Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość sweet Oliverka16
ile mniej więcej może mieć pół torebki ryzu ? wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
a ryżu spokojnie możesz zjeśc i całą torebkę:) byle ciemnego..brazowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, nie dałam rady wcześniej do Was zajrzeć ;) Widzę, że to Wasze dietowanie to w dużej mierze głodowanie. Pewnie same wiecie, że to nie jest za dobre... :( Wiem, że łatwo powiedzieć bo sama często jestem taka zdesperowana i chce szybko widziec efekty więc się głodzę. Najlepiej byłoby zastosować dietę 1000kcal i ćwiczyć ale wiem, że cięzko na niej wytrwać bo waga spada ok 1-2 kg na tydzień... Aaa i chciałam Wam bardzo polecić produkty białkowe. Białko wogóle nie jest gromadzone w organiźmie i jest budulcem dla mięśni więc można je jeść bez wyrzutów sumienia :) Polecam chude mięsko (np grillowana pierś z kurczaka), chude sery białe, twarożki, serki wiejskie, jajka itp można nieźle schudnąć jedząc głównie białko :D Ja dziś zjadłam jogurt z mussli, troche warzyw i jabłko, burczy mi w brzuchu ale muszę zacisnąć pasa bo ostatnio roztyłam się ukrutnie!!! Pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
wstyd się przyznać.. nigdy nie jadłam brązowego ryżu :( :) on smakuje tak samo jak ten biały? wiecie,mam smaka ostatnio na coś takiego pierś z kurczaka -150 kcal , posiekana drobno 1/3 warzyw na patelnie ok 100 kcal i pół torebki ryżu tylko nie wiem jak obliczyć kaloryczność do tego ryżu nie chce się objeść:) tak do max 350 kcal chciałabym taki obiad zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliverka 100g brązowego ryżu ma ok 350 kcal i jest to hm... objętościowo jakieś 3/4 szklanki wiec ostrożnie z tym ryżem. Pozatym ma w sobie dużo węglowodanów ale raz na jakiś czas (np 2 razy w tygodniu) spokojnie możesz sobie zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
oj to duzo kurde ale póki co mogę pomarzyć na razie na jabłkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zakończyłam głodówkę bo jestem na antybiotyku...:( tak mnie rano jakiś wirus rozłożył jest mi tak zimno i mam temperature i czuje sie fatalnie..:( a wam dziewczyny idzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przyjechałam z półtoragodzinnej wycieczki rowerowej! Ale mnie nóżki bolą:( Jeszcze 100 brzuszków i 15min hula-hop i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! widze,ze dobrze Wam idzie mnie tez nienajgorzej:) Sara : hula hop daje duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Hejj ! :D Świetnie wam idzie ! U mnie podsumowując dzisiaj, 2 jogurty (po 100 kcal kazdy), karkowka, jeden kawalek chleba, fitella wiec troche tak lipnie.. no ale nie jest zle Bylam dzisiaj na zakupach, kupilam bikini, mam nadzieje ze schudne, bo teraz to masakra ;/ wszedzie sie wylewa.. najgorzej boczki i tyłek, uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dasz rade!, musze zakupic hula hop:) powodzonka jutro,ja musze mykać, spr z hist i kartkowka z ang;/ papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
Mysle zeby ograniczyc całkiem słodycze, czyli ich niejeść bez większej okazji, jeść 5 małych posiłków do 17 i cos tam ruchu, myślicie ze wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja właśnie po obiadku pierś z kurczaka z surówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam na śniadanie jedna kanapkę, i jak przyszłam ze szkoły 3 godz temu to dwie kanapki, obiadu mam zamiar nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zjadła sniadanie sałatka i jedna kromka chleba z szynka i obiad po szkole loda i od 14 nic nie jadłam a dzisiaj zjadłam talerz barszczu czerwonego z jajkiem i chlebem i wiecej nie mam zamiaru jesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
czesc wam ja dzisiaj zjadłam jogurt, jabłko i 4 kromki chleba małego-ciemnego:( już nic nie jem :( a na jutro śniadanie: kromka chleba drugie śniadanie: jabłko obiad: jogurt jogobella light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
czuje sie tłusto :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
Przeciętna waga dla kobiety w wieku 16 lat przy wzroście 159 cm: 50 - 53 kg +/- 5 kg (zależne od budowy ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
hmm apropo wagi.. to jaka powinna byc optymalna dla wzrostu 174cm...? żeby coś ze mnie zostało;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
czarnulka a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
mam 17/18 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
Przeciętna waga dla kobiety w wieku 18 lat przy wzroście 174 cm: 60 - 62 kg +/- 5 kg (zależne od budowy ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
pięknie dziękuję:):) ide się zważyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×