Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

91claudus Gosia jestem:P heh no ja zjadłam jeszcze z pół słoiczka dzemu niskosłodzonego;] wolę dzem niz jakies czekolady, mam juz ich dosc, a od jutra folhuje z tym, bo humor mi nawet wrocił, nawet:P Audrey Ty mój kochany niejadku:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Skarbuś!! MÓJ!!!:D:*:*:* no tym dżemem przesadziłam, ale kurczę był taki pyszny(bo z biedronki xD), taki smakowy (bo wiśniowy :P) Tak mmmmm no brak słow:D:P Ale od jutra koniec z dżemem:P ide ćwiczyć:* Buźkam słoneczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja dopiero 20 zakonczenie hehe. Hm...ja zakonczylam dzis na tym ciasteczku:) A jutro sie zakonczeniowa imprezka szykuje....hehe i bedzie grill...ale juz cale towarzystwo wie ze ja nie jadam takich rzeczy...hehe wiec kupili mi ogorki kiszone...mniam:) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
91claudus -- ja jem wszystko na co mam ochote, tylko oprócz słodyczy. przed każdym posiłkiem pije szklankie wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,nawet ok.Piję teraz drugą kawę.Jeszcze nic nie zjadłam.Nie wiem co z obiadem.Najchętniej zjadłabym jogurt ale nie wiem czy mi się uda i mnie nie zmuszą do jakiegoś schabowego albo czegoś podobnego.A Tobie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ladnie, Natasza:) Ja dzis zjadlam troche galaretki:) Teraz ogolem glodna nie jestem, bo w stresie zyje;/ Jak cos to jakies warzywka;) pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wiem co to stres... Od poniedziałku na obóz sportowy...Mam nadzieję,że trochę tam schudnę.A jak w tę niedzielę się zważę to będzie 54(maksymalnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia1992 - yhym, no to ladnie ze osiagasz rezultaty jedzac wszystko. ile mniej wiecej kcal dostarczasz organizmowi dziennie? audrey - wiesz taka mala moja sugestia...zamiast rano truc organizm kawa wpij np. zielona herbate...i nie rezygnuj ze sniadania bo ono dostarcza twojemu organizmu energi na caly dzien i \"nakręca\" tez do przemiany materi? ja dzis jedno jajko na twardo i teraz ide po moja czerwona herabate ;) bb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JestemZuzia, no mi ok dzisiaj:) Zjadłam tylko jedno jabłko na śniadanie, teraz zjem kawałek arbuza i wypije herbatke czxerwona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zwała:P własnie przyszła sąsiadka i z takim tekstem do mnie:D \"sasiadka coś Ty z sobą zrobiłą, kurde nie poznałam Cię:D, ja patrze a tu mi kościotrup drzwi otwiera:D\" Tak.. ja tez mysle, ze z tym kosciotrupem przesadziła:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to brawo gosiu ;* a ile Cie nie widzialas i ile sie \'odcuhdzasz\' ? ;) i tak codziennie same owoce plus czerwona herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z dobre 2 miechy mnie nie widziała:) a odchudzam się róznie:P w zasadzie o0d zawsze hehe:P no wczoraj zjadłam pół słoiczka dzemu:PP a dzisiaj zjadłam jabłko i arbuza trochę:) no i wieczorkiem musze znow sie za cwiczenia wziasc, bo ostatnio len w tyłek mi wszseł i wyjsc nie chce:P a u Ciebie jak 91claudus?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie - z tylka to najgorzej idzie ! mi kompletnie z niego nie schodzi :( a wiesz dla niego najgorsze? slodycze...a wczesniej sie niby objadalam na maxa wiec - co sie dziwic. a u mnie... dzis 6 dzien diety 10 dniowej. czyli znow tylko jajka, jajka... bleh. moje jedzenie to dzis " 3 jajka na twardo plus woda i czerwone herbatki... moze jeszcze jak wroce do omu (bo pewnie wieczor wyjscie) to zjem jedno jajko.... mega ich nie lubie ale coz. no i dzis sie mierzylam. moje wymiery to obecnie: talia: 62 biodra plus tylek (bo tak mierze) 87/88 udo w najgrubszym miejscu: 46 piersi: 78 eh...mam nadzieje, ze jeszcze zleci... buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie z wymiarami jest różnie;/ biust : 89cm:P chciałabym mieć mniej:D talia: 70-71cm biodra: 92-93cm udo: 50cm tragedia, ale kurde nie wiem co robić, mam dwa tygodnie:( NO ja bym na jajkach nie wytrzymała:P nie to, ze nie lubie, ale jak zjem jedno gotowane to mi potem jakos niedobrzE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jem śniadania bo kawa daje mi energię na cały dzień i wtedy jem tylko obiad i ewentualnie jakiś owoc,a tak bym sniadaniem kalorii sobie nabiła,niby się spali,ale wiesz. Zjadłam jogurt jogobella z ispagulem,2 małe ziemniaczki i karkówki mały kawałek.Na tym kończę dzisiaj swoje jedzenie.Dużo?Wiem,że ta karkówka...i na dodatek piątek ale mama się rozpędziła i powiedziała,że muszę coś jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutko kochanie:* a mój tata wlazł mi dzisiaj na lapa, bo chcial zobaczyc zdjecia, co moja siostra przysłała i miałam otworzone forum i powiedział, że wybije mi z głowy te odchudzanie, bo anorektyczka jestem. Jak się wkurzyłam na nieg!! Powiwedziałam, wrecz wydarłam się , ze to moje zycie i nic mu do tego cyz sie odchudzam czy nie. Matko mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 91claudus
Zazdroszczę szczuplutkich ud, ja mam podobne wymiary tylko 49-50 w udzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wcale nie sa szuple.. wlasnie marzy mi sie byc wkoncu stracic w nich cm. ale podobno najbardziej schodzi w 7/8 dniu diety wiec.. czekam :( no wiem, ze kawa dodaje energi ale wyplukuje rowniez wazne mineraly ? ja bym wolala tam zjesc chociaz jakis owoc niz to:P ale jak chcesz...:)) no mi tez po tych jajkach niedobrze ;/ ale cos jesc musze...eeeehehehehe ;//;/ buzi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdzisz,ja mam to samo.Mnie też od anorektyczek wyzywają. Zalożyłam hasło na laptopa nikomu nie pozwalam się na nim bawić bo mam nasze forum w ULUBIONYCH i boję się,że kotś niechcący włączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam hasło, tylko widzisz siostra wysłała na mojego nie na taty lapa;/ i musiałam mu pokazac, a ze miałam otworzone okienko i nie zminimalizowałam to se czytnął;/ ehh kurde mac i tak mnie nie powstrzyma;/ a teraz Skarbusie ide sprzątać:* buzkam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, moze powiedziecie im ze po prostu zmieniacie nawyki zywieniowe. ze wiecie co to anoreksja i calkowie sie jej sprzeciwiacie... i ze nadal macie ochote na jedzenie tylko cwiczycie silna wole... to tak polubownie.. a jak sie ni uda no to juz ... wiadomo ;p "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie wakacje. trzeba znowu wziąść się się za siebie. przechodze na inną diete, tylko nie wiem na jaką. może pomożecie kochane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem na 10 dniowej. widac efekty.. nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi w domu ;p ale tak \'na oko\' widze, ze cos poszlo. ale dieta rygorystyczna wiec nie wiem czy tak moge polecic bo raczej zdrowa nie jest ;* dzis mam dzien miesny - tylko gotowane mieso lub ryba. wiec wlasnie czekam az rybka mi sie odmrozi i ugotuje ja na parze :) wczoraj bylam na imprezie i jedem dumna bo nie wypilam ani grama alkoholu :) ale za to.. ok godz 24 bylam taaak glodna.. moje kolezanki zajadaly sie pierniczkami.. i jednego tez zjadlam :( eh, trzymac sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam kawałek arbuza, módlcie się żeby obiadu mi nie kazali jesć, bo nawyki zdrowego żywienia do nich a raczej do taty nie przemawiają;/ bo powiedział, że na wakacje nie wyjade;/ No śwoietnie;/ Wczoraj nie ćwiczyłam jakoś weny nie miałam, poza tym zasnęłam dopiero o 8:30 rano;/ jakoś spać nie mogłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też szantażują tym,że na wakcje nie pojadę. Ja dzisiaj na śniadanko pół jogurtu o smku marakui(jakieś 70g) Około 13 zjadłam jabłko zielone. Głodna nie jestem ale jakos słabo się czuję. Z tego co wiem to szykuje się spaghetti ale albo się wywinę albo zjem malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey ja tak samo;/ czuje się słabo jakoś a zjadłam arbuza i jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×