Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

kurwa olałam pare spraw i teraz bede miala co robic:-O moze i to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Tamarko, to tylko chwilowa obsesja. On ma ogólnie obsesję na punkcie każdego kobiecego nicka na kafe. Tak skacze od jednego obiektu obsesji, do drugiego. Na pierwszym miejscu jest chyba Imperia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obsesja na punkcie pestki trwa dlugoooo ale z przerwami bo jej nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Może i tak Tamcia, będziesz miała na czym się skupić. Ja bym chętnie olał całego neta, ale chyba to już zbyt silne przyzwyczajenie. Muszę codziennie poczytać troszkę, niekoniecznie kafe. To forum mnie już kompletnie nudzi. Eh, nie mam pomysłów co robić, znaczy sie mam, ale ... Dziwnie sie czuję znowu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hm, może też znajdę sobie obiekt obsesji. To może być ciekawe, w końcu Złoty chyba się nie nudzi :). Jakaś chętna :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie najgorsze jak czlowiek cos chce a nic z tym nie robi i czuje sie przez to jak shit:-O z kafe znikneli mi ju, pozdro600, komik, turquoise i pare innych osob ktore lubilam oo nie wspomne o taśmie,ona tez była fajna:) alter chyba rzeczywistosc nas zmusi w koncu do opuszczenia reszty szacownego grona predzej czy pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Oby :). Mnie brakuje Ju :(. Dokładnie, czuję się jak shit. Z różnych powodów. Niby coś tam działam, ale w końcu chciałbym mieć ochotę na wyjścia i spotkania z ludźmi, a jakoś nie przychodzi. Dziwne, bo samopoczucie ogólnie o niebo lepsze, niż jeszcze parę miesięcy temu. I tak sobie pracuje i byczę sie w domu, naprzemian. Co za dno :o. Żeby tylko to :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
I do tego zacząłem się teraz użalać na d sobą na kafe, co mi się zdarzyło od niepamiętnych czasów. To juz dno dna, do tego metr mułu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Tamcia, widziałaś się w końcu z Ju, czy się mijacie ciągle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja tam na spotkania towarzyskie nie narzekam, ostatnio mialam ich 3 pod rzad ale kurwa moje obowiazki leza i kwicza:-O przykladowo nie oddaje od 2 tyg ksiazek do biblioteki bo mi sie nie chce tam jechac:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, mialysmy sie zobaczyc po swietach ale obie milczymy mam zajety ten weekend i koljeny tez, moze w maju sie do niej odezwe tylko nie wiem czy w Wawie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Moim jedynym obowiązkiem teraz jest praca, więc wiesz. Zaniedbywać za bardzo nie mogę. I to jest strasznie gówniane, bo chciałbym mieć innego rodzaju obowiązki, troszkę bardziej przyjemne ;). Nie, nie chodzi o seks :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hehe Tamcia, to muszę się chyba wpisać na Twój grafik, żeby sie udało nam spotkać w te wakacje. Bo Tyś widać rozchwytywana jest, dusza towarzystwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamak na Bahamach
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks nie jest obowiazkiem:) ej, wdziales co cream wyrabial dzisiaj? Boze co za dzieciak z niego porypany poza tym wyslal mi swoja fote sam z siebie bo jak napisal ufa mi i chcial sie dowiedziec ode mnie czy nie jest za chudy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"seks nie jest obowiazkiem" To była aluzja do obowiązków małżeńskich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamak na Bahamach
cremowi wali na dekiel coraz bardziej :( jak Cartoonowi zawsze był ciotowaty ale bez przesady ,Tamari pamiętasz ten jego top o hip hopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Nie, nic nie wiem. Co robił? On ma zjebaną psyche. Tak coś jak ja, tylko, że mi pomału przechodzi. Chyba bym nie mógł na siebie w lustrze patrzeć jakbym codziennie się użalał, ze mam jakiś defekt. też jestem za szczupły i co? Staram sie coś z tym zrobić, a nie beczeć w kółko. Jak się nie uda to trudno, żadna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOP o hh pamietam, nawet sie tam wpisalam:) alter wiesz ze to nie waga jest jego problemem... dzisiaj uznal ze laska majaca wiecej niz 1 partnera seks to puszczalska wyklinal kobiety od szmat i dziwek jebanych i uznal ze zamierza zdradzac i byc w wielu zwiazkach bo mu sie to nalezy buhehehehhhehehe porazka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
No domyślam się, że Cię lubią :). Ja mam mało takich znajomych. A do tego ostatnio wszystkich jak leci olewałem, wiec ... Ale przyjdą lepsze dni, jeśli chodzi o życie towarzyskie. Jak się już ruszę i zacznę działać, to będzie OK. Bo jak się już za coś biorę, to na ogół nie odpuszczam. Chociaż czasami myślę, ze mam słomiany zapał. Bosze, jestem pierdolnięty :o. Same sprzeczności we mnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko czytam tami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
No wiem, ze głowa a nie waga :). Ale on sobie stworzył takie usprawiedliwienie wszystkiego. Za mało waży, więc jest nieatrakcyjny. Jest nieatrakcyjny, więc nie może mieć kobiety. A on po prostu ma nasrane we łbie i tyle i dlatego nie będzie miał kobiety. A to co piszesz, co dzisiaj wypisywał - tylko to potwierdza. No i jest nudny, tak przeraźliwie, ze aż sie niedobrze robi. Ja mu do pięt nie dorastam. Do tego ciągle zrzędzi i te jego debilne topiki. Masakra facet :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jak fotka od PzW? Jakie wrażenia :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a we mnie tak samo dzisiaj gadalam z przyjaciiolka przez koma i obie pojechalysmy po sobie znaczy ja po sobie a ona po sobie:P a ze ona obdarza sie takimi epitetami to zawsze dostaje ataku smiechu ma fajna autoironie w stosunku do siebie:) ok Samanta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Oryginalną? Dobra, podoba Ci sie, czy nie :P? Ja sie już tylko śmieję z siebie, bo płakać nie ma sił :D. Po prostu nie ogarniam swojego rozumku ;). A raczej nie rozumu, a emocji, które siedzą we mnie :o. Masakra, mówię Ci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISTNY MISZ-MASZ:D hehe ustabilizuje sie alter, nie martw sie czasami czlowiek sie musi ze soba pomeczyc nie powiem, ze podoba ani ze nie podoba nie umiem po 1 focie ocenic http://www.youtube.com/watch?v=YrbK1IODmLo patrz takiej muzy slucha koliberek pomyslal bys ze z niego taki meloman?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×