Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość Stefa

Ja nie używam tabletek już od roku i czuję sie o wiele lepiej, postawiłam na naturalne metody antykoncepcji, tj cyclotest i codziennie robie sobie testy ze śliny, na ich podstawie wylicza mi dni płodne, szanse na zajście w ciąże i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra340

Dla mnie po urodzeniu dziecka najlepszą metodą okazała się naturalna czyli monitorowanie cyklu i zabezpieczanie się w dni płodne i około płodne. Korzystam z komputera cyklu myway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Zależy, ja używam gumek i żelu plemnikobójczego contragel i jak dla mnie jest super, ewentualnie tabletki ale na mnie źle działały więc zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wazektomia, 1000% skuteczna. Potwierdzam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna

Dla mnie też pigułki są idealną sprawą. Prezerwatywie nie ufam,  niestety mieliśmy wypadek 😉 Ja stosuję belarę ,te pigułki akurat bardzo mi odpowiadają, nie spada mi libido i pozbyłam się dokuczliwego PMS. Ale bardzo ważną sprawą jest to aby antykoncepcję dobrał ginekolog, wtedy będziemy miały pewność, że właśnie to ta właściwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dobrowolska

U mnie się sprawdza antykoncepcja naturalna a dokładniej, używam Cyclotestu MyWay i mi się sprawdza już jakiś czas, moja mama też wcześniej używała i również mówiła że fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka

Ja biorę Vixpo, dobrze się sprawdzają jako zabezpieczenie do tego dobrze radzą sobie z moim pms, jestem mniej rozdrażniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

A w jaki sposób one wpływają na PMS? Mnie to wykańcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli nie macie czasu na wizytę u lekarza to skorzystajcie z przychodni, która obsługuje online. Wpiszcie sobie w google: Dimedic. Na początku się bałam czy to nie oszustwo ale skorzystałam i korzystam do dziś. Recepty wysyłają normalne, papierowe z podpisem lekarza a jeśli zamówimy tabletki to przyjdą z polskiej sieci aptek z paragonem. Korzystajcie z kodu rabatowego -25 zł na konsultację: marta202285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

każdy powinien mieć indywidualnie dobraną metodę antykoncepcji, ja mam tabletki antykoncepcyjne vines, one mają mniej hormonów wiec kompletnie nie czuję , ze coś biorę, nastrój ok, libido ok i bezpieczny seks, żyć nie umierać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

U mnie sprawdza się diafragma caya, nie uczula, łatwo się ja zakłada, dostosowuje się do ciała i jest niewyczuwalna podczas stosunku czego chcieć więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laka19

Mi lekarz przepisał dzisiaj vibin mini, mam 19 lat i to będą moja pierwsze tabletki, myślicie, że to dobre rozwiązanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Laka19 napisał:

Mi lekarz przepisał dzisiaj vibin mini, mam 19 lat i to będą moja pierwsze tabletki, myślicie, że to dobre rozwiązanie? 

Jak najbardziej. Wiadomo każda z nas jest inna ale ja też od nich zaczynałam a teraz biorę Vibin już nie mini. Ten mini jest właśnie dla kobiet zaczynających swoją przygodę z tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trajka

A ja właśnie słyszałam o tych Vixpo, że dobrze radzą sobie z pms bo jest krótsza przerwa w tabletkach, czy ktoś coś wie na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Szkoda zdrowia na plasterki i pigułki hormonalne. Najlepsze są naturalne metody rozpoznawania płodności. Można korzystać z komputerów cyklu, wspomóc sią aplikacją na telefon lub zwyczajnie notować w zeszycie. I to nieprawda, że ta metoda jest tylko dla kobiet z regularnym cyklem. W razie wątpliwości przy początkowym stosowaniu można się wspomóc prezerwatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka

Trajka, dokładnie tak to działa. Ta krótsza przerwa przekłada się na mniej odczuwalny pms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda

Taka antykoncepcja jest dla nas dobra, jaka nam pasuje, Ja przykładowo nie moge stosować  spiralek bo jestem uczulona ,więc lekarz przepisał mi belarę,pigułki.I czuję sie po nich bardzo dobrze, nawet pozbyłam sie tradziku.To jest taki efekt uboczny ,pozytywny oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heela

Dla mnie pigułki sa ok, biorę vibin juz drugi i czuję się świetnie. Zero skutków ubocznych, no i problem z zapominaniem odpadł, bo bierze się je ciągiem bez robienia przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka

Taka, która ci przede wszystkim nie szkodzi, musisz poszukać, zasięgnąć porad również lekarskich 😜 ja po latach znalazłam dopiero odpowiednie zabezpieczenie, teraz mam antykoncepcję w postaci diafragmy caya i na razie nie planuje zmiany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka

Dla mnie to tylko tabletki, biorę Vixpo więc też fajnie się sprawdzają w przypadku problemów z pms. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

To ja taka zadowolona jestem z vibinu. Biorę go już prawie rok i jeszcze mi się cera poprawiła. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek4558

A ja polecam wazektomie . Poddałem się zabiegowi i nie dostrzegam żadnych zmian ale za to ja i moja kobiet jesteśmy szczęśliwi tym bardziej że nie planujemy dzieci. Robiłem zabieg w klinice Galena w Bielsko Białej u dr Witolda Smoleńskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ja mam diafragmę caya i plemnikobójczy krem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojowa

tabletki - to moje zdanie. Sama zażywam już jakiś czas Vibin i jestem zadwolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkka

U mnie też sprawdzają się tabletki, biorę Vixpo i czuję się lepiej niż przed bo nie mam tego koszmarnego pms. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuję Ci Boże, że nie musiałam w swoim życiu brać tego syfu zwanego antykoncepcją hormonalną. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palka

Vixpo to świetne tabletki, dzięki nim wszystko się u mnie unormowało, czuję sie dużo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love of my life

A co się unormowało? Jakie miałaś problemy? Jakies poprzednie tabletki były źle dobrane? Ja mam okropny problem z PMS i własnie rozważam vixpo z tego względu. Wizyta za miesiąc, zapytam o nie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

I co powiedział? Ja właśnie z tego powodu zaczęłam brać vixpo i już nie pamiętam jak to było mieć ciągły pms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×