Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

Gość Aneta87
witam... :) jest tu kto ? wiem, wiem, mnie tu bardzo dawno nie było ? Przemku jak tam Twoja sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula932
szukam pracy, gdziekolwiek, jakiejkolwiek. jesli ktos z Was cos wie, to prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87
zapisałaś się w agencjach ? tak na początku najłatwiej coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula932
zapisalam sie tu w tej repersonnel, pytala mnie o to czy odpowiadalaby mi praca w pieczarkach, po czym gdy powiedzialam, ze tak powiedziala, ze sie odezwie kiedy bedzie potrzebowala ludzi, minelo ponad dwa tygodnie i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87
heh typowe :/ zapisz się też w innych. w Tewkesbury Omega jest dobra. długo tu jesteś ? Jak angielski ? zawsze warto mieć CV i roznosić gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula932
w omedze też się zapisałam, ale rok temu w czerwcu, do grudnia przychodziły mi różne oferty pracy, tyle że później wróciłam do polski po czym wrociłam do UK teraz w połowie stycznia i zmieniłam nr telefonu.. tutaj w cheltenham jestem ogólnie od czerwca, z angielskim problemów nie mam, największym problemem jest brak doświadczenia, ponieważ od czerwca do grudnia pracowałam w hotelu na housekeepingu a z takim doświadczeniem nie przyjmą mnie praktycznie nigdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87
hmm rozumiem. no to co mogę doradzić, to przedzwoń do Omegi, przypomnij się.. wysyłają teraz do Besany itp. Może akurat się coś trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87
No i też podejście... nie możesz sobie wmawiać, że nigdzie Cię nie przyjmą... ja tu w ogóle żadnej pracy nie miałam... w jednej pracowałam tydzień.. a jednak się udało, więc głowa do góry :) drukować CV i śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny widze ,ze jest Was tu calkiem sporo , co bardzo mnie cieszy:) jestem nowa w Cheltenham ... I popadam juz w jakas okropna depresje ,nie mam tu znajomych i jest mi strasznie ciezko sie zaklimatyzowac . Odezwijcie sie ,chetnie wyskocze z Wami na pogaduchy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad- cheltenham
Widze ze sie cos ruszylo tutaj :) Aneta a co tam u ciebie ? pamietasz mnie zapwene :P :) :D haha Pozdrowki :) ja tez tu sam :D daje sie jakos rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87
Hej :) oj nie dawaj się depresji :) choć przy tej pogodzie to można ;/ na pewno poznasz tu dużo nowych ludzi, Polaków mnóstwo, choć z nie wszystkimi warto trzymać, ale to sama się przekonasz :) długo tu jesteś ? Konradzie u mnie dobrze ;) u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja na szczescie nie jestem taka sama :) mam przy sobie meza i dzieci :) i reszta rodzinki tu jest :) Ale brakuje mi wyjsc ,ze znajomymi :/ Zwyklych rozmow przy kawce o czyms waznym i o niczym ... Jeszcze sie tu nie odnalazlam i czuje sie tu pomimo wszytko bardzo obco :/ ale wiem ,ze jestem tu zbyt ,krotko by moglo byc inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alia:)
Praca moi drodzy: Największa na świecie firma zajmująca się odwiertami morskimi Transocean poszukuje pracowników różnych specjalności do pracy na platformach na Morzu Północnym i organizuje imprezę rekrutacyjno-informacyjną w Newcastle, w północno-wschodniej Anglii. Transocean oferuje bardzo atrakcyjne warunki płacowe i dodatki, nowoczesne przeszkolenie oraz szansę na karierę. Jego oddział na Morze Północne North Sea Division zaprasza zainteresowane osoby na imprezę pod nazwą „Możliwości karierowe przy wydobyciu ropy i gazu (Opportunities in Oil and Gas) w dniu 7 marca 2013. Szczególnie mile widziane na imprezie będą osoby z doświadczeniem i specjaliści wyższego szczebla w takich zawodach jak: wiertniczy elektronik mechanik elektryk technik urządzeń hydraulicznych inżynier wodny dna morskiego Osoby zainteresowane pracą na platformach proszone są o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres aberdeen.recruitment@deepwater.com W imieniu organizatorów zachęcamy również do wzięcia udziału w imprezie. Oto szczegóły dotyczące jej terminu i miejsca: „Opportunities in Oli and Gas Event Data: czwartek, 7 marca 2013 r. w godzinach od 10.00 do 18.00 Miejsce: Bamburgh Suite St. James Park (stadion Newcastle United) Strawberry Place Newcastle upon Tyne NE1 4ST W razie pytań i wątpliwości odsyłam do źródła: http://twojsukcesuk.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=2610:rekrutacja-na-platformy-wiertnicze&catid=69:polowanie-na-etat&Itemid=394

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_36
Witam wszystkich. Może jest na forum jakaś pielęgniarka pracująca w którymś nursing home w okolicy? Jest dużo ofert pracy dla pielęgniarek a miasteczko przynajmniej na zdjęciach rzeczywiście wygląda uroczo. W sierpniu planuję wyjazd do UK do pracy i tak sobie myślę może Cheltenham:-)) Przy okazji zadam też drugie pytanie. Czy ktoś z Was ma dzieci w wieku szkolnym, które ze słabiutką znajomością angielskiego poszły do szkoły. Jak zostały przyjęte i jak sobie radzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkuss
Witam. Macie jakieś pomysły gdzie i jak najszybciej znależć pracę? Moja mama (52 lata) przyjeżdża do Cheltenham dosłownie za tydzień. Będziemy szukać jej czegoś. Słaby angielski ma. Potrzebuje zacząć gdzieś z polkami. Macie jakieś ciekawe namiary na pracę? czy tylko agencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 23
Witam wszystkich, niedługo moja firma przenosi mnie do oddziału w Cheltenham i chciałam się dowiedzieć co ciekawego można tam robić w wolnych chwilach? A przede wszystkim czy są tam polski sklep, fryzjer, solarium, fitness itp. Pozdr Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87
znajdziesz polskie sklepy, fryzjera i solarium, spokojnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martittta
Ale fitness polskiego nie ma... bo o to też pytałas. A szkoda mozna by było się z dziewczynamni pospotykac przy okazji trwania zajęc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA WSZYSTKIM JESTEM MAMĄ 4 LETNIEGO SYNKA MAM 25 LAT ,PRACUJE W ANGLII OD 4 LAT ALE SYN BYL WTEDY W POLSCE TERAZ OD 8 MIESIECY JESTEM SZCZESLIWA BO MIESZKAMY RAZEM ALE JESTEM SAMOTNA SZUKAM ZNAJOMYCH ,MAM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH JESLI KTOS CHCIALBY SIE ODEZWAC PODAJE MOJ MAIL nataliazietara1988@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8787
dziewczynki tez jestem chetna na zapoznanie,podrzucam nr gg 4959691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mias
Do sprzedania wagon lub dwa L&M grube (10szt). Moje ulubione ale chce sprzedać bo rzucam palenie. Proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_36
Hejka. Powiedzcie proszę, dokąd się kierować aby jak najprościej trafić do Cheltenham. Będę lecieć z Warszawy. Lepiej kierować się na Bristol czy Londyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszka88
Hej dziewczyny! Ja mieszkam niedaleko Cheltenham. Dokładnie w Tewkesbury, ale do Cheltenham jeździmy na zakupy itp, więc z mężem bywamy tam często ;) Z chęcią poznałabym jakąś koleżankę, bo brakuje mi tu bratniej duszy. Mam 24 lata i nie jestem typem imprezowiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28slask
A ja chciałbym sie dowiedziec jak z pracą w tym Cheltenham? gdzie pracujecie? czy wiecie gdzie przyjmnują? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Haszka88,przeczytałam Twoją wiadomość i widzę że jest ktoś jeszcze oprócz mnie,kto poszukuje bratniej duszy ;-),mieszkamy w Bishops Cleeve ,więc jak widzisz blisko nam do siebie,fajnie by było się spotkać,poznać,pogadać :),zostawiam mój e-mail jolka1229@interia.pl,jeżeli masz ochotę odezwij się ,pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onslask28
Jolka1229 co mąż lub chłop utrzymuje darmozjada takiego ja ty haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Siedze w Cheltenham od wrzesnia i umieram tu z nudow. Jak ktos jest zwolennikiem ogromnych aglomeracji miejskich to zdecydowanie nie polecam tego miasta ! Wg mnie jest to wiocha, przez centrum przejdziesz w 15 minut i do domu. Ja doslownie nie mam co tu ze soba zrobic. Nie mam zadnych znajomych mimo ze jest tu polakow od groma. Jest tylko jedno kino, jakis jeden maly marny basenik. Miasto moze i ladne, czyste, duzo parkow i w dobrym polozeniu ale jak nie masz zajec to umrzesz z nudow! Tez chetnie wyjde z kims na kawe bo brzydko mowiac dostaje tu do glowy ! Jeszcze pare miesiecy i Londyn !! :) Piszcie jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BridgetGlos
Heja :) Trafiłam na Was przez przypadek. Mieszkam w Gloucester, pracuję w Nursingu, w UK jestem 2,5 roku. Mój Tata też chciałby przyjechać do pracy. Kiepsko u niego z językiem, ale ma różnorodne doświadczenie i jest bardzo pracowitym człowiekiem. Czy wiecie gdzie moglibyśmy znaleźć coś dla niego - cokolwiek (poza agencjami) tak by mógł się zaczepić najlepiej wśród swoich? Jest naprawdę zdesperowany ;( będę wdzięczna za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×