Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

Gość Karaja
A moze byc mama z 2,5 roczna coreczka;). W sumie tez szukam jakiegos kontaktu w cheltenham bo sie strasznie nudze:/. Przyjechalam miesiac temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam po dlugiej nieobecnosci ale mam teaz problem z dostepem do netu ;/ szuakm mieszkania w Cheltenham dwupokojowego i ciezko mi cokolwiek znalezc. nie interesuja mnie agencje. czy ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaaaa
witam wszystkich... ja bylam w okolicach cheltenham ,bardzo fajne miasteczko,ale wrocilam do polski...i coraz czesciej sobie zadaje pytanie,po co to zrobilam? po nowym roku muszę zaczac coś szukać ,bo niestety nie mam nic nagranego.. tam skad przyjechalam juz wracać nie chcę..i mysle o Cheltenham,ale nie mam niestety ani nagranej pracy ,ani mieszkania,czy też pokoju..ani znajomych,ktorzy by tam mieszkali i pomogli w razie czego.. ech i po co byl ten powrot do Polski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc....
witam. nie orientuje się ktoś może czy jest jakaś praca najlepiej full time w hotelu jako pokojowka-dla kobiety i dla faceta? (doświadczenie mamy ,referencje rownież)I jeśli jakieś namiary na pokoje do wynajęcia ktos by mial to będę z gory wdzięczna.Chcę z chlopakiem wyjechać do tego miasta ale nie mam ani zakwaterowania ani ofert aktualnych z pracą:( jesli ktoś mi jest w stanie pomoc ,bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia43
Witam wszystkich mieszkajacych w cheltenham,... i nie tylko tu :)) jestem tu od lipca 08, wiec krotko. Moze ma ktos ochote poznac sie, pogadac , wyskoczyc gdzies ? ;)) Moje gg 6512965. 3majcie sie cipelo ;) m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
wynajme pokoj 1 osobowy w cheltenham blisko centrum 07518591634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mieszkam w chelten od 4 lat i piekniejszego miasta nie widzialam do tej pory,zgadzam sie ze naszych rodakow tu na peczki,generalnie unikam wiekszych kontaktow,mam paru dobrych znajomych,i to mi wystarczy,obraz jest taki ze na emigracji lepiej nie liczyc na swojego ,nie wiem skad to ale sie przyjelo,ludzie sa tu bardzo serdeczni,nie spotkalam sie tu z przejawem rasizmu,miasteczko bardzo bezpieczne,szczegolnie polecam okolice hatherley.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac ze najwieksza wada tego miasta jest to ze tu HIP HOP UMARL!!!! a moze nigdy nie zyl,nie wiem,ale to straszne jest!!!!!a moze wie ktos cos na temat jakis imprez gdzies niedaleko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurima27
Witam wszystkich tu zaglądających. Mieszkam w Cheltenham od kilku tygodni jest to bardzo fajne miasteczko. Chciałabym zwrócić się do was o pomoc . Poszukuje pracy dla kobiety każda pomoc się przyda , również poszukuje pracy dla mężczyzny mogą to być prace budowlane potrafi zrobić wszystko . Z góry dziękuje i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia825
Witam wszytskich:) Niedawno przeprowadzilam sie cheltenham i nikogo tu nie znam,wiet tak troche nudno sie zaczyna mi robic,mam 2 letnia coreczke wiec jesli jest tam gdzies druga taka znudzona i chetna towarzysta mama to ja chetnie sie spotkam,a i dzieci beda mialy sie z kim bawic Serdecznie pozdrawiam wszytskich Dominika moj numer gg7786344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanaaaaaaaa23
domcia 825 wejdz na poloniagloucester.co.uk lub poloniagloucester.co.uk tam znajdziesz info o mamach ktore chodza na cotygodniowe spotkania ze swoimi pociechami do Krasnoludkow. Sa tam mamy z Cheltenham, Gloucester, tewkesbury i okolicznych wiosek. Napwno kogos znajdziesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanaaaaaaaa23
ma byc na polacygloucester.co.uk lub poloniagloucester.co.uk sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAMESS
SZUKAM DOMU DO WYNAJECIA W CHELTENHAM Z GARAZEM POMOCY DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peakstaff
Poszukujemy osobe na stanowisko pracy: KELNER/KELNERKA Wymagania: - Łatwość nawiązywania kontaktu - Komunikatywność - Otwartość - Doświadczenie jako kelner/ kelnerka minimum roczne - Znajomość j.angielskiego w stoniu bardzo dobrym Praca w miejscowości – Cheltenham – Wielka Brytania ( pelny etat) Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie do Nas cv w j.angielskim na adres praca@peakstaff.pl lub kontakt +44 01454335860 Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen123_1990
Witam wszystkich. Pisze z wielka prosba, sprawa nie wyglada zbyt ciekawie wiec moze powiem od razu o co chodzi. Szukam mojej mamy ktora wyjechala do pracy do anglii mialam z nia normalny kontakt gdy pewnego dnia po prstu wylaczyla telefon. szukam jej bo musze sie z nia skontaktowac.wiec ze mieszkala w chetelham i pracowala jako opiekunka do osob starszych tzw. Au Pair. Tu w polsce mam zwiazane rece nie wiem czy powinnam panikowac czy mama po prostu nie chce juz miec ze mna kontaktu. jesli ktos bylby wstanie mi pomoc prosze niech sie odezwie. wtedy podam dokladniesze dane. Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpolelumgitmajonez
Moze zamiesc ogloszenie na polonijnej stronie www.poloniagloucester.co.uk to miasto obok Cheletenham no i moze przydaloby sie jakies zdjecie. Ogolnie napisz cos wiecej Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen123_1990
Dziekuje za odzew i pomoc. Moja mama-Anna Królak ma 43 lata czarne włosy takie do ramion(mogla obciac) niebieskie oczy wzrost okolo 163. Budowa ciala nie za szczupla nie za gruba. Nie4stety nie znam nazwy firmy w ktorej pracowala bo gdyby tak bylo dawno wyslalabym tam list. Pewnie jest takich firm wiele ale firma ta zajmowala nie nad opieka starszych schorowanych ludzi byc moze w jakims hospicjum. siedziba fimry bodajze znajdowala sie w miescie ofice(chyba dobrze napisalam i zapamietalam) tyle wiem. jesli komus przyszla jakas nazwa firmy lub kojarzy tą kobiete prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkatoCarmen
Znam twoją mamę. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na jej temat zadzwoń na nr 512929349. Do Carmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.18
Czy możecie polecić jakiś hostel w Cheltenham? Czy rezerwacja poprzez strony internetowe jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bociek...
Kochani, rozpatrujemy mozliwosc przeniesienia sie do Cheltenham. W zwiazku z tym mam pytanie - na co patrza agencje nieruchomosci przy wynajmowaniu mieszkania? Czy sprawdzaja stan konta i dochody? Serdecznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well..
To forum chyba umarło. Może ktoś podróżował taksówkami z cheltenham i wie jakie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _brunetka_
witam!mieszkam w cheltenham od 2 miesiecy, poszukuje mieszkania do wynajęcia, 2-bed, najlepiej od landlordów, ma ktoś jakies namiary na pożadnych landlordów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam mieszkania 1 bed
w spokojnej dzielnicy (może być daleko od centrum). Najbardziej interesuje mnie mieszkanie od landlorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lop3s
nie wiem co widzicie takiego pieknego i szczegolnego w Cheltenham??? mieszkam tam 5 lat i jak dla mnie to miasto jest takie samo jak kazde inne angielskie miasto!!! jesli zas chodzi o okolice i polozenie miasta to jest bardzo cieklawe i urocze. od dluzszego czasu poszukuje osob ktore jezdza na rowerach. jesli kto lubi wycieczki na rowerach gorskich po okolicach Cheltenham to prosze o odzew. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! w sierpniu przeprowadzamy sie do cheltenham wiec bylabym wam wszystkim bardzo wdzieczna za dobre rady dotyczace miasta, przede wszystkim ktore dzielnice szczegolnie polecacie do mieszkania (przyjazna i bezpieczna dla 2latka), no i bardzo chetnie poznamy jakies Mamy z okolicy! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jig
wiecej polakow tu juz nie potrzeba bo i tak jest ich tu za duzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo spotkac "przyjazna dusze"...jig moze masz zle podejscie, mnie akurat Polakow brakuje i czasami fajnie bybylo porozmawiac w ojczystym jezyku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jig
jesli ci brakuje polakow to tu znajdziesz ich tysiace! ja na znajomosciach z polakami w uk przejechalem sie i to bardzo. kazdy tylko patrzy jak tu kogos zrobic w balona bo wiekszosc z nich ma w oczach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×