Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Czekoladkaa racja,ale to moze lepiej z jednej strony bo u mnie ostatnio bociany lataja 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja tam bym już taką mała pociechę fajną mogła powoli mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh miejmy nadzieje ze jak juz sie przytrafi to tyzikowi nie nam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogorek a wyobraz sobie jakie teraz mamy humory ,jak by nas ktos teraz wkurzyl to jestesmy w stanie rzucac o sciane :classic_cool: lepiej nie zadzierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba i jest nas kilka, podbijemy świat, mówię wam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno po prysznicu, a teraz dziubie testy, a niestety jak jestem w tym programie, to nie moge na gadu ani na necie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w kuchni ;-P a niedlugo ide sie kapac ale jeszcze z wami posiedze...mam jeszcze do obejrzenia film;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik koncz juz ztymi testami :classic_cool: co za duzo to nie zdrowo :p czekoladkaaa jaki film ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka hehe ja tez gdybam ale nic nie wygdybalam madrego :classic_cool: nie idzie mi dzis myslenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOU'VE GOT MAIL(musze sobiew przypomniec ten film bo ogladalam ostatnio go z 8 lat temu;)) ;) no i ,,Mecz ostatniej szansy" ale ten drugi uwielbiam i ogladam bardzo czasto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zadnego z nich nie ogladalam :-( Ale uwielbiam horrory :classic_cool: I takie jakies psychologiczne pokrecone filmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blad w artukule :P Bo uprawia sie warzywa a faceci chca podu...,poruch.... itd :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladalas ,,Masz wiadomosc" z Meg Ryan?? a horrory bardzo lubie;)a najbardziej z nich ,,Madhouse" i ,,Wrong turn" a z psychologicznych ,,Blair Witch Project" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza mi myslenie tez nie szlo rano i wystarczyl jeden telefon ktory przedstawial namiastke tego co mi sie dzis snilo i juz mi glowa puchnie od myslenia tak niewiele trzeba zeby sie obudzic z letargu tylko ze nie zapedzam sie z tym mysleniem bo nie chce tez dzielic skory na niedzwiedziu:)A gdybanie dotyczy pomyslu na biznes ale nie wiem w jakim kierunku mam myslec bo musze najpierw zobaczyc w jakim miejscu jest lokal i na co jest najwieksze tam zapotrzebowanie ale pomysly tyzika mi sie bardzo podobaly ale ja bardziej pojde w kierunku jakiegos biura ale zobaczymy narkecam sie juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×