Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to sem jaaa

nie moge sie doczekac testu!!!

Polecane posty

Gość moge sie przylaczyc
3mam kciuki:) a ja czekam na okres poczekam do 15 jak nie dostane to robie test.troche sie boje bo chyba nie ejstem jeszce gotowa. opstatnio mnie brzuch pobolewa wiec moze to przez zblizajacy sie okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś w ogóle nie zadręczam myślami o teście :) Niepotrzebnie bym się tylko denerwowała, a po co mi nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
Tak teścik kupiony, jutro z samego rańca go zrobię, zobaczymy co wyjdzie. Tak się zastanawiam, że jak negatywny to i tak będę musiała iść do gina bo @ jak nie ma tak nie ma. Wczoraj mnie mocno brzuch bolał przez chwilę, ale był to inny ból niż na @. Jeszcze na dodatek jestem przeziębiona, ale żadnych lekarstw na własną rękę nie biorę, więc siedzę i pociągam nosem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
ja tez jestem chora od 2 tyg mam pecherz chory nie moge go doleczy czekam na wyniki i po @ pujde do gina bo pochwa tez mnie boli:( musze sie wyleczy i zabieram sie za staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
kołederka miala robic dzis test wieczorkiem dfaj znac jutro jak wyszlo! po @ zaczne sie lepiej starac mam nadzieje,ze nam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia26
cześć dziewczyny i ja się może dołączę- test mam zrobic 20 wiec jeszcze 10 dni czekania- chyba nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zrobilam
hej dziewczyny ja wlasnie zrobilam test przed chwila, wynik pozytywny ....zaszlam w ciaze w 26 dniu cyklu, niezle nie? teraz data porodu nie bedzie sie zgadzac z usg..moze od razu powiedziec o tym lekarzowi? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05............................................ .. olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05............................................. kogi.................19.05.............................. .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie dagusia26.........20.05...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
wlasnie zrobilam graruluje:) u mnie jeszce czekam;) w jakimewieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zrobilam
hej! Mam 28 lat i 2 letniego synka. Ta ciaza nie byla do konca planowana, planowalismy za rok no ale coz, myslalam ze w 26 dniu cyklu nie ma zbyt duzych szans...mylilam sie ale i tak jest ok, bedzie 3 lata roznicy miedzy dziecmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
no coz niespodzianki sie zdarzaja:)ale chyba nie zalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zrobilam
nie, nie zaluje tyle ze troche nie po mysli bo synek zacznie szkole w wieku 4.5 lat ( mieszkamy w Irlandii ) wiec myslalam ze dobrze by bylo zebym byla na macierzynskim jak by on ta szkole zaczynal a tak to bedzie problem przez rok czasu bo zlobek jest bardzo drogi i nie bede w stanie 2 dzieci w zlobku utrzymac, zanim pojdzie do szkoly chyba ze jakas opiekunke wynajmiemy..nie wiem co zrobic no ale jakas musimy dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
Witajcie dziewczyny, więc już wiem, że JESTEM W CIĄŻY :) zrobiłam teścik dziś rano i wyszły 2 grubiutkie kreseczki. Mąż najpierw był w szoku jak mu dałam dwa buciki z testem w środku a potem bardzo się ucieszył. Nam się udało w sumie w ciągu dwóch miesięcy więc wam się też uda. Trzymam za was kciuki i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05....................................... ...... kogi.................19.05.............................. .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie dagusia26.........20.05................................. .................. Właśnie zrobiłam GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konta
Gdzieś tu wyczytalam że ktoś czeka jeszcze 10 dni bo ma zrobic test 20. Dlaczego czekasz tak dlugo? Ja zrobilam test po tygodniu od domniemanej daty zaplodnienia i juz wykazalo że jestem w ciązy... :) A nie byl to jakis skomplikowany drogi test tylko taki normalny za 8 zl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
a ja nie jestem wlasnie dostalam @:) gratuluje ciazy i zycze udanego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
chyba jestem w jakim wieku ejstes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
ale cisza nastala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba
no ja robilam test 11 dni po przytulankach i wyszedl negatywny,a kochalismy sie w owulacje...zrobie jeszcze raz 15 i mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
W tym roku skończę 28 lat, już od jakiegos czasu za mną "chodziło" pragnienie dziecka,w czerwcu mamy pierwszą rocznicę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Gratuluję upragnionych dwóch kreseczek!!:) (od razu tabelka zaczyna ładniej wyglądać:) ;) ) Tym którym się nie udało---przykro mi kwiatek] trzymam mocno kciuki za następy raz!!😘 za \"resztę\" też mocno trzymam kciuki!!:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!! nie wiem czy mam jutro testowac ? to dopiero 25dc i boje sie ze moze wyjsc negatywny bo jest za wczesnie...a powinnam zrobic bo biore duphaston - juz sama nie wiem , poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia26
Hej dziewczyny, martwię się bo bardzo mnie boli podbrzusze dzisiaj, trochę tak jak na miesiączkę ale nie do końca tak. Owu. miałam w piątek Nie wiem co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba
olawd,napisz mi co ma do tego duphaston,do testu,bo ja tez go biore myslalam ze pomogl ale mozliwe ze za wczesnie testowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
dziewczynki mialam dostac wczoraj @ ale nie widac narazie co prawda test byl negatywny ale zawsze ejst 1% nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chcialam wam poweidziec ze zrobiłam drugi test i też wyszedł negatywny a @ nadal nie mam, w czwartek ide do gina brzuch mnei boli juz drugi tydzien tak jak na okres a jego ani widu ani słychu, juz nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
tulipanek mnie narazie nie podobela a spoznia sie juz 2 dzien moze ze stresu? napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kiedy wlasnie nie miałam zadnego takie stresu ani nic umowilam sie na czwartek do gina-zobaczymy co powie a brzuch to mnei juz ponad tydzien temu na okres bolał, myslalam ze dostane a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
tulipanek a moze to ciaza tyle ,ze stezenie hormonu jest male? ja mam jeszcze nadzieje puki @ nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, moze :-D albo sie przestawilo cos. Jedna dziewczyna tu pisala ze zaszła w ciaze w 26 dniu cyklu ja dzis mam 40 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×