Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

u mnie w miare slowik siedze w pracy:-O a spac mi sie chce okropnie a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam przekazac pozdrowienia od Domi dla topiku niestety dotknęla ja powódz, ale trzyma sie dobrze:) Tran moglabys wpasc :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka ja mogę wpaść tylko wieczorami. W pracy mam zablokowaną kafe :O A po pracy mam jeszcze dodatkowe zajęcia. A Was w Warszawie fala kulminacyjna nie zalała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, że zaleje wawke i stolica powróci do miasta, które jest godne tego miana czyli do Kraka :) wg przepowiedni gdy stolica wróci do Krakowa, Polska wstanie z kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś - chyba Cię pogięlo :o Stolica bezpieczna. Jak zaleje gdzieć kawalk jeszni na Pracze to wszystko. Stolica nigdy juz nei wroci do uroczego niewatpliwie ale prowinconalnego dziś miasteczka jakim jest kraków :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze dla ciebie debilu istnieja 2 tematy o ktorych mozna ze mna gadac:cycki i dupa:o gratuluje tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej :classic_cool: a po za tym jesteś przecież tak gupia, że rozmowa z Tobą na inne tematy byłaby stratą czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się robi
nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się robi
nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś, Jaruś..... Dziecko! Co z ciebie wyrośnie.... A zanosiło się jakiś czas temu że jest szansa ze wyjdziesz na ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec... czy twoja wąska główka posiada wystarczającą pojemność aby zrozumieć, że niczym się tak bardzo nie przejmuję jak tym, aby spełnić oczekiwania internetowego marszczyfreda? jak już mówiłem szczurku - na kafe przeżyłem większych idiotów i każdy kończył się wcześniej niż się zaczynał... kiedy ty się skończysz, matkojebco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne Jarek, nie wkurzaj Ty mnie 😠 Co Ci się w naszym pięknym imieniu nie podoba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam :O Przypominam że mój brat ma takie imię, więc Jarek kojarzy mi się z kimś rozwrzeszczanym, wiecznie narzekąjącym, zgrywającym ważniaka......... mówiąc krótko, taki krzykacz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×