Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to sem jaaa

nie moge sie doczekac testu!!!

Polecane posty

Gość Tina83
wiyam ja tez mam za 4 dni. mam nadzieje ze sie doczekasz. Naprawde zycze Ci tego z calego serca. tez bym chciala ale u mnie jest problem ze skrzywieniem macicy i nie jrest mi tak latwo o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie sa dziewczyny
ktore mialy robic dzisiaj test?? olawd a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było bo najpierw miałam zwolnienie lekarskie a teraz mam urlop a internet mam na razie tylko u rodziców. Ja mam pecha mój ginekolog przyjmuje tylko w środy byłam u niego w tamtą środę i okazało że nie może przyjąć pacjentów bo ma poważną operacje no i teraz muszę czekać do tej środy a tak chciałam już wiedzieć co jak i gdzie. Na razie czuje się bobrze z objawów mam tylko senność powiększone piersi wrażliwe sutki aaa i apetyt :D a co u was mało ostatnio piszecie czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dagusia26 zarezerwowałam sobie nick. mam robić jutro test i strasznie się boję -chyba nic z tego i znów rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem - no i jestem w CIĄŻY!!!!!!!!!!!strasznie sie ciesze i trzymam za was kciuki oraz przesylam fluidki ciazowe zeby was zarazic :-P ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd---GRATULACJE!! ślij te fluidy,ślij!!:D Dagusia---robiłaś test?? i jak?? ja stchórzyłam:O i nadal nic nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.g.u.ś- ja też stchórzyłam- masz jakieś objawy??- bo ja nic:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk moge sie..........13/14.05....................................... ...... olawd...............15.05.........pozytywny?....... ... warm-mazur kogi.................19.05...........negatywny....... .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie dagusia26.........20.05................................. .................. Witam:) Nie pojawiałam się, bo miałam trochę problemów, i z netem, i osobistych. No, niestety mi się nie udało po raz kolejny:( Gratuluje tym, które zobaczyły 2 kreseczki. Życzę spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mysle ze mnie pamietacie :-D ja poraz kolejny bede liczyc dni do testu :D dopiero zaczynaja mi sie dni płodne wiec jeszce czasu mam wpadłam bo widze ze fluidy rozsyłacie wiec chce pochwytać troche :D olawd rzucisz i dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to znaczy że na teście wyszly ci dwie kreski czy zrobilaś test z krwi bo kurcze malo napisałaś ale super bo lada dzien wracasz do polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia----:P hihi a jeszcze kilka di temu nie mogłam się doczekać tego 20go;):D kiedy testujesz?? ja może w czwartek (jeśli do tego czasu @ się nie zjawi😠) a z objawów (mh...albo urojeń;):P ) to jakieś lekkie zawroty głowy i senność (ale to może przez pogodę) a i temp 37,3 (wczoraj 37,2) No ale (kuźwa!!zawsze musi być to ale😡 ) wczoraj tak nagle zaczął mnie boleć brzuch jak na @ ,wieczorem przeszło a teraz znów czuję,że boli (jakby coraz bardziej,niestety😭 ) Także nie wiem czy do czwartku bez @ dociągnę.......buuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasina---bety nie robilam bo tu nie robia , testy wyszly pozytywnie tulipanku---jasne ze dla ciebie tez fluidki ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
tulipanek ja tez od nowa odliczam... szkoda,ze za 1 razem nie wyszlo:O ale jedziemy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.g.u.ś-no ja niby też jestem senna, dziś zaczął mnie pobolewać brzuch, mam wrażliwe bardzo sutki ale co dziwne jeden jest ciemniejszy i na tej piersi jakby mam więcej żyłek widocznych-szczególnie wkoło sutka, a druga pierś bez zmian-wydaje mi się to dziwne, acha jeszcze wczoraj po kąpieli zauważyłam z boku brzucha bardzo widoczną sieć żyłek-aż nie zauważyłam tego wcześniej- też tylko z jednej strony. Nie wiem co to jest. test zrobię może jutro- jak nie stchórzę ale coś@ czuję w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia----mh....może to dobry znak??!!!!!!:) oby się nie pojawiła!! i daj jutro znać!!mocno trzymam kciuki za dwie piękne krechy!!:D a mnie brzuchol boli coraz bardziej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hoooooop!! Dagusia---testowałaś,i jak??dwie krechy??:) (ja nadal nie testowałam😠 ale pewnie jutro już się zmobilizuję!!;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się odważyłam!!:D NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk moge sie..........13/14.05....................................... ...... olawd...............15.05.........pozytywny?....... ... warm-mazur kogi.................19.05...........negatywny....... .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05..........pozytywny:D...... ................. dagusia26.........20.05................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ............. kati31..............09.05.........okres............... .. ........... taka jakas........10.05..........negatywny....................... kołderka*..........10.05................................ ............. wlasnie zrobilam...10.05........pozytywny........................ chyba jestem.....11.05..........pozytywny...............Śląsk moge sie..........13/14.05....................................... ...... olawd...............15.05.........pozytywny....... ... warm-mazur kogi.................19.05...........negatywny....... .......lubelskie a.g.u.ś.............20.05..........pozytywny :-D...... ................. dagusia26.........20.05................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogę się dołączyć ?? Będę testować dopiero około 6-7 czerwca, ale strasznie nie mogę doczekać się tego dnia! mam taką wielką nadzieję, że sie udało i boję się rozczarowania! to będzie moja trzecia ciąża. dwie poprzednie obumarły :( Mieszkam w Anglii i dlatego boję się jeszcze bardziej! chociaż mam zapas leków od lekarza z Polski i napewno znajdę tu polskiego ginekologa do prowadzenia ciąży, mimo, że to kosztuje niemałe pieniądze! ale nie zamerzam zdawać się tylko na angielską służbę zdrowia! Gratuluję wszystkim zaciążonym! Olawd Tobie jeszcze raz :D Trzymam kciuki za te, które dopiero będą testować :D Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny już wrócilam do pracy na l-4 póje dopiero ok 3-4 miesiaca teraz dobrze sie czuje więc jeszcze sobie troche popracuje a wy gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zagladam tu do was od czasu do czasu ja teraz mam dni płodne wiec test dopiero za jakies 2 tygodnie, no wiec zobaczymy czy cos wyjdzie z tego, moze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gawit!! ciesze sie ze tu jestes!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ olawd ❤️ :D jak się czujesz ?? kiedy wracasz do Polski ?? masz już umówioną wizytę ?? pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit - wracam 2 czerwca a wizyte mam na 5 czerwca rano , nie moge sie doczekac bo to wizyta w szpitalu u spacjalisty od trudnych ciaz i bede miala usg 3d . dam znac po wizycie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola to czekam z niecierpliwością :D a w jakim mieście w Polsce mieszkasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit---ur sie i wychowalam w bylym walbrzyskim , a od konca lipca bede mieszkac po olsztynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×