Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to sem jaaa

nie moge sie doczekac testu!!!

Polecane posty

Olawd my najwcześniej wrócimy do Polski we wrześniu, chociaż nie wiem czy to sie uda! jak nie to na 100% na Boże Narodzenie! Ja jestem z Łodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki ostatnio dziewczyny gdzie jestescie? żadna sie nie testuje? halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
witam! rzeczywscie chyba po tamtych negatywnych testach dziewczyny sie zalamaly i odpuscily ja za tydzien mam termin @ zobaczymy co z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........13.06................................................ kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk moge sie..........13/14.05....................................... ...... olawd...............15.05.........pozytywny?....... ... warm-mazur kogi.................19.05...........negatywny....... .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05..........pozytywny ...... ................. dagusia26.........20.05................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×