Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cel-Pensjonat

Pensjonat -moje marzenie....

Polecane posty

Hej, Tak jak w temacie-razem z siostra postanowislysmy otworzyc pensjonat -dajemy sobie dwa lata aby jeszcze kasy dozbierac(ona w Niemczech ja w irlandii). Pracowalam w takim pensjonacie w USA i to jak chcialabym zeby wygladal, jak mialby funkcjonowac mam juz \"wymyslone\":) Czy jest tu ktos kto pracuje w tej branzy, ma jakies wskazowki...lub ktos moglby podpowiedziec-jak to zaczac, na co zwracac uwage:) Mam nadzieje, ze pojawi sie jakis odzew i moze nie tylko mi ten topic pomoze:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle podobnie po powrocie z zagranicy zalozyc jakis hotel /pensjonat tylko ze ja bede miec na to lokal przeznaczony tylko musze go wyremontowac i wyposazyc i ciekawa jestem ile mi na to pieniedzy pojdzie czy ty myslisz o pensjonacie moze w jakiejs wypoczynkowej znanej miejscowosci ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻znalazl sie ktos...;) Wiec ja narazie nie mam konkretnego miejsca-siostra znalazla hotel na sprzedaz w Karpaczu ale za taka cene ze wgole nie wchodzi w gre..;)JA myslam o gorach o malej miejscowosci np Witow, ale miejsce jest kwestia jeszcze do obgadania...w gre wchodzily tez Bieszczady ale raczej nie, A ty?? U mnie sprawa wyglada tak, ze chcemy kupic ziemie i na niej budowac-bo jakw yliczylam kupic cos gotowego to sa takie kwoty ze glowa boli a i tak trzeba wyremontowac wiec suma sumaru... Jesli chodzi o sprzet jak np pralka czy suszarka to wiem ze jest mozliwosc odkupienia z jakiegos hotelu, ale musze sie zorientowac jeszcze w tej sprawie dokladnie, kiedys widzilam ogloszenie ze mozna bylo kupic wyposazenie malej pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie chce zeby topic mi sapdl... A tak wogole powiedzcie czy lubicie Bieszczady?i czy, jak czesto tam jezdzicie? (pisze w lm bo mysle ze zaglada tutaj wiecej osob tylko nikt nie pisze) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×