Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hellishbloodystorm

do mam bez pracy - szkolenie EFS woj. mazowieckie

Polecane posty

Zdublowałam z działu praca, bo tu więcej mam zagląda :). Może przyda się którejś z was . Proszę tego nie traktować jako reklamę , szkolenia są całkiem bezpłatne, zajęcia są w centrum Warszawy, tuż przy Rotundzie. Pełnych danych firmy nie podam, z wiadomych powodów . osoba do kontaktu to pan M. Wilczak: (022) 333 74 26 lub 0510 160 093. Nowy projekt jest kontynuacją zrealizowanego z sukcesem w latach 2006-2008 projektu „Mama wraca do pracy”. Cel projektu: aktywizacja zawodowa połączona z przygotowaniem merytorycznym i psychologicznym. Rekrutacja do projektu trwa Planowany początek zajęć: 12.05.2008 Planowane zakończenie zajęć: 17.07.2008 plus 3 tygodnie w grupach wsparcia odbywających się 1 raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Zajęcia będą się odbywać 4 x w tygodniu po 6 godz. lekcyjnych 9 – 15 (zajęcia w grupach) + poradnictwo indywidualne dla każdej BO. Warunki udziału w Projekcie: 1) mamy pragnące powrócić do pracy, aktualnie pozostające poza zatrudnieniem, tj. - niezatrudnione, niepracujące (umowa o pracę, umowy cywilnoprawne), - nie przebywające na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, - nie prowadzące działalności gospodarczej, - nie zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy w PUP, - nie będące studentkami studiów dziennych, 2) zamieszkałe na terenie woj. Mazowieckiego, 3) zdolne podjąć prace w wymiarze minimum 1/2 czasu pracy. Projekt obejmuje: 1) wsparcie psychologiczno - doradcze w formie: 2) doradztwo zawodowe: grupowe i indywidualne, 3) szkolenie z języka angielskiego z możliwością uzyskania certyfikatu LCCI, 4) szkolenie komputer z możliwością uzyskania certyfikatu ECDL, 5) szkolenie sprzedaż i obsługa klienta, 6) szkolenie ABC przedsiębiorczości. Dodatkowo zapewniamy: 1) materiały szkoleniowe, 2) obiady i przerwy kawowe, 3) refundację kosztów dojazdu najtańszą formą komunikacji, 4) refundację kosztów opieki nad dziećmi do lat 7 dla mam samotnych, 5) stypendia za każdą godzinę obecności na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×