Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość fioletowa_krowa
no dokładnie,a tak nieopalone miejsce jest osłonięte i nikt go nie dostrzeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza metoda antykoncepcji jak dla mnie to tabletki antykoncepcyjne. Ja po swoich które maja naturalną pochodna progesteronu nie mam żadnych przykrych dolegliwosci, a ochotę na seks mam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tabletki a teraz plastry i ta druga metoda jest dla mnie lepsza, po lisvy nie tyję , plastry nie odklejają się i mają mniej hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim plasterkiem na reku sexi wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa98
Wg mnie to ich główna zaleta, że ilość hormonów jest niewielka co nie powoduje wzrostu wagi. A co do miejsca stosowania to ja wybieram pośladek i nikt nie widzi, że go w ogóle mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie maja takie powiedzenie: "uważaj o co prosisz, bo możesz to dostać". Nie ma 100% antykoncepcji. Chociaż jest pewna metoda - szklanka zimnej wody - nie przed, nie po - zamiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampeczka
dla mnie plastry sa przede wszystkim wygodne- zmieniam raz w tygodniu i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy stosuje taką antykoncepcję, jaka mu odpowiada. Ja biorę Vibin, ktoś inny plastry , jeszcze inny ma wkładkę. Ale plastry nie mają mniej hormonów. Zawierają dużo więcej hormonów niż tabletki (nawet do 60% więcej estrogenów) niż tabletki antykoncepcyjne, tylko droga wchłaniania jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyonce123
lisvy mają naprawdę niedużą dawkę hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowa67
To prawda przez co nie przyczyniają się do wzrostu wagi i nie powodują u mnie żadnych skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję poczytać i wgłębić się w temat. Np tu https://portal.abczdrowie.pl/pytania/plastry-kontra-tabletki-ktore-sa-mniejszym-zlem. Przy plastrach ryzyko zakrzepicy jest większe niż w przypadku tabletek. I to, że u jednej osoby dana forma antykoncepcji nie wywołuje skutków ubocznych nie znaczy, że jest to najlepsza forma antykoncepcji dla wszystkich innych. A najmniej hormonów zawierają minipigułki, czyli np. Vibin mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala, zwykła. Zero hormonów, pamiętania o braniu tabletki. Mam prawie od roku,jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadniesz zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łykam dziś trampeczka, wygoda i dyskrecja to ważny argument! x Nie lubisz, nie łykasz, już się tak nie chwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniej inwazyjna i zarazem najpewniejsza forma antykoncepcji to seks analny. Nawet przy wytrysku w środku, nie ma żadnego ryzyka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego bym miała wpaść? Mam ponad 40 lat,lekarz mi polecił ta metodę i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxitaxi, weź się ogarnij, na każdej stronie piszesz o tych minipigułkach, ciągle Vibin i Vibin. Jeju, daj spokój z tą nachalną reklamą... napisz raz, a nie co drugi post, że minipigułki... każdy bierze co chce... jeszcze jakbyś pisała, że bierzesz to spoko, ale Ty musisz nachalnie skrytykować każdą inną metodę - serio? ile masz lat? Ktoś lubi gumki - gumki są złe, tylko minipigułki;ktoś bierze tabsy - tabsy są złe, tylko minipigułki; komuś odpowiada plaster - to zaraz coś wymyślisz, żeby tylko pokazać jakie to plastry są złe, a jakie minipigułki super. No szlag mnie trafia, że nie można w spokoju przeczytać, co kto ma do powiedzenia, bo na każdej stronie tylko maxitaxi i jej oczernianie wszystkich metod dookoła, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest trampeczka? gumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonky
ja od kilku miesięcy biorę belarę i jestem z niej bardzo zadowlona, dobrze się na niej czuję, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a do tego poprawiłą mi się bardzo cera z czego cieszę się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadułka90
Mała dawka hormonów w plastrach to ich ogromna zaleta. Lisvy nawet nie mają mowy nawet w ulotce o wzroście wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie druga
Hej :) Probowalam tabletek anty i kompletnie mi nie sluza,libido spadlo tak ze sex moglby nie istniec, po plastrach mam bole glowy i uczulaja mnie, na spirale nie moge sobie pozwolic bo nie mialam dzieci wiec zmniejsza moje szanse na ewentualna ciaze w innym czasie.Prezerwatywa odpada bo moj mezczyzna nie ogarnia w niej tematu i mam wrazenie ze nie ma dla mnie ratunku.Nie wiem czego wiecej szukac, gdzie? I co? ''Taka sobie jedna '' wiesz juz cos wiecej? Mozesz i mi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kropelka do zaklejenia i piz.a na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
741852963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu po plastrach boli cie głowa? próbowałaś tych z mniejszą dawką hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie spamerka maxitaxi ze swoimi minipigułkami, to spamerzyca donkey :P z jej tabsami. Już na nich nie schudła, tylko poprawiła jej się cera :P Co temat, to ma lepsze osiągi od tych piguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym odpowiada to a drugim tamto, w każdym razie lekarz na pewno trochę podpowie :) Od 5 miesięcy naklejam plastry i jest ok, dla mnie to w tej chwili najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklanka wody dla buzi,kropelka dla piz.y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odklejają się Wam te plastry latem, gdy się pocicie czy kąpiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1466
nie, z plastrami można się spokojnie kąpać, opalać czy uprawiać sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×