Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

gzik = gzika = biały ser + śmietana + sól + pieprz + ew. rzodkiewka, szczypiorek :) a ja tam wolę jarka w wersji niechamskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie zawsze :p jakos ten topik tak na ciebie wpływa:P sama nie wiem dlaczego;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swedzi mi dupsko kto chce podrapac, ale w gre wchodzi bat only 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze musicie pisac jak mnie nie ma 😭 ja dopiero z randki wróciłam :D kurcze a propos oddawania krwi, to mój były facet oddawał regularnie, raczej złych stron w tym nie widział, ja zresztą też. ratujesz komuś życie, dostajesz czekolady, po oddaniu ilus litrów krwi dostajesz krzyż honorowego dawcy, a potem mozesz jezdzić autobusami za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku, uznam to za komplement ;) p.s. łii, 0 błedów w tescie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ostatnio zdradzam Kafeterie z pewnym miłym Panem :O wiem ze postępuje niemoralnie ale to jest silniejsze ode mnie ... ale szczerze mówiąc brakuje mi tych calych dni spędzanych przy klawiaturze, kiedy to pisałam durne odpowiedzi i kłóciłam się z każdym kogo napotkałam na drodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty lubisz robić łiiii? ja lubie robic liii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem no, to co piszesz, że lubisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, to już prawie jakiś znak ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Jaruś Jaruś :) Z tej calej sympatii do Ciebie zaprosiłabym Cie na drinka ale cholerka zajęta już jestem :P A chłop niczego sobie, Twój rocznik, tak więc swoje przytyczki na temat mojego wieku wsadź sobie do nosa :classic_cool: ja też lubię robić łłłłiiiii, to lubi chyba każdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ja się powoli kładę spać, bo rano idę uczyć dzieciaki niemieckiego i do tego cieżki tydzień mnie czeka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaz jakiej korzyści z bycia starszą;) ale ja w sumie z grudnia, to też niewiele ;) no nic, ja już naprawde musze lecieć:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Czekoladka :D a Ty czemu jeszcze nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znow sie zasiedzialam na necie bo nie mialam przez 2 dni;) a dzisiaj padam na pysk bo bylam na komunii od samego rana;)a Ty czemu jeszcze nie spisz??;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle, nocny marek, poza tym trol sie uczy do egzaminow i mi tu szumy robi, gada do siebie, kreci sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj budze sie okolo 12, a prace zaczynam o 15.30, ale juz niedlugo sie skonczy i bede pracowac w trybie 12godzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa... to mnie zmylilo. mam jednego kumpla, ale ten to jak sie dorwie do wlosow to nie pusci :P, juz nie pamietam czy po podstawowce, czy szkole sredniej, wszystko mial gdzies i o fryzjerstwie tylko nawijal..a teraz..wlasny salon..i z bananem caly czas chodzi, az mu zazdroszcze, tez bym chciala miec taka pasje :), ja to niestety pasjonuje sie wieloma rzeczami, ale niczym konkrfetnie, do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz do wlosow to trzeba miec ,,smykalke" ;) wiec ja lubie to czego sie ucze i to mnie interesuje.ale mam jeszcz wiele innych pasji kazdy powinien czym w zyciu sie interesowac;) zobaczysz ze kiedys cos Cie tak zaintersuje ze sie nie bedziesz mogla oderwac;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×