Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

mam 16 lat i od tygodnia próbuje schudnąć. dużo ćwicze, mniej jem, ale efektów nie widać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie rowerki w powietrzu, przysiady, lecz nie wiem jak nogi zeszczuplić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleine91
a ile ważysz i mierzysz? powinno się pić ok 2 l wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąśnie też najbardziej z ud i łydek , mam tak grybe że wcale z spódnicach nie chodzę bo się wstydze, a mam dużo spódnic. kupuje je, ale nie chodze w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1992
cześć dziewczyny to ja też dołącze do was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy. słyszałam, ze na nogi to dobre są ćwiczenia rozciągające, ale nie wiem jakie to są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie rowerki i przysiady, po przysiadach to mam straszne zakwasy w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1992
A ja mam za grube łydki i brzydko wyglądam w spódnicach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Przysiady nie są dobre na szczupłe uda, tylko na umięśnienie. Ja jeżdzę na rowerze, ćwiczenia rozciągające itp Co prawda mam już 20lat, ale chciałabym aby uda mi trochę zeszczuplały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaa
Hej mam 15 lat mam 155 wzrostu i waze 51 kg,jeszcze w styczniu ważyłam 56-57 kg,byłam na diecie mż,jadłam wszystko ale ograniczalam do 1000-1500 kcal teraz przestalam sie odchudzac od kwietnia i przytyłam 0,5 kg.Chce schudnac jeszcze 2-3 kg ale przede wszystkim umieśnic się i wyszczuplić nogi bo ma strasznie nie zgrabne,odkad pamietam zawsze wstydziłam się swoich nóg.Nigdy nie chodziłam w spódnicach.Teraz chciałabym to zmienić,dlatego codziennie bede jeżdziła na rowerze,skakała na skakance,i co do wyszuplenia łydek, moja koleżanka wyszczupliłą sobie poprzez stanie na palcach przez 15 minut np podczas zmywania naczyn lub prasowaniu.:) To jak moge sie do Was dołaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaa
kiedy sie odchudzałam nie piłam w ogóle,piłam tylko czarna,ponieważ dzięki niej moge się skupic na nuace,ale teraz chciałabym zaczac pic zielona,ale od miesiaca wybieram sie po nia do sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam zieloną i czerwoną, ale ktoś tu na forum napisał mi że lepiej pić czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaa
pewnie i lepiej pić są tez i napewno zdrowsze niz czarna, ale mi jakos trudno jest sie przestawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zielona jest ochydna. czasem pije też ocet jabłkowy, tylko jabłkowy a nie SPIRYTUSOWY, spirytusowy niszczy organizm, a ten nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowyJaśmin
Hej! Chętnie dołączę i do was :) Mam 16 lat ,ok. 170 cm wzrostu i 60,5 kg. Chcę byc wreszcie szczupła i pozbyć się tych okropnych fałd... Mam do schudnięcia ok. 7-8 kg i chciałam bym to zrealizować do końca czerwca.... W tym roku kończę gimnazjum więc chciałąbym ładnie się prezentować na zakończeniu i na balu gimnazjalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17, 5 lat:p 160CM I 48 KG :d WYDAJE SIE MALO ALE TAK NIE JEST CHCE NIE TYLE CO SCHUDNOAC ALE WYSMUKLIC ( TRUDNE SLOWO):p:p UDA I POZBYC SIE TEGO OKROPNEGO CELLULITU Z UD I PUPCI:d NO I BRZUSZKE ZEBY BYL PLASKI . MOZE MA KTOS POMYSL NA DZIENNE CWIECZENIA + DIETA? PRZEZ POWIEDZMY 2 TYG?? A POZNIEJ TO JUZ Z GÓRKi:d tO CO ZACZYNAMY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×