Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

hmmm to kurde chyba nie mój poziom już, bo nie nadążam wracam do poprzedniego levelu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój poziom coś w ogóle nie teges ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spada wprost proporcjonalnie do zmniejszania się odstępu czasowego do egzaminu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie można ;/ ale może to i dobrze, tydzień stresu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jarek, nie bij mnie, ale kochany jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o sobie czy o mnie?:) jesli o sobie, to uwierz mi, że wolę cię w wersji "ludzkiej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, kiedyś cie nie znosiłam, a teraz lubie lubię lubię lubię:P chociaz wiem, ze to cie raczej w ogole nie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee dlaczego nie chcesz zebym cie lubila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) A ja juz po pracy i po plazowaniu, kolorkow ladnych juz brazowych zaczynam nabierac...ach..pieeeeeeeeknie :) a do tego jak nie rowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide brzuszek moj trnowac, potem prysznic i jedzonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trufel a ja mam pecha z opalaniem....:-0 zawsze jak mam isc leszec to nastepnego dnia pogoda do dupy :-0 Ja wlasnie na wszamalam :P i gardlo mnie rozbolalo :-0 bez sensu to wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spadnie i zrobi plame :P Na szczescie mialam tempo i sie nie roztopil ale nie gardlo boli 😭 i mnie chrypka lapie.....i nie moge spiewac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby :classic_cool: Lubie sobie spiewac i jak mam chrypke to mi to przeszkadza i strasznie wtedy fałszuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczesciej pod nosem :D Ale karaoke tez mi msie zdazylo kilka razy ,mam taki klub niedaleko.Podobno nawet ladnie mi wychodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja cale swe dotychczasowe zycie mam chrypke i zyje. Wszyscy mysla ze jestem wiecznie przeziebiona ale jak naprawde zaczynam sobie chorowac to mam glos jakbym byla po przepiciu:O A spiewac spiewam w klubach karaoke tak sobie ogladam ten progran na 2 jak to lecialo i moze pojde na jakies eliminacje najwyzej mnie nie zechca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka :D Sama nad tym myslalam ,ale ja sie cholernie stresuje i jak bym miala w tv wystapic to albo bym musialam byc na fazie albo na tabletkach uspokajajacych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobra sfazujemy sie u ciebie wezmiemy tablete na droge i idziemy razem na eliminacje bedzie git zobaczysz a przeciez to kreca w Krakowie daleko nie masz a ja tylko w Ekspresa Polsiego wsiadam kilka godzin i mozemy tam zaszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D Ty to masz pomysly dobre :D Nie ma problemu,ja bede pic od rana ,ty cala droge od siebie do krk i jak zajedziemy na miejsce to juz bedziemy wyc przed budynkiem :P Napewno sie dostaniemy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak sie zfazujemy przed to spokojnie jak bedziemy dochodzily do budynku i bedziemy sie pruly zapijaczonymi glosami to przejdziemy bez dwoch zdan bo beda mieli nas z glowy pozniej na impre skoczymy i rano wrzucisz mnie do Ekspresu wytrzezwieje przez droge i bedzie gitara. Z 5 godzin tam sie do was chyba jedzie wiec spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe,wlasnie sobie to wyobrazila jak tam spiewamy przepitymi glosami walajac sie od sciany do sciany :classic_cool: A przyjeli by nas bankowo bo po naszym wystepie wzrosla by ogladalnosc :D Nie wspomne o tym ze by sie potoczyly jakies zaproszenia do wojewodzkiego,majewskiego albo rozmow w toku :D popularnosc i kasa gwarantowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak niewielkim kosztem i kariere mamy w kieszeni i popularnosc oczywiscie nie oedziemy sie od tlumow wielbicieli ewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z pewnoscia :D Ja juz musze uciekac bo zasypiam normalnie.......:-( wpadnij jutro to obczaimy dalszy przebieg naszej slawy :D No i oczywiscie cos na natretnych adoratorow trzeba wymyslec,wiesz jeszcze sie rozniesie ze na kafe siedzialaysmy,przeczytaja ze lubimy sex,jakies erotyczne zabawy i % i wtedy to juz po nas :D 🖐️ papa slodkich senkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe "p" sie nie najesz :d ja tam wczesniej w ogole pisalam jak nacpana :-0 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×