Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość dzieci weźcie sie do nauki
skoro to twoja mama jest przy tuszy i babcia też to u was jest już to genetyczne! znam kilka takich osób ktore miały taki problem jeździły do sanatoriów ale to były tylko krótko trwałe działanie nadwaga i tak wracała ale to już był problem bo dziewczyna ma wzrost podobny do mojego i ważyła 90 kilka kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzieci weźcie sie do nauki" na twoim topiku ktoś i nicku kafeterianna czy jakoś tak napisał coś do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
Tak to ciekawe, musialo sie cos zmienic, skoro wczesniej mialas nadmar ciala !!! A samo sie nie zrobi ;] ja mam faceta od 3 lat i co , jemu tez nie przeszkadza, ze jestem jaka jestem, ale mimo tego ja chce sie czuc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
ej mamy się wspierać a nie kłócić ;))!! a ten topik jest dla osob które chcą schudnąć więc jeśli ktoś nie chce to po co tu wchodzi!!;/ nie czaje...dajcie spokój i chwalcie sie rezultatami ;)) powodzenia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci weźcie sie do nauki
forum jest po to żeby wyrażać swoje uczucia ja jej wyraziłam i nie musicie na mnie najeżdżać! zobaczycie będziecie trochę starsze same zobaczycie co jest w życiu ważne a nie to że ma się kilka kilogramów za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dziś zrobiłyście już ćwiczenai dziś? ja przebiegłąm 1,5 km, 55 brzuszków, i kilka minut rowerku w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
echemm ja jescze nic nie robilam, ale jutro ide na fitness :P bo w domu nie umiem sie zmobilizowac, zrobie pare wymachow, brzuszkow i dalej mie sie nie chce , a tam ejst inaczej, wiec bede teraz chodzic 2 razy w tygodniu :p no i w domu tez, jak mnie najdzie :P Sylaiwa wiesz co bym ci polecala, bys jadla sniadanie , obiad i kolacje o tych samych porach. I jak jesz obiad to zjedz najpierw ziemniaczki, potem kotlecika, surowke i popij dopiero po 30 minutach- wiem , ze ciazko sie tak je , ae to pomaga w przemianie materii:) serio, bo nasz brzuszek jest jak smietnik , lepiej ejst jak kosze sa podzielone ,w tedy zachodzi porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
"Grubaaaaaaaaa" ja zoasalam osobiscie zaproszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
ja przebiegłam około 3km ;)) i przed pójściem spać zrobię około 30 brzuszków;p a jutro podam wam moja dokładną wage....:( favaiolet dzieki za rady:) a to nie było do Ciebie tylko do "dzieci weźcie sie do nauki" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie czy na kanapkę lepszy jest pomidor czy ogórek podczas odchudzania czy może tylko sałata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
chyba świeży ogórek..ale nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
jak dla mnie nie ma roznicy, powinnas i tak jesc to i to, bo pomidor jest dobry na wlosy np. potrezbujesz witamin, wiec zrob jedna taka 2 taka i z salata tez :) a jak nie ccesz meiszac to jednego wieczoru z tym a innego z tamtym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że aby przytyć należy jesć sporo owoców. mają one cukier , ale jest pożyteczne, lepiej jeśc owoce niż słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
z tym akutar problemu nie mam, bo ja jem wszystko :P a owoce uwielbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
szczerze to nic, sama neiw iem taka juz mam , chociaz wczesniej maialam gorsza, nie wiem nic nie zrobila takiego , jakby smao mi przyszlo, moze cos niesiadomie , nie wiem ....hmmm nie oprocz tego sposobu na materie to nie znam zadnego innego, utworz focik , moze ktos napisze:) albo poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
no to pij :) skoro radza:) tylko sie nie glodz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślisz czy to ze częto musze do toalety (siku)świadczy może o tym ze mam szybsza przemiane materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
hmmm nie koneicznie , akurat nie sikanie ;/ nie znam sie tak bardzo na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
kurcze nie da sie wejs na moj temat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
tez bym chciala móc jeść i nie tyć.. . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
no nie wiem walsnei co sie talo ;/ ;| naruszylam jakis regulamin , czy co ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×