Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

23:57 Zielak McTrawiak twoim zdaniem laska co przespała sie z 2 facetami to puszczalska ?? ilu miałas facetów w swoim live ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz tez pisalam ze facet ktory ma niby takie wieksze przyzwolenie jest meska kurwa i tyle a laska ktora ma 26 lat i maiala wogole 2 facetow nie jest okrzyknieta zadna kurwa.Na jakim ty swiecie zyjesz wogole i nie uogolniaj tu bo szczegolow nie piszesz a pozniej uciekasz jak to na faceta przystalo jak pies z podkulonym ogonem.Inni jakos nie nazekaja z ktorymi teraz rozmawiam ze jestem niegramotna tylko tobie cos nie pasuje.To ze nie potrafisz jasniej wypowiadac sie to juz nie moj problem ale twoj niestety wiec nie zrzucaj winy na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz to tak naprawde zalezy od wieku dziewczyny tak naprawde bo 14 latka tez moglaby miec 2 partnerow juz nie i to zmienia postac rzeczy.A ty uwazasz ze jak laska ma 26 lat i maila 2 partnerow to jest kurwa.A z tym porodem to naprawde nie wiesz co piszesz zycze ci codziennie takich zatwardzen 8 godzinnych jak nieraz trwaja porody na pewno bedzie ci wspaniale po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mysle ze na raz tylko napisales 2 a to roznie mozna interpretowac trzeba bylo dopisac 2 wogole i nie napisales wieku dziewczyny takze jakbys napisal to wypowiedz bylaby jasniejsza nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh umiesz czytac ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem o sexie z dzieckiem (14 lat) i ja nie uwazam ze jak laska miała 2 partnerów to jest k... tylko ze, przespała sie z tym drugim on pizna plotke i zrobił z niej k... osiedlowa. nawąchałaś sie czegos czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale dodałem później pytanie z iloma ty spałaś w życiu, wiec logicznie rzecz biorąc tamte pytanie tez tyczyło sie do całego życia ..... nie ma co sie spierac własnie z iloma spałas w zyciu, chyba ze to sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ty sie nawachales.Teraz napisales jasniej jakbys od razu tak napisala to nie musialabym tyle stukac w klawiature zebys laskawie rozwinal wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że was pogięło
na tej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak koles powie ze to kurwa to nie znaczy ze ktos w to uwierzy mowic mozna wiele ktos moze chciec sprawdzic czy tak jest w rzeczywistosci i sie nie uda to bedzie wiedzial ze to bujda. A ja o ilosci partnerow juz odpowiadalam teraz twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 18 dziewczyn dokładnie nie pamiętam ale cos takiego, umknęło mi ilu ty miałaś partnerów wiec będziesz łaskawa powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko ja tez sie o tym wczoraj przekonalam i watpie zeby taka osoba mogla zarzadzac firma 17 osobowa skoro nie porafi sie jasno i zwiezle porozumiewac i jest taka uparta w swoich przekonaniach a tam tylko elastycznosc i umiejetnosc podejscia do sprawy z rozniej strony jest potrzebna a u niego tych cech nie widze chyba ze ta firma jest na glowie wspolnika a Trawnik siedzi i sie madruje ta wersja mi najbardziej pasuje do niego.Ale juz najlepiej nie bede z nim rozmawiac bo on poprostu tego nie potrafi robic.Mi zalezy na rozmowcach ktorzy potrafia cos mi przekazac rozmowy sa na tyle krztaltujace i motywujace ze po nich az chce sie zyc i dzialac a po rozmowie z nim czuje zniesmaczenie:O Czesc Gejsza jak tam po imprezie? Ja spotkalam sie z promotorka i mam 3 tyg na napisanie IV rozdzialu i poprawienie III ktore beda za tydzien wiec biore sie do poszukiwan materialow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu hu jakie tematy ;) ja skromna dziewczyna jestem i mialam jednego :) i mam do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka czesc :-) uuuuu widze wlasnie ze niezle wczoraj dyskusje byly... heh .Zielak na poczatku byl fajny,spoko sie z nim gadalo a teraz tak kozakuje ze nie wiem o co mu chodzi....no ale trudno,nie wnikam o co mu chodzi i czego sie czepia... exotic siemanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po imprezie ciekzko po namieszalam trunkow i glowa mi peka,zreszta czuje ze jeszcze mam troche % we krwi nie moge sie na niczym skupi...a powierzono mi gotowanie rosolu :P Nie wiem co tam sie w ogole w kuchni dzieje bo jak wchodze to mnie mdli jak widze gotujace sie kurze noziary :-0 Jak sie nie zatruja to bedzie dobrze.A imprezka byla calkiem calkiem :D Pierwszy raz wiecej fajnych kolesi bylo niz lasek,albo za dobrze nie widzialam heh % ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czesc dziewczynki ;) Nie wiecie ze jak facet mowi liczbe partnerek to trzeba odjac 10 i podzielic przez dwa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exotic a to racja hehehehehe :D Jaka u was pogoda ? u mnie znowu tak niby pochmurno,niby cieplo a zimno sama nie wiem nic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sloneczko sie chowa i wystawia na termometrze mam 20 stopni a siedze jeszcze w pizamce i nie wiem jak na dworze jest ;) mam ochote dzis isc gdzies na lody czy gdziekolwiek a wszytko pozamykane ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza to fajnie ze choc ty sie swietnie bawilas ja nie bardzo bo nie glowa caly czas nawala i wczoraj o malo nie padlam tak sie slabo czulam a na temat Zielniaka to ja sie nie bede juz wypowiadac bo zmienialam o nim zdanie o 180 %.A dobrze ze ja rosolu nie musze gotowac teraz ide do mamy w tamtym tygodniu sie nagotowalam i narobilam rosolow pieczonych kurczakow frytek sialatek ciast itd dzis mam labe.A za tych cholopow trzeba bylo sie brac mimo% we we krwi:D U nas przepieknie choc dla mnie za duszno i znow mi slabo na dworzu lepiej w domu bo u mnie jest tak zimo jakbym miala klime i tak fajno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exotik ja tez mam ochote gdzies isc :D Wzielam prysznic i przesiaduje w szlafroku i wygladam jak siodme nieszczescie hehe ,a nie mam na razie sily sie doprowadzic do porzadku.....tyle dobrze ze mam spokoj i sama siedze.A pic mi sie chce jak cholera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exotik na dworzu cieplutko bylam na miescie a slepy po zamykane i wszsyscy sie dziwia dlaczego ale juz wiem Zielone Swiatki sa ale prywaciaze moga sobie otworzyc chociaz oni zarobia choc z tego co widze to jednak wola sie opalac a nie pracowac w tak piekny dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza to ja wygladam jak 7 nieszczesc choc nic nie pilam a wtalam przed 8 a ja tak wczesnie raczej nie wstaje jeszcze ta glowa mnie boli ehh.Dzis chyba nie bede robic cwiczen na miesnie brzucha po wczoraj no nich tak mi bylo niedobrze i mnie omdlewalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×