Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

🖐️😢Gejsza jedziemy na jednym wozku tez sie wynosze za 2 tygodnie tylko nie wiem jeszcze gdzie.Przed chwila rozmawialam o kupnie tego mieszkania a tu takie niespodzianki ze on wraca i mam sie szybko ogarnac masarka jakas.Jak sie wali to wszystko termos mi wybuchl z wrzatkiem i mi pokancerowal ramie.Mam dola ide sie napic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka no co ty gadasz.....i co teraz :-( kurwa my to jakiegos pecha mamy :-0 Mi jak sie wali to tez wszystko na raz......Posrane to wszystko.... Malinka no a jak pelno pianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pecha ja to nawet nie wiem gdzie mam sie podzaiac zaraz sesja obona a on mi takie numery wywija ale go ublagalam i do obrony tu zaostaje czyli nie do konca maja a czerwca na szczescie.Ale co z tego jak nie mam nic na oku a z praca cos bedziemy kabinowac od sierpnia ,wrzesnia:O.A wszytkie odplatnosci uregulowac trzeba niestety przez ten czas nawet nie mam sily plakac:(.Musze cos wymyslec bo mam malo czasu a tu jeszcze obronic sie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 kurcze niezapominajka tak mi cie szkoda...wiem jak sie czujesz :-0 :-( Ja tez mam przesrane ale przynajmniej nie studiuje teraz wiec z tym luz...a tobie sie zwalilo wszystko na raz....a jak to ztym mieszkaniem jest?wynajmujesz u kogos i ten ktos kazal ci sie wyprowadzic? ???? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak sie wali to wszystko na raz wynajmuje u niego kilka lat i byl luz bluz nawet z platnosciami za komorne nawet z poczatkiem roku chcial mi je sprzedac i ustalilismy ze jak u mnie ruszy z praca to zaczniemy rozmowy o sprzedazy .A on dzis dzwoni ze jednak on musi tu wracac bo u niego nienajlepiej i on by juz dzis chcial tu byc bo siedzi zagranica i sie pyta czy ja mam dokad isc bo jak tak to on wsiada w samotot.A ja na to ze ja nie zamierzam dzis ani jutro spac w parku:O.To zgodzil sie na poczatku wstrzymac do konca maja ale jak juz mi nerwy puscily to sie zlitowal i to konca czerwca musze sie wyniesc i oczywiscie wszystko uregulowac za swiatlo komorne tylko isc na tory a to ramie tak mnie napieprza od tego wypadku z tegmosem ze huj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo szlag trafi...:-0 przejebane.....Ale tyle dobrze ze chociaz do konca czerwca ci pozwoli...moze akurat w tym czasie ci sie uda znalezc cos w miare fajnego.....Najwazniejsze to sie nie poddawaj i mysl pozytywnie...wiem ze latwo powiedziec ale ja tez mialam dola potem sie zmobilizowalam zaczelam sobie wrecac ze bedzie dobrze i niezapeszajac 2giego czerwca zdupczam i mam nadzieje ze bedzie spoko.....:-) A ty duzo sie oparzylas??????? :-0 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie latwo mowic ale jeszcze jestem w szoku dobrze ze do czerwca bo musialby mieszkac ze mna ten miesiac ja bym sie nie wyniosla jakbym czegos nie znalazla a gdzie niby mialabym isc.Musze zrobic plan dzialania i isc razem z nim bo inaczej jek usiade i bede plakac to sie z niczym nie wyrobie o ja jeszcze za net musze uregulowac bo umowe do konca roku mam o fuck:( A ramie troche poparzylam dobrze ze nie brzuch czuy bron boze oko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka....trzynmaj sie jakos....przesylam Ci pozytywne wibracje :-) Swoja droga to bylaby jazda jakbys musiala z nim mieszkac przez ten miesiac ,moze jakis fajny :P Sorki ze tak sobie zartuje ale tak mi sie rzucilo na mozg jakies romansidlo :D Na pewno jakos sie to ulozy...ja tez mam troche stracha......Musze do 2go miec wszystkie badania,a nie mam pojecia ile sie czeka na wyniki :-0 bedzie lipa jak nie zdaze...do tej pory mialam takiego pecha ze nie chce nawet myslec co by bylo jak by tym razem nie wyszlo ...:-0 Dobrze ze sie cala nie poparzylas......ja za to jakiejs cholernrj wysypki dostalam nie wiem od czego .....wwwrrr:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam sie jakos i tobie tez przesylam pozytywne wibracje a widze ze glodnej romans na mysli on fajny fajny ale chyba serce ma zlamane bo i dusze bo z laska z ktora byl z 10 lat cos nie tak jak tu wraca:O. A ty czego sie najadlas ze masz wysypke a mi jeszcze by poparzenia brakowalo najlepiej na twarz cala zebym tylko mogla isc na tory bo pracy z pewnoscia bym nie dostala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem czy to nie od slonca..szlag mnie trafia swedza mnie takie male krostki po plecach i po ramionach.... :-0 ojjj tak glodnemu chleb na mysle ..:P Zreszta czym my sie przejmujemy i tak milysmy robic karire w tv hehe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Gejsza zapomnialas wczoraj dodac ze wezma nas do nastepnej edycji tanca z gwiazdami i jak oni spiewaja.A ty przed opalaniem nie smarowalas sie niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka no a jak ,mamy juz gwarantowna miejsce w swiecie fleszy ,pieniedzy i slawy :D U mnie znowa pogoda do dupy...no co za pech,jak siedze w domu to brzydki a jak mam gdzies jechac to takie upaly ze zemdlec mozna ....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Gejsza Widze ze nie tylko ja mam tak w zyciu ze wszystko pod gore:O A z ta pogoda to wlasnie widze ze nie jest za ciekawa tez mialam sie opalac a tu kicha. Ale przynajmniej sobie pospalam i snilo mi sie ze otworzylam calkiem interesujacy biznes ale co z tego jak nie mam dachu nad glowa:O Mama zaraz sie zszokuje i bedzie chciala zebym zajela z nimi duzy pokoj niezly bedzie mialaby prezent na 50 urodzini ktore dzis wypadaja:O Ale ja tez propozycji nie przyjme wole juz mieszkac w parku ale mam dzis wisielczy humor dobra ide sie pouczyc wreszcie bo jutro dwa egzaminy przede mna a ja nic a nic nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak kopac lezacego jak powiedzialam ze ide na tory to ona na to ze to ona ma splacac moj kredyt ktory jest na nia wtedy stwiedzialam ze splace jej ten cholerny kredy i wtedy pojde no tory pasuje a ona tak juz lepiej bo nie chcie miec po mnie zadnych zobowiazan nie ma to jak miec kochajacych rodzicow ja pierdole:( Niepotrzebnie jej mowilam bo teraz mam wiekszego dola:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( niezapominajka trzymaj sie jakos........Wiem co czujesz bo mnie i moje problemy tez maja w dupie....jak powiedzialam ze sie wyprowadzam to skwitowali to slowami \"najwyzsza pora i bardzo dobrze\".....Taka prawda ze na rodzine zadko mozna liczyc :-0 my nie mzemy wcale.....Ciagle jakies pretensje a jak juz cos dadza to od razu wypominaja.....Ja juz sie zdazylam przyzwyczaic ....Ale tez sie podle czuje jak maja mnie i moje problemy gleboko w dupie.....Mama skacze kolo brata jak kolo swietej krowy a mnie sie nikt o nic nie zapyta...o ojcu nie wspomne,bo wlacza sie mu doradzanie jak jest po % ...Chore to wszystko jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kurcze wspolczuje Wam :(. Mnie moja matka wkurzala jak nikt inny na swiecie. Najpierw mnie wykopala z domu jak mialam 12 lat, wtedy to probowalam na sile jej zaimponowac, a teraz...juz z nia nie rozmawiam wogole, od 3 lat i jest mi super z tym, nie wysluchuje juz jaka to idiotka jestem, ze nic nie umiem, i wiele innych docinkow i upokorzen. Nie zwracajcie sobie glowy gluimi uwagami, szkoda Waszych nerwow dziewczyny. Trzymajcie i sie padzcie twarde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam ciebie to jakbym o swych problemach pisala u mnie dokladnie to samo bylo z tym ze ja sie nie wyprowadzilam tylko zostalam pstawiona pod sciana albo raz na zawsze zerwe kontakt z pewnym facetem ktory im sie nie podobal albo sie natychmiast wynosze i sie wynioslam kilka lat temu. Matka tez biega kolo mojego brata i mu usluguje na kazdym kroku nawet skarpetki mu prasuje ja jak ostatnio tam bylam i zobaczylam ze wybiera sie do dziewczyny a matka z babka prasuja mu majteczki i biegaja kolo niego jak sluzace to tylko powiedzialm to ja lepiej skad pojde bo sie zaraz pozygam:O.Nawet nie zauwazyli jak wyszlam bo ktos musi byc czarna owca w rodzinie a ktos inny wywyzszany na piedestaly.A jak jego dziewczyna do niego przyjezdzala to dopiero matka robila przyjecie jakby przynakmiej mialybyc kogos imieniny bo ona pochodzi z bogatej i powazanej rodziny a mi kiedys powiedziala ze moi faceci nawet na wode nie zaslugiwali od niej.Ktos mi kiedys powiedzial po rozmowie z nimi zebym urwala z nimi kontakt na zawsze lub za 10 lat pojawisz sie z nienacka i powiesz noi co dalam sobie zajebiscie rade bez tej wasze pomocy ktora i tak byla wypominana. Nie rozumiem tego jak mozna komus wypomiec niedzielny obiad trzeba nie miec serca chyba.Dobrze ze przy tej znieczulicy ja je jeszcze mam:OPojde do pracy i oddam jej ten dlug zeby miec ja z glowy i wynosze sie z stad tylko musze skontaktowac sie kilkoma osobami w Polsce i zagranica i gitara bedzie.Prawda jest taka ze wiecej mi pomogli obcy ludzie niz rodzina niestety i tak pewnie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel jakto wyrzucila cie jak mialas 12 lat? To gdzie ty sie podziewalas bidulo? Ja jakby nie ten chlopak to nadal bym tam mieszkala i znosila to wszystko ale wreszcie kiedys trzeba raz na zawsze odciac ta pepowine.I zakonczyc raz na zawsze toksyczne relacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel jak to ? :-( widze ze ty tez nie mialas latwo.....Jak mozna dziecko wyrzucic z domu ...ehh.....Dzieki za otuche :-) niezapominajka--> dokladnie jestesmy czarnymi owcami...mojemu bratu (23lata) mama wstaje rano i robi kanapki i herbate bo na pewno jest zmeczony.....a prasuje mu rowniez wszystko nie wspomne o praniu i innych sprawach.....tylko ja do tej pory nie wiem dlaczego ?no niech mi ktos to kurwa wytlumaczy....On zawsze sie gorzej uczyl nigdy aniolkiem nie bym a ja wrecz przeciwnie ,zadnych problemow ze mna nie bylo i i tak jestem najgorsza...:-0 A ostatnio mi rzucali paragonami ze sklepu ile to idzie kasy na zakupy,jak powiedzialam ze dobrze wiedza ze nie mam kasy bo musze miec na przeprowadzke a ich ukochany synus jeszcze mi nie oddal wszystkiego to popatrzyli na mnie jakbym z kosmosu spadla....O boze co za ludzie....Niedlugo do tego dojdzie ze wlasna rodzina nas za kromke chleba sprzeda :-0 No szok normalnie.....Moim najwiekszym bledem byl powrot do domu w marcu i zaluje tego jak nie wiem co ale powiedzialam sobioe ze ostatni raz !!!!!!!Marze o tym zeby za pare lat przyjechac tu i im powiedziec ze sobie dalam rade bez ich łaski i jest mi w zuciu zajebiscie....tyle ze niestety mam za miekkie serce i zawsze sobie obiecuje ze jak oni mnie maja w dupie to ja tez ich bede a w rzeczywistosci to nie potrafie tak...Ale chyba bedzie trzeba,bo oni jakos mna sie nie przejmuja ,wiec niby dlaczego ja mam to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim dziewczynki - trzymajcie się dzielnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik czesc :-) staramy sie jakos trzymac .....A Ty kiedy masz ten egzamin,dzis? trzymamy kciuki !!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro:) i wczoraj cacy, wszystko mi wychodziło, a dzisiaj na koniec jazdy juz zaczelam wszystko knocic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Niezapominajka, nie rozumiem takich rodzicow :( ale chyba lepiej i zdrowiej dla Ciebie jak nie bedziesz mieszkac z nimi. A co gdzie chcesz zamieszkac, w pl czy za granica? Jakos w polowie piatej klasy, zadzwonila do ojca i powiedziala, ze jak mnie zabierze w ciagu 5 minut to mnie wywala w skarpetkach na mroz :/ A ojciec wtedy w szpitalu ze zlamanym kregoslupem, przyjechal :(, nawet to miala w dupie :/ i tak mnie ojciec wzial do siebie, dziwie sie, ze ze mna wytrzymal, bo po tym wszystkim co sie dzialo u matki mialam tak zryta psychike :/ bylam nieznaosna, niegrzeczna, pilam i palilam :/ to tego z okna chcialam raz skakac ,hehe :P aaa.. mama jeszcze rozpowiedziala rodzinie, ze ja zostawilam z dwojka malch dzieci i jak ona biedna sobie teraz poradzi? a prawda jest taka, ze jak chcialam jej pomoc przy rodzenstwu,, to mnie olewala i nie pozwala sie zblizac do nich :( Gejsza, raz moja mama chciala mnie wziac do siebie po kilku latach, hehe, niby nagle zatesknila, mialam wtedy z 16 lat, to jej powiedzialam, ze jak sobie szuka sprzataczki i opiekunki do dzieci to trafila pod zly adres, i ze mogla pomyslec wczesniej zanim mnie z domu wywalila :) wyraz twarzy - bezcenne :D Ech tez nie macie latwo dziewczyny :(. Ale jest jeden pozytyw! Napewno sobie poradzimy w zyciu lepiej niz nasze rodzenstwo i bedziemy znaszcznie silniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z nerwow :-0 nie przejmuj sie jak wczoraj bylo dobrze to jutro bedzie jeszcze lepiej !!!! :-) :-) !!!!!!!! A u mnie znowu burza jest tak czarno ze az fajnie :D lubie taka pogode :D tylko zeby mi znowu pradu nie wylaczyli.....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel i z tym masz racje....tak nam juz zycie dalo w dupe ,ze damy sobie w zyciu rade sto razy lepiej niz ci ktorzy ciagle maja z gorki.....Bo oni nie maja pojecia na czym zycie polega i byle glupota doprowadza ich do rozpaczy...a my juz przezylysmy nie jedno i rzeczy ktore dla innych sa problemem dla nas sa zabawe co najmniej ......Laski! co nas nie zabije to wzmocni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :) Tyzik bede trzymac kciuki jutro. Pamietaj tylko spokoj i opanowanie moze nas uratowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dziewczyny damy rade bo jestesmy silniejsze o te nieciekawe doswiadczenia zyciowe.Trufelku to niezla z tej twojej matki aparatka.Ja z moimi rodzicami nie mieszkam od kilku lat tylko wynajmuje i za 1,5 musze opuscic to mieszkanie.A gdzie sie wyniose to jeszcze nie wiem dostalam propozycje wyjazdu do Stanow 2 lata temu nawet wize juz mialam ale w koncu nie pojechalam u teraz tego zaluje.Zalezy czy uda mi sie z kims z zagranicy jeszcze skontatkowac jak nie to w ciemno nie jade tylko czegos w Polsce poszukam.A z nimi to ja zerwe wtedy kontakt na zawsze. Gejsza moj brat tez ma tyle lat co twoj i jak chodzil do pracy to mial swierze buleczki a jak ja szlam to czasem chleba nie bylo:O Ostatnio o nim powiedziala ze od niego grosza za mieszkanie u niej nie wezmie bo niech sobie ciula ta pesje 5 tys a ona tonie w dlugach masakra a mi wymawia glupi obiad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×