Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorota012

NAJGORSZY SALON FRYZJERSKI WE WROCłAWIU

Polecane posty

Alicja Salon Fryzjerski ul. Rogowska 50 NOWY DWÓR Ostrzegam wszystkie Panie przed tym salonem ....wyrzucone pieniądze i terror jaki sie przechodzi podczas wykonywania fryzury ...kąśliwe uwagi szefowej typu \\\"jak ty dziecko urodzisz itp... gadki ze ma 35-letni staż pracy i wie jak sie czesze...masakra i obraza w całym wydaniu.... ja omijam to miejsce szerokim łukiem i mówię co przeżyłam wszystkim znajomym...OSTRZEGAM I DZIĘKUJĘ ZE MOGĘ NA FORUM POWIEDZIEĆ NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO TRAKTOWANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy salon fryzjerski mieści się na Szwedzkiej 3 D Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Barbara fryzjerka o imieniu Paulina która mnie obsługiwała jest zarozumiała zero uśmiechu na twarzy ,uszczypliwe komentarze odnośnie mojej wcześniejszej fryzury, a fryzura po jej strzyżeniu była okropna do dziś czekam aż mi włosy odrosną po jej okropnym strzyżeniu Nigdy więcej tam nie wrócę i nie polecam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylista
witam opinia o fryzjerce pani paulinie jest nie prawdziwa .pani paulina jest doświadczona fryzjerka z duza baza stałych klientów , potrafi świetnie ścinać męskie i damskie strzyżenia polecam jako fryzjer stylista sam doświadczyłem jej usług i moje znajome i sa bardzo zadowoleni polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy usunąć tą opinie !!!! Ponieważ osoba która jest tu opisywana , przeniosła się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amcia123
Nie pamiętam imienia fryzjerki w salonie Kuleszy na Grunwaldzkim, ale to chyba jakaś praktykantka! Miałam schody na głowie, tak to ja sama umiem sobie obciąć! masakra! Po powrocie z reklamacją powiedzieli, że mnie nie przyjmą , bo nie mają czasu i dopiero w kolejnym tygodniu! Bardzo niemiła obsługa, nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijent

szkocka 44 . Usługi świadczone w salonie na bardzo niskim poziomie , nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona klientka
Dnia 1.02.2019 o 16:05, Gość klijent napisał:

szkocka 44 . Usługi świadczone w salonie na bardzo niskim poziomie , nie polecam 

 

Dnia 1.02.2019 o 16:05, Gość klijent napisał:

szkocka 44 . Usługi świadczone w salonie na bardzo niskim poziomie , nie polecam 

Ja chodzę tam od lat wraz z rodziną. Również wiele moich koleżanek i kolegów którzy są zadowoleni z usług tego salonu. Pan tam pracujący zna się na strzyżeniu męskim a Pani Ola zawsze dobrze dobierze mi kolor i fryzurę. Jedyny minus ze najlepiej się umówić bo rzadko trafi się miejsce z tzw wejścia, ale jak dobry fryzjer to uważam ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×