Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość ktoś tu chce skłócić kogos
przestan ja pomawiac :O jestes zalosny/a bo pewnie ciebie nikt nie lubi to chcesz zeby i jej nie lubili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napisalam ze pokazalma fotyn komus kogo znam w realu i juz tu nie pisze nawet moglam pokazac z domu na kompie, wyszloby na to samo to moja przyjaciolka z lat dziecinnych a foty miedzy userami kafe, gdzie nikt nikogo na oczy nie widziaal nie zna blizej wysyla sobie 90% kafeterian, ja tak nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jareczku dobrze ale jutro jak sie zrobi tu mniej ciasno, bo pisac sie nie da :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że nie tylko Jarek chciałby się pokłócić z Tamcią :o. Jarek, nie uważasz, ze na Twoim topie ostatnio za dużo prawików? Do tego jeszcze jakieś pomarańczowe zjeby i Złotko, to troszkę przegięcie jest :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwalic sie kurwa w koncu od mojego biustu 😠 alter gorzej sie czujesz? widac, ze sie nie wyspales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"alter gorzej sie czujesz? widac, ze sie nie wyspales" Spałem świetnie. Ty jak zwykle lewą nogą wstałaś? "Nie martw się, Twoje mnie nie interesują." Słyszałaś Tamcia :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co mialam slyszec" No, że Twoje go nie interesują (bo nie sądzę żeby to było do mnie :classic_cool: ) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mac jak go nie interesuja to po co zadaje te pytania? bananowa kaszke Nestle :classic_cool: wczoraj na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×