Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

krzykaczem nie jestem, raczej spokojna ze mnie dusza... a to, że jestem mądry i gardzę tępakami to nic na to nie poradzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... mówiłam że ważniak :O To, że Ty uważasz się za mądrego, wcale nie oznacza, że tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie tylko ja się za takiego uważam... wiele osób tak twierdzi :classic_cool: czasami jest mi ciężko bo mało jest osób, z którymi mogę podyskutować na poziomie... ciężko jest rozmawiać z idiotami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek rozmawiaj sam
ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... Papierufka, bzdurzysz ale jednocześnie masz rację :P PS: Domi, zakupiłem swoją wymazioną brykę o której Ci kiedyś nawijałem... jak wpadnę do Kraka się pościgamy - Alfa vs Honda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, dopiero teraz przeczytałem pierwszą część Twojego postu... zalało was? zostałaś wolontariuszem kulinarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyśle teraz bo pisze z komory... jestem na wypasie nad jeziorem i mocze... kija :classic_cool: ale mozesz ja sobie wyobrazic - honda prelude, 2000 r, 2.2 vtec, 185 km, tylna oś skretna, 33500 km, tempomacik, stan idealny... koleś jeździł nią chyba tylko do kościoła i z powrotem, idzie jak burza a w zakręty wchodzi jak masło ;) kolor niestety srebrny... dlatego chyba oddam ją do lakiernika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam, trochę niewiarygodne jak na 10 letnie auto. Ale z tego co wiem, to tutaj raczej nie robią takich jaj a auto jest igła więc... w PL zaciągnę go do znajomego speca od japońcow ;) Złapałem leszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kapało trochę z sufitu , w dwóch pokojach robiły się mokre plamy w tym miejscu, trzeba było zabezpieczyć taras styropianem i pianką, bo stamtąd leciała woda, zalepiałam dziury, stawiałam miskę, na meble kładłam ręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kapało trochę z sufitu , w dwóch pokojach robiły się mokre plamy w tym miejscu, trzeba było zabezpieczyć taras styropianem i pianką, bo stamtąd leciała woda, zalepiałam dziury, stawiałam miskę, na meble kładłam ręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Domi:-( ale i tak moglo byc duzo gorzej, macie mieszkanie nie zalane, a to najwazniejsze Wawa przeszla bez szwanku jakos ta cala powodz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, mój sąsiad ma subaru impreza a na co dzień jeździ sharanem ;) Kupić używana prelude która nie jest zajeżdżona to podobny fart jak kupić nie zajeżdżonego lancera albo imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie pomyslalam, ze gosc mógł ją miec jako drugie auto " jest to logiczne z racji tego, że prelude nie jest ekonomicznym autem... ale co tam, gdybym brał pod uwagę spalanie to kupiłbym sobie fiata pandę w dieslu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ :):)
"marszczyfreda " :-D:-D:-D Nie chcę TU stolicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu SOM króle ! a za marszczyfreda - chcesz foty aktualne czy powodziowa z Kraka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prelude pali tyle ile jej wlejesz,nie mniej nie więcej :P Przy spokojnej jeździe bierze 8-9 litrów, jak szalejesz to ok 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny to będzie jak go przemaluje, dorzucę angele, ledy i inne alusy ;) PS: no i obowiązkowo naklejkę "Pioneer" na tylnej szybie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×