Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Oliverka masz wagę w normie! Schudłas już b dużo i powinnaś być z siebie dumna :) Nie zrzucaj już więcej niż max 5 kg, proszę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Jestem załamana.Ani mniej cm,nawet grama mniej...A przecież niejesm dużo,ćwiczę...Boję się,że nie wyrobię do połowy czerwca,albo,że będę dalej tak się odchudzała a efektów nie będzie żadnych.Ostatni posiłek przed 18 .Teraz jestem taka głodna,że juz nie mogę doczekać się śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypij duzo duzo wody, albo bulionek z kostki. kalorii jakies 10 na kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana,a mozesz napisac mi przyklad na 1 dzien tej wysokobialkowej 1000kalorii i owocowo warzywnej?(z tym ze chyba na ta nie bee mogla przejsc..rodzice:() ale ta wysokobialkowa czemu nie?:) dzieki z gory. Oliwierka masz super wage!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana z wyproznianiem ciezko:( a akuratnie teraz jestem w trakcie okresu. 2 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje sie dobre:Dchyba tak:) ja jutro juz OSTATNI raz platki na sniadanie 2sniadanie: jablko i banan:) obiad:kotlety z piersi z kurczaka kolacja:duza bulka grahamnka z ogorkiem moze byc?Ile to wszystko moze miec kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki masz tu przykładowy jadłospis, pewnie nie jest idealny ale ja swego czasu sporo schudłam na takiej diecie :) Sniadanie: 2 jajka na twardo, 2 plastry chudej szynki 2 śniadanie: duży świerzy owoc Obiad: grilowana pierś z kurczaka + warzywa Podwieczorek: szklanka kefiru lub maślanki z łyżką otrębów pszennych Kolacja: chudy twaróg z rzodkiewką, pomidorem i szczypiorkiem A jeśli masz chętkę na węglowodany (pieczywo, płatki kukurydziane itp) to najlepiej zjeść je rano, na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fajna ta dietka:)idem spac.Jutrzejszy dzien moze bedzie lepszy:)papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
ja zjadłam już : -250 ml żórku z jajkiem i kromką chleba -1/2 duzego jablka - ten omlet co pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywia1992
rano zjadłam tylko pół talerza tego mleka z ryżem ,nie dałam rady więcej. obiad właśnie skączyłam jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Hejjj ! :D Co tam slychac?:* Ja dzisiaj miałam lekki obiadek wiec diete moge trzymać Rano zjadłam jogurt 150 kcal plus chrupkie pieczywo 30 kcal Pozniej w skzole jabłko ok 100 kcal Na obiad zupe grochową ok 300 kcal Czylli razem 580 kcal Zostało 420 kcal.. pewnie tyle nie zjem.. W piątek waże sie, jak nie schudlam nic to sie wkurze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie zmierzyłam. już troche mi ubyło centymetrów. :) bardzo się ciesze. mam nadzieje że do 18 czerwca schudne tyle ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
dziewczyny ja już nie mogę psychicznie zatracam się :( kazdy mnie chwali ze schudlam ciuchy na mnie wisza a ja zamiast byc rozsądna to jem :( mam dosc ;( obżeram się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja dzisiaj na sniadanie zjadłam bułkę grahamkę.Na obiad zupa pomidorowa i kawalek kurczaka.Waga dzisiaj rano wskazała 57.3.Jeszcze 7.3 kg...Dam radę do 19 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
sylwio, jutro rano sie zmierze jak nie zapomne i Ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam obiad 2 banany i jedna kromeczke i poszłam stanac na wage w sobote było 65.9 dzis 64.6 kg ciesze sie ze chociaz tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widzę że u was same postępy a nie to co u mnie:( Ciągle waga stoi w miejscu juz było kilo mniej i znów jest tak samo:( Tragedia a wakacje tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
jestem ciekawa ile waga wskaże w piątekk :D OStatniio było 65,5 kg Mam nadzieje ze spadnieee :D:D W sumie czuje się lżejsza.. Ale to tez nie powiedziane, że przez kg Ale jestem dobrej mysli :) Powodzenia dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez daj znać jak ten jadłospis się spisał :) i wszystkim gratuluje sukcesów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×