram sie wpadać częsciej, pozdrawiam wszystkich nowych i starych bywalców topiku i życze słoneczka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Jak tam u was bo u mnie sennie, dziś nic nie chce mi sie robić. Trochę posprzątałam no i pije drugą kawę, wogóle to zasypiam na stojąco, ale ja tak mam w taką pogodę. Już strasznie mnie męczy ta pogoda. A wy co robicie w tak pogodę, oczywiście te które siedzą w domku , bo inne muszą iść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×