Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

Gość gemoń
Siemacie szanowne Panie z Cheltenham my z kolega chętnie poznamy jakieś fajne lalunie na wyjście na kawę czy kina . piszcie zadzwonię pogadamy może się gadka sklei . asiaakm@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_36
Witam.BridgetGlos jestem pielęgniarką i poszukuje kogoś pracującego w nursingu w okolicach Cheltenham. Proszę o kontakt mini_30@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula932
hej, zna ktos jakies firmy sprzatajace w cheltenham lub w glo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tntjola
Hej niedawno przyjechalam do Cheltenham . Jesli komus nudzi sie tak samo jak mi w domu to dajcie znać. Chetnie poznam ludzi z ktorymi mozna isc na piwo czasami wieczorem . Jesli ktos jest zainteresowany to piszcie tntjola@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduczka
Witajcie, Przepraszam, że nie na temat, ale obiecałam mojej byłej nauczycielce, że pomogę jej w znalezieniu nowych uczniów więc jeśli ktoś nie jest zainteresowany nauką języka angielskiego to niech dalej nie czyta. Katy Bagnall jest doświadczoną nauczycielką specjalizująca się w nauce języka wśród obcokrajowców. Wszystkich zainteresowany Katy serdecznie zaprasza na kurs, który rozpocznie się już we wrześniu. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze opierają się m.in. na nauce angielskich słów i wyrażeń, które dotyczą wszystkich aspektów życia w Wielkiej Brytanii. Grupy max do 5 osób. Lekcje odbywają się w domu korepetytora w Swindon Village koło Cheltenham. Cena: 10 lekcji x 1,5 h = 112,50 za 1 os. Kontakt: icandoittuition@hotmail.co.uk albo tel. 079 81 959 242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduczka
Witajcie, Przepraszam, że nie na temat, ale obiecałam mojej byłej nauczycielce, że pomogę jej w znalezieniu nowych uczniów więc jeśli ktoś nie jest zainteresowany nauką języka angielskiego to niech dalej nie czyta. Katy Bagnall jest doświadczoną nauczycielką specjalizująca się w nauce języka wśród obcokrajowców. Wszystkich zainteresowany Katy serdecznie zaprasza na kurs, który rozpocznie się już we wrześniu. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze opierają się m.in. na nauce angielskich słów i wyrażeń, które dotyczą wszystkich aspektów życia w Wielkiej Brytanii. Grupy max do 5 osób. Lekcje odbywają się w domu korepetytora w Swindon Village koło Cheltenham. Cena: 10 lekcji x 1,5 h = 112,50 za 1 os. Kontakt: icandoittuition@hotmail.co.uk albo tel. 079 81 959 242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania: -wersalka (dużą, brązowa) - 40 £ - łóżko (duże, posiada 4 szuflady +materac, stan dobry) - 70 £ - rower do ćwiczeń, 2 w 1 - 45 £ - stół z krzesłami (3 krzesła) - 40 £ Zainteresowanych proszę o kontakt: 07425330107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Witam , przyjechałem do cheltenham niedawno odrazu rozpoczełem pracę ,ale wiadomo jak to na obcej ziemi zero znajomych,poszukuje osób z kim można popisać a nawet kiedyś wyskoczyć na miasto :) mile widziane osoby z Polskich Mazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, oferuje prace dla szwaczki w Cheltenham. Stawka 7.5£/godz. Konieczne doswiadczenie w szyciu tapicerki, rowniez w skorze /stebnowka, 2iglowka, overlock/ oraz komunikatywna znajomosc angielskiego. prosze o przeslanie cv na adres: anna.konfederak@euroforceltd.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Od niedawna mieszkam w okolicach Cheltenham, Chętnie poznałabym nowe osoby do wyjscia na miasto itp. podaje e mail dragon0212@interia.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey zostawiam nr gg 9728767 odezwij sie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Nowy
Witam wszystkich jestem w cheltenham od 19.02.14 jestem mezczyzna w wieku 27 lat i bardzo pilnie poszukuje pracy do tej prory pracowalem na magazynie mam uprawnienia operatora wozka widlowego PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się właśnie do pracy jako opiekunka do domów CleeveHill. Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na ich temat? Zależy mi na świeżych informacjach bo wszędzie są posty sprzed 2 lat... Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiFeK19992
Witam dziś wleciałem do cheltenham z dziewczyną szukamy tanego pokoju do wynajęcia bo 3 noclegi mam załatwione u kolegi. Oraz pracy ja znam dobrze język dziewczyna musi troszkę podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba Prywatna
Cześć! W Cheltenham byłem już 2 razy około 7-8 lat temu w trakcie studenckich wakacji. Jak obecnie wygląda życie w tej miejscowości? Planujemy wraz z dziewczyną przyjechać samochodem pod koniec września, mieszkanie mamy zapewnione od zaprzyjaźnionych Anglików, pozostaje kwestia znalezienia pracy. Pomimo ukończenia studiów, chciałbym pracować w zakładzie związanym z lakiernictwem samochodowym (bodyshop), posiadam prawie 3 letnie doświadczenie i referencje. Dziewczyna pracowała już jako kelnerka/barmanka, pracownik banku. Oboje znamy bardzo dobrze angielski. Napiszcie mi proszę jak obecnie wygląda integracja Polaków, jakie jest nastawienie na imigrantów i jak jest nasycony rynek pracy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataaJ
Witam. Jest tutaj jeszcze ktoś aktywny? Mam zamiar przeprowadzić się do Cheltenham i chciałam dowiedzieć się czegoś więcej. I czy ktoś tutaj miałby informacje na temat jakiejś pracy w Cheltenham lub okolicach. Serdecznie pozdrawiam rodaków ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mieszkam z mężem w Cheltenham od 2 lat i muszę sie zgodzić, ze miasto jest bardzo ładne. Jest tu ktoś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalać z Cheltenham :D Nie potrzebujemy roboli i prostytutek z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

teraz już dużo się zmieniło, mnóstwo rumunów i bułgarów przyjechało, polacy powoli sie stąd zwijają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk

Polacy unieśli się honorem i wyjeżdżają z UK. To bardzo dobrze. My Brytyjczycy nie potrzebujemy was do niczego. Wracajcie do tego waszego kołchozu dumnie zwanego PL. Tam jest wasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moo

Witam w  Cheltenham, Ciekawe czy mieliście do czynienia z polską firmą Magical Cleaners? jakieś opinie? ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×