Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

Roznica wieku !!!!

Polecane posty

ile waszym znadniem to za duzo?? czy jesli ona dobiero zaczyna a on ma juz doswiadczenie,to ile waszym zdaniem lat to maximum w zwiazku?? wypowiadajcie sie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode kobiety naiwnie myślą, że starszy, doświadczony mężczyzna musi byc dobry w łożku, wie co i jak, żeby ziemia się trzęsła i fajerwerki strzelały- drogie panie nic podobnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Doprawdy to facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być zły
A czy to ma znaczenie, prawdziwa miłość i tak nie istnieje, a jak już to zdarza się bardzo rzadko, na pewno w filmach i powieściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być zły
A można znaleźć dobrą kobietę do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie i w sumie stwierdzilam, ze jesli obydwom stronom zalezy, to oboje sa dobrzy pozatym jesli sie lepjej znaja, to wiedza co kreci ich druga polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Czy to jest temat topiku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być zły
"najlepiej moi kochani żebyście razem dobili do przystani" to rzadko się zdarza, ale mi zależy żeby partnerce było wspaniale, ja na końcu wtedy jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być zły
dzięki za komplement, ale to tylko sex jeżeli druga strona nie czuje tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P no coz, ja kiedys bylam z takim, ktory jak tylko poszedl (a dochodzil dosc szybko) to odwracal sie na drugi bok,albo szedl zapalic i wogle jakos go nie obchodzilo czy ja juz czy nie.... na szczescie to juz minelo i teraz jestem z normalnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być zły
gratuluję dobrego wyboru, tak nawiasem mówiąc być tak powinno żeby było dobrze: "Mąż niech oddaje powinność żonie, podobnie też żona mężowi. Żona nie rozporządza własnym ciałem, lecz jej mąż podobnie też i mąż nie rozporządza własnym ciałem, ale żona. Nie unikajcie jedno drugiego, chyba że na pewien czas, za obopólną zgodą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być zły
bo to samcze odruchy, ale i kobiety też bywają takie. Dla mnie sex nie istnieje to tylko nazwa wymyślona przez ludzi, tu chodzi o coś więcej, Niestety większością ludzi kieruje tylko żądza wyżycia się fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o roznice wieku
o czym wy gadacie ???????? mysle ze jak kobieta jest mlodziutka ( nastolatka) to nie powinna miec duzo starszego faceta jak kobieta ma tak ponad 20 lat lub 30 to facet moze byc maxymalnie starszy10 lat jak jest roznica 15 lat to juz za duzo ona ma dajmy na to 30lat a on 45 to on juz jest przezyty a ona jeszcze mloda, pozniej bedzie coraz gorzej!!!! a juz takie pary co roznica jest 20 lat lub wiecej to porazka!!! to uklad ( sponsoring) ze jest z dziadkiem dla kasy nikt mi nie powie ze jest inaczej! dziadek ma dobry sex i mloda dupe a ona ma jego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
nie badzcie tacy pryncypialni. jesli chodzi o roznice wieku to jest to bez znaczenia jesli chodzi o seks to nie jest on misja charytatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×