Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

dzieki, nie wiem jak ale chcialabym schudnac te 5 kg do drugiej niedzieli czerwca,ale tez nie chce sie glodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
moge z wamii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Mooożeszz :D Inez: mysle, że jesli bedziesz uważac na to co jessz, bez slodyczy i jedzenia po 18.00 dasz rade schudnąć 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
ja od jutra jade na samych jabłkach :) 2,3 jabłka dziennie na razie schudlam 14 kg i waga mi leci juz powoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
To chyba troche niebezpieczne na samych jabłkach.. Bo potrzebne jest Ci dużo innych pierwiastkow Schudlas te 14 kg na samych jablkach? Ile czasu Ci to zajęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
14 kg schudlam w 2 miesice ale to przeplatane rozne diety .. 500 kcal czasem 800 , troche SB, pozniej norweska, 1,2 dni glodowki, nie wiecej i tak zlecialo a teraz planuije ok 3-4 dni na jabłkach ewentualnie innych owockach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
skutki uboczne masz jakies? To z pewnością nie jest zdrowa dieta.. ale rozumiem Cie, bo ja tez często jem te 600 kcal i pozniej mówie ze jestem najedzona wiec po co wiecej jeść Masz okreS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
wiesz biore tabletki anty wiec i mam ale on jest sztuczny hmm wiec chyba jest ok ??? powiem ci ,ze ja jedzac te 600 kcal potrafie sie najesc jak prosie :( jak sobie wspomne,ze wczesniej jadlam pewnie ok 3 tyg ( bo tylam ) to az nie wierze mi do szczescia by starczylo maz 1,500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Aha :) ja sie własnie boje ze okresu nie dostane... A ile wazysz teraz i przy jakim wzroscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
teraz mam 172 cm i ważę 61 kg :(:(:(:(:(:( a ważyłam 75 ......... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Juz masz ładną wagę :) Gratuluje Ci :D tez bym tak chciała Ja mam 177 i 65,5 około waże.. chciałabym 60 Rok temu najniższa moja waga to było 57 kg, ale teraz to chyba juz niemozliwe, bo sylwetka mi sie tez troche zmienila A teraz lece do łózeczka sie polozyc bo zasypiam.. Od samego rana słabo sie czuje ;/ Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja przestrzegałama diety fitness.Nie tyłam,nie chudłam.Nie byłam głodna.Moim zdaniem jest kiepska.Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Co tam u was? Dziś następny tydzień naszej diety! A jak tam wasze efekty? Ja straciłam 1kg:) i jestem zadowolona A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś przeszłam szybkim marszem tylko2 km, zjadłam na śniadanie dwie kanapki, a później na obiad talerz zupy ogórkowej. skosiłam dziś pól podwórka (trawe) troche sie opaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
No to gratulcje Sylwia:).Ja dzisiaj przed książkami siedzę ale chyba zaraz wsiadam na rower bo ile można siedzieć...Jeśli mam 167cm i ważę ok.58 kg to jak uda mi się schudnąć do 50kg to bardzo będzie to widać?Ranyyy nie wiem co robić ,żeby do zakończenia gimnazjum schudnąć tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
witam dziewczyny:*:*:* a ja również widze efekty:D nie ważyłam się ale wnioskuje po cm:) udo-57cm-->54cm łydka-37cm-->36cm pas-88cm-->86cm talia-jakoś73cm-->70cm albo i 69:D biodra-97cm-->96cm biust-91cm-->91cm;) 1cm to jakieś 3kg:D wiec jestem zadowolona:) a co wy myślicie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Czarnulka :) ja nie dałam rady głodować bo niestety jestem chora mam temperature i wszystko mnie boli ale podobno jakis wirus panuje :| ale zjadłam dzisiaj dwie kanapki z szynką jabłko i znowu kanapkę z szynka...:( wiem ze duzo no ale trudno :( będe się starała jeść mniej zobaczymy jak to wyjdzie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
i to po 6 dniach:) bez żadnego rygoru:) po prostu zmieniłam styl życia:) bo to nie jest dieta:) tylko zmiana nawyków:P i nie powiem żebym jakoś specjalnie dużo ćwiczyła:D dopiero zaczynam;) i może dzisiaj pobiegam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie najbardziej nie lubię biegać:( Teraz idę chyba na godzinkę na rowerek a potem brzuszki i może Joga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audreysięodchudza
Godzinna jazda na rowerze...Jestem wykonczona ale szcześliwa.Czarnulka jak Ty to zrobiłaś?Jakie masz nowe nawyki i z jakimi wyrzeczeniami się to wiązało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
ćwiczenia hmmm...15 minut truchtu:) albo z 70 brzuszków... skłony z wyprostem:) a na talie...to hmm skręty są bardzo dobre:) a takto to same ćwiczonka rozciągające:) i to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
zaczełam od zrobienia listy rzeczy na kartce z bloku... po jednej stronie wypisałam to czego nie moge jeść a na drugiej stronie to co moge jeść bez ograniczeń:) i powiesiłam na lodówce:) to był pierwszy krok:).... ozdobiłam kartke serduszkami:) i w każdy dzień zakolorowuje jedno serduszko:) Drugi krok: (nigdy nie jadłam śniadań) a teraz zaczełam... zawsze udaje mi sie skomponowac coś dobrego ze składników z listy:)... nie licze kalori wogóle..tylko patrze orientacyjnie;) oczywiście ostatni posiłek o 18:00:) ale potem jakaś marcheweczka nie zaszkodzi czy tez pomidorek:) i wiecie co dziewczyny? w gruncie rzeczy najważniejsze jest znaleźć zajęcie:) wtedy nie mysli sie o przestrzeganiu tego:) a co do ruchu..to można potanczyć przed lustrem:) albo poskakac sobie:) spędzić czas ze znajomymi (nawet nie zauwazycie jak szybko sie spalaja kalorie), swoje ćwiczenia nalezy lubić:) na poczatku nie widac efektów ale poprawia sie samopoczucie:) mam pełno optymizmu, czesciej sie uśmiecham..co sprawia że czuje sie łatwiejsza:) aaa i z dnia na dzień coraz bardziej przywykam do tego sposobu życia:) jak macie jakieś pytanka to bardzo proszę:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
błąd...nie łatwiejsza xD tylko ładniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jakie produkty zapisałaś do tych co możesz jeść,a jakie do tych co nie możesz jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
moja lista jest bardzo wygórowana bo jestem wegetarianką:) wiec niektóre produkty można śmiało spożywać;)a niektórych po prostu nie lubie wiec je ot tak zapisałam;p ograniczenie badz zakaz:cukier!,słodycze,białe pieczywo!,makaron!,biały ryż!,ziemniaki,dżem,marmolada,kawa,śmietana,potrawy smażone!,mięso pieczone!,kiełbasa,naleśniki,placki ziemniaczane,lody,napoje gazowane!,ser,pasztety,ketchup,majonez,musztarda,mleko,jogurty owocowe,soki z kartonów,rosól,bigos,fasola,masło,przyprawy,rozumie sie fast foody... bez ograniczeń:woda,warzywa(świeże),owoce..(wszystkie),ciemne pieczywo,jogurty naturalne,maślanki,kefiry,musli z suszonymi owocami,kotlety sojowe,brazowy ryż... chude mięsko nie szkodzi:) i kilka plasterków to nie grzech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
ja kocham pieczywo teraz jem ciemne ale czy mogę jesc je czesto?:( w ogole ile mniej wiecej gram na łyżka płatków fitness???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
zapomniałam dodac... to co w zakazanych... to nie trzeba z tego całkowicie rezygnowac...wystarczy po prostu ograniczyć spozywanie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
a co do pieczywka ciemnego:) ja jem kiedy mam ochote ..ze dwie bułeczki na śniadanie..:) a jeżeli chodzi o płatki to hmmm najlepiej spożywać je na śniadanko, a nie kolacje;) aaa i ilość jaka? hmm nie wiem jak je przeliczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×