Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to sem jaaa

nie moge sie doczekac testu!!!

Polecane posty

NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk olawd...............12.05.........negatywny........ ... warm-mazur moge sie..........13/14.05....................................... ...... kogi.................19.05.............................. .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie dagusia26.........20.05................................. .................. no niestety wyszla jedna kreska ale ciagle mam nadzieje ze w piatek @ jednak nie przylezie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem z topicu październik 2008. Bardzo Wam kibicuję. Paniom z testem pozytywnym gratuluję serdecznie i życzę spokojnej i bezpiecznej ciąży. Paniom z negatywnym - głowa do góry. Niedługo i wy dołaczycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobilam - Kochana lekarz nie bedzie się sugerował datą według miesiączki. Najdokładniejsza wyjdzie własnie ta z USG. Ja wg miesiączki mam termin 5 wrzesień, wg USG 10 październik i własnie ta jest dobra bo zaszłam w ciążę pare dni po tym jak nie dostałam okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milos 13
Czesc Zrobilam sobie test, bo mialam rentgen reki i nie ma ciazy.......... Jest tylko zlamana reka... a mialo byc odwrotnie..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda moze nastepnym razem sie uda??? a cos ty ta reka robilas ze ja zlamalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milos 13
juz dwa razy w zyciu, teraz trzeci, mialam uraz tej reki, wiec jest chyba jakas slaba. Jak zrobilo sie cieplej to przyplyw energii spowodowal ze troche chcialam sie poruszac i gralam w statke. a czesto mam zawroty glowy, biore clostilbegyt.. i jakos tak poszlo...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ostatnio tez mialam cos podobnego bo czesto jak wstaje w nocy za szybko kreci mi sie w glowie i robi sie slabo . ale ostatnim razem zemdlalam z 8 lat temu , az to zeszlego grudnia ..... wstalam w nocy siusiu i w lazience zemdlalam - polecialam centralnie na kaloryfer co skonczylo sie zlamana i wgnieciona koscia nosa miedzy oczami mam teraz "rajechany" nosek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu robilam test i znow jedna krecha NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk olawd...............14.05.........negatywny........ ... warm-mazur moge sie..........13/14.05....................................... ...... kogi.................19.05.............................. .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie dagusia26.........20.05................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? wiem ze test jest wiarygodny do max 10 min ale teraz patrze i jest druga kreka???? tam pisalo odczekac ok 4 min a ja nie czekalam tyle tylko go odlozylam...nie nakrecam sie ale i tak go jutro albo w piatek powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
czesc.chcialam zapytac kiedy mozna zrobic test?jestem zielona w temacie dni plodnych ,cykli itp.miesiaczka miala byc 7 maja.i nadal jej nie ma.jeden test robilam przed terminem miesiaczki.negatywny.a kiedy powtorzyc test?wiem ze na pewno rano ale ile dni po terminie miesiaczki.dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam---jak zrobisz w dniu spodziewanej @ to juz wyjdzie . a tobie proponuje test z krwi bete , jesli pojdziesz rano to w ten sam dzien masz wynik i jest to na 100% wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba
olawd-ponawiam pytanie do ciebie.pisalas niedawno,ze powinnas zrobic test,bo bierzesz duphaston.i pytalam co on ma do testu,ja tez go biore od miesiaca(a ty jak dlugo) wczoraj miala przyjsc@ i zrobilam wczoraj test,niestety negatywny.dzis pewnie dostane,bo brzuch zaczyna bole i mozliwe,ze duphaston troche opozni jej przyjscie?a na co ty go bierzesz moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciazy , powinno sie go brac od 16dc do 25dc i w 25dc zrobic test jak wyjdzie negatywny to odstawic a jesli pozytywny to brac do chyba 17tc . ja osobiscie mimo ze w 25dc tyszedl test negatywny to go bralam dalej i dobrze bo prawdopodobnie moge byc w ciazy . a jesli sie jest w ciazy i przerywa sie branie yego hormonu to mozna niestety poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd - powtórzyłabym test, bo już czytałam tu gdzieś na forum o dziewczynie ktora miala tak samo że ta kreska pojawiła się później i była w ciąży. Po prostu hormonu miała jeszcze malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba
mi lekarz tez przepisal go na potrzymanie ewentualnej ciazy,tyle ze mam go brac az do @,no i gratuluje bo najwidoczniej ci sie powiodlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno bede brala do @ bo nie mam zamiaru w razie ewentualnej ciazy ja stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zmierzylam tempke dowcipnie i mam 37.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiec u mnie sprawa wyglada tak : mierzylam dzis tempke rano po przebudzeniu i jest 37 . zrobilam test i wyszla druga kreska blada ale o wiele mocniejsza od wczorajszej wiec prawdopodobnie moge byc w ciazy ale sie nie ciesze bo brzusio mnie boli , caly czas mam wrazenie ze cos ze mnie leci choc nic nie leci , no i malenkie czasami ciemniejsze plamienia (a tak sie u mnie zaczynaly poronienia) wiec nie nastawiam sie i poczekam jak wroce do pl to dopiero jak lekarz mi powie ze wszystko ok to bede sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd trzymam kciuki, żeby było dobrze:) Ja urodziłam w październiku 2007. Ale gdy czytam o Twoich \"dolegliwościach\" to przypomina mi się kiedy ja czekałam na okres, który nie przyszedł:) cały czas biegałam do łazienki sprawdzać czy nie przyszedł, bo brzuch mnie bolał i czułam, że teraz to już na pewno dostałam:)) Po chyba trzech dniach zrobiłam test (druga kreseczka blada), a brzuch powoli przestawał boleć.... Dziewczyny przepraszam, że się Wam tu wcinam, ale czytam Wasz topik cichaczem i kibicuje z całego serca! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia26
hej dziewczyny, ja już nie mogę się doczekać tego 20 . Chyba od razu zrobię sobie betę- myślicie że 12 dni po owulacji wyjdzie już ewentualna ciąża???Nie chce robić testu- po ponad roku pojedynczych kresek już nie chcę na nie patrzeć. Szukam w sobie objawów ciąży choć wiem że to za wcześnie bo owu miałam równy tydzień temu. Chyba zeświruję. Gratuluję z całego serca wszystkim zaciążonym i trzymam kciuki a resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tak sobie podczytuje Was i trzymam za wszytskie mocno kciuki dzisiaj dolaczylam do Was zrobilam rano test pokazal blada 2 kreseczke zaraz zrobilam drugi inny i pokazal mi juz wyraznie 2 kreseczke alez jestem szczesliwa dzismamy 4-ta rocznice slubu i tak nie wytrzymalam i zadzwonilam do meza i mu powiedzialam a chcialam poczekac do wieczora najciekawsze jest to ze w ostatnim cyklu jak mi sie okres spoznial 2 tygodnie ale nie bylam w ciazy to mialam takie same objawy jak teraz strasznie sie ciesze dzis nawet sie smialam rano bo kupowalam test w aptece i mam taka znajoma straszna Pania tam i mowi co ten dzidzius jakos tak nie chce przyjsc ja mowie przyjdzie czas to i dzidzius przyjdzie ale sie rozpisalam aha to jest moja 2 ciazamam juz 3 letnia coreczke alez bedzie szczesliwa marzyla o rodzenstwie dziewczyny powidzcie mi kiedy powinnam sie umowic do lekarza przy 1 ciazy bylam jakos tak tydzien poterminie miesiaczki teraz jestem w sumie dopiero 2 dni dobra koncze bo Was zanudze trzymam za Was wsyztskie kciuki bardzo mocno szczegolnie za Ciebie Olawd i pozdrawiam serdecznie bede sie odzywac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze trzymacie kciuki ale nie wiem co sie ze mna dzieje : brzuch mnie tak boli jakbym miala dostac @ i w dodatku bylam teraz siusiu i na papierku czerwone plamki sa , czyli co @ jednak przylezie?? sama juz nie wiem co o tym myslec....cos mi sie wydaje ze te testy sa felerne i wcale w ciazy nie jestem i @ przylezie na dniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaks see
Olawd🌻 Ania🌻 GRATULUJE WAM!!! ja mam @ i zaczynam runde 2:) trzymajcie kciuki mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd musisz byc dobrej mysli mnie w 1 ciazy brzuch tak bolal ze szok a mam juz 3 letnia coreczke teraz tez mnie boli choc to dopiero poacztki bo jestem w sumie 2 dni po terminie miesiaczki a robilas bete? moze to by Ci cos dalo jesli bierzesz duphaston to musi byc dobrze pozdrawiam i badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd rzeczywiście może zrób bete? Bo teraz się biedna tylko denerwujesz, a jak wiadomo stres nie jest wskazany. 🌻dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zrobic bety bo mieszkam w anglii a tu do 12 tc nic ci nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd - wiesz co? nie martwilabym się na zapas.Wiem że to ogromny stres bo sama przez to przechodzilam i do dziś sie boję. Wiele kobiet ma plamienie i bóle w tak wczesnej ciąży. To się wiąże z implantacją zarodka a niekoniecznie musi być poronieniem. Co Ci da zamartwianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk moge sie..........13/14.05....................................... ...... olawd...............15.05.........pozytywny?....... ... warm-mazur kogi.................19.05.............................. .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie dagusia26.........20.05................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×