Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość FioletowyJaśmin
Mam już pewne doświadczenie w odchudzaniu...Kiedyś ważyłam 74 kg...schudłam 14 kg.....no i tak stoję z tymi 60 kg od kilku miesięcy....No i teraz chcę wreszcie byc szczupła :) Polecam dietę 1200-1400 kcal....wode mineralną 1,5 l dziennie....jazdę na rowerze ,rolki,skakankę - to najlepsze sporty... a herbatkami nie przesadzać - w zbyt dużych ilościach dają przeciwny skutek (wiem po sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowyJaśmin
i nic poza tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Chętnie się do Was dołączę. Mam 17 lat, 160 cm wzrostu i aktualnie ważę 54kg :(:(. Zaczęłam się odchudzać jakieś 2 tyg. temu i zgubiłam kilka kg, lecz miałam pilny wyjazd i znowu utyłam. Chciałabym powrócić do mojej dawnej wagi (49-50kg). Postanowiłam że, nie będę stosowała żadnych diet (jak na razie), ponieważ chcę schudnąć z głową. Zmieniam racjonalnie moje nawyki żywnościowe. Ograniczam spożywanie tłustych potraw do minimum. Tak samo ze słodyczami i innymi kalorycznymi potrawami. Będę piła dużo wody oraz czerwoną i zieloną herbatę. *(Dziewczyny NAPRAWDĘ WARTO! Nie dość, że zielona pomaga w trawieniu to czerwona spala tłuszcz, w szególności jak się uprawia sporty- ja się zapisuję na siłownie -kupuję miesięczny karnet- od jutra! :) Postaram się chodzić jak najczęściej - 3-4 razy w tygodniu + ćwiczenia w domu, tzn. brzuszki, skłony na boczki:(:P, 8 min abs i rozciąganie, aby wysmuklić uda.) Mam nadzięję, że się nam uda. Pozdrawiam :):) PS. Dam jutro zać mla;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaa
hej ja bede strala sie codziennie jezdzic na rowerzen150 brzuszkow i 3-4 razy w tygodniu skakanka,jesli oczywiscie czas na to pozwoli ;) Mam 4 razy w tygodniu wf i raz cwiczymy na siłowni .Co do jedzenia dieta 1000kcal-1500kcal,sniadanie zawsze jem w szkole jakas kanapke z chlebem razowym pozniej jakis owoc,nastepnie jem obiad w szkole a po szkole jakis jogurt zaczynamy od jutra!Proponuje zebysmy pisaly co zjadlsymy kazdego dnia tak bedzie nam łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie:) żeby topik się utrzymał musimy codziennie coś pisać. Poza tym będzie nam 5 razy łatwiej :) Ajć, jutro rano na siłownie :):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od jutra
postanowiłam, ze schudnę ! zdecydowanie za bardzo się roztyłam........! :| mam 17 lat, 178 cm i ważę 63 kg :/:/ spodnie które we wrześniu 2007 na mnie wisiały teraz ledwo zapinam. od jutra chudnę potrzebuje motywacji i wsparcia, bo wszyscy w okól twierdzą ze nie potrzebuje odchudzania... najwazniejszy będzie jutrzejszy dzien- jeśli jutro się wyglodzę i skurczę sobie zoładek następne dni będą lżejsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowyJaśmin
Hej! Witam nowe odchudzaczki!Masz rację ,że pierwszy dzień będzie najgorszy - skurczyć żółądek - a potem już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja biore sie z diete jogurtowa od jutra:) Sam jogurt naturalny niskotluszczowy od rana do 18 i woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam na śniadanie jedną kanapkę, a na obiad dwa ziemniaki i małego kotlecika. i na dzisiaj to juz wszystko. wieczorem podczas oglądania telewizji zrobie około 100 brzuszków, rowerek w powietrzu. Jakie ćwiczenia jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też chętnie się do was przyłączę mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wysiłek chyba coś spala ale zależy jak długo robisz rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! ja tez bym chciala schudnąc, a nie ma topiku gdzie bym się mogła przygarnąc;/ mam 14 lat... przygarniecie mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widze, że Wy dajecie sobię świetnie radę :) Hihi, u mnie to samo:) Rano zjadłam miskę mleka z płatkami, potem poleciałam na siłownie. Oj oj, w życiu nie czułam się taka zmęczona. Wręcz aż lało się ze mnie, ale dobrze:) 30 min bieżni, 10 min na steperze i jeszcze raz 10 min na bieżni :D Heh, już się boję jutrzejszych zakwasów :( :D. Co do posiłków to na obiad zjadłam 1 gołąbka a na kolacje twarożek na słodko. Jestem padnięta, wieć się nie rozpisuje. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia: jeżeli będziesz piła czerwoną herbatę i odważysz się na jakikolwiek wysiłek fizyczny gwarantuje Ci, że szybko się pozbędziesz tłuszczyku:) Tylko najlepiej pić sypką, a nie w torebkach, bo podobno one nic nei dają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sra812
A jak ja nie lubię ćwiczyć to co mam zrobić prócz dietki by szybko schudnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od jutra
dzisiaj zaczęłam odchudzanie... jadłam mniej niż zwylke i wszystko niskokaloryczne... ale nie skurczyłam dostatecznie zołądka i ciągle mam ochotę na słodycze jutro prawie nie jem, zeby w koncu skurczyc zoladek!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze chwile, więc zajrzałam tu. ja już dziś jestem po 5 min rowerku w powietrzu a kilku innych ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancerka zmien sobie ten opis na końcu, żeby była waga z 5 maja także, bo marzec to był dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bd musiała się zważyć :P ale ważę się dopiero w czerwcu jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×