Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

15lat :) a wymiary dokladnie nie wiem :) jedyne co wiem to że w biodrach 84 :) musze sie pomierzyc, ale nigdy mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaa
hej:) JA jeszcze dzisiaj mam wolne ale jutro juz do szkoły bo sa matury u ans w szkole:D Dzisiaj zjadłam na śniadanie dwie kanapki z serem topinym i male cisateczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sra812 jeżeli nie lubisz ćwiczyć, a chcesz szybko schudnąć to tylko dieta, ewentualnie jakies tabletki, ale tego Ci nie radze. Musisz zmienić swoje nawyki żywnościowe i po kilku dniach zobaczysz rezultaty. Np. Ja wczoraj malo zjadłam i naprawdę nie byłam głodna przez cały dzień, a rano czułam się jak piórko. Aż lepiej człowiekowi. Eh, właśnie najgorszy jest ten pierwszy dzień, ale z pewnością dasz sobie radę. :) Powodzenia ;) Dancerka jak Ci się udało az tyle schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie wróciłam ze szkoły. jem obiad, po obiedzie lekcje odrobir i poćwicze. dziś na wf jak nigdy ćwiczyłąm i to całą godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
przyłączam sie do was...;)) tak bardzo chcę schudnąć i dam rade:)tzn damy rade!!:) mam 176cm wzrostu i ważę aktulanie ok75kg...jeszcze jutro rano dokładnie się zważe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
aha i jeszcze dodam ze mam 16 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
ja chcę schudnąć do 60\65 kg: bardzooo bym chciała..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietkę to ja już mam od początku roku i to ostrą! Znaczy to niby jest south beach ale dużo ostrzejsza. No schudłam itp. Ale teraz stanęła mi waga i nic juz nie potrafię schudnąć a jeszcze z 8kg bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś z trzeciej gimnajum kto ma na matematyce ksiązkę matematyka z plusem i przerobił już rozdział o bryłach? chce sie dowiedzieć co było na tym sprawdzianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ty jestes zalosna .......
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicja16
Chętnie się do was przyłacze.Mam 16 lat i ok.74-75 kg oraz 174cm wzrostu.Chce zastosowac diete dr Haya i cwiczenia.Ach ja mam tą ksiązke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ty jestes zalosna .......
twoje wypowiedzi są daremne.. aż mi sie rzygać chce , myślisz ze będziesz piła czerwoną herbatę i schudniesz ha. . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicja16
poweim tak: mialam choć robiony przez nauczycielke- a moze nie?Było troszke zadan zamknietych o bokach figury tzn.trzeba było obliczyć oraz pola i V. Z otwartych miałam tylko wysokośc słupa w kształcie ostrosłupa o p=124m2 obliczyc i zadanie, w które musilam wplesc Tales Pitagorasa i zaleznosc katów w trojkątach 30, 60, 90 i 45,90,45.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było coś o wyprowadzeniu wzoru takiego jak jest na str 176 w książce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicja16
Wiesz bryły to te wzory- wzory to te bryly więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
ej mialo byc forum o diecie a nie matmie ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolicja16
nie pamietam pisalam to 15 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, ale nikt nie odp o diecie. ja właśnie przez 1.5 godz wypiłam 2 litry przegotowanej wody z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×