Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to sem jaaa

nie moge sie doczekac testu!!!

Polecane posty

Gość taka jakas see
klempa a ma badal nasienie? dziwne,ze 3 lata mimo,ze jestescie zdrowi:O a dupcia po stosunku zawsze jest u gory????? jesli nie radze zastosowac nie wiem jak u mnie czy zadzialalo ale znam mnustwo dziewczyn z forum ktorym to pomoglo!!! ja etz jestem magda milo mi🌻 NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........małopolska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katowice magda..............09.05.........negatwny.......... ......... kati31...............09.05.............................. .. ....... taka jakas........11.05.......................................... olawd...............13.05.................................. warm-mazur moge sie..........13/14.05.................................... kogi.................19.05..................................lubelskie a.g.u.ś.............20.05...................................podkarpacie magda sorka,ze wpisuje twoj wynik w tabelke ale chce zobaczyc jakie beda na koncu statystyki:O nie usmiecha mi sie robi jutro testu, mam zle przeczucia:( bede przezywala pewnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
jeszcze kati miala robic dzis testa ale sie nie pokazala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jakaś se - tak, badał na 1000 różnych parametrów. Trochę ma zmniejszoną ruchliwość plemników, ale i tak wszystko jest w normie. U mnie też i hormony i drożność jajowodów jest dobra. Badania na przeciwciała też wyszły dobrze. Mamy zrobione chyba wszystkie możliwe badania i w żadnym z nich nie wyszło nic źle. Tak naprawdę nie ma się do czego czepić i to jest najgorsze. A może my po prostu nie pasujemy do siebie jakoś tak fizjologicznie?? Dupa w górze też już była wielokrotnie i odpowiednie pozycje, bo mam tyłozgięcie i dalej nic. Ale wiecie co?? Skoro tyle dane jest mi czekać to sobie bardziej docenię to Dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wam Dziewczyny życzę powodzenia. Tylko proszę, nie przeżywajcie tak tego, nie szukajcie na siłę objawów, bo potem rozczarowanie bardzo boli. Człowiek nieraz jest niemal pewnie, a tu znowu zonk. Jak ma być to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
klempa dzieki:) postaram sie przyjac wynik łagodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj się :D Ja się będę testować za 2 tygodnie. Zobaczymy czy zabieg się powiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
kelmpa tobie sie nalezy to szczesciejak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. :) Bardzo bym chciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dziekuję za pamięć. Testu ie robiłam dlatego, że nadszedł okres ;-((( Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
kato przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ile Magd :-) Kati, i wszystkie Madzie i inne staraczki widzicie, musimy dalej dzialac i walczyc i na pewno nam sie uda w koncu:) U mnie @ to kwestia minut/godzin, bo brzuch boli coraz bardziej i plamienia sie zwiekszyly...takze w maju znow do dziela. Madzia-Klempa, bede trzymac kciuki zeby test za 2 tygodnie wyszedl pozytywny! Dziewczyny, a powiedzcie, bierzecie juz kwas foliowy czy jakies inne witaminy? Co w ogole pomaga zajsc w ciaze oprocz dupci do gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
ja nie bralam kwasu foliowego ani wit bo to byl spontan z mezem w tym cyklu poprostu postanowilismy sie kochac bez zabezp ja podnosilam pupcie i tyle a czy to wystarczylo okaze sie jutro tak sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poradzcie mi o co chodzi, bo ja juz nie wiem co mam o tym myslec. Brzuch mnie boli jak na okres, a okresu nadal nie mam, tylko plamienie, ale naprawde male (jakby krew pomieszana z przezroczystym sluzem), cycki mnie nie bola, tylko sutki mam jakies wrazliwe, test wyszedl negatywnie...Czy to moze byc zapalenie przydatkow? Cos innego? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
magda ja naprawde nie wiem:O poczekaj jeszcze troche moze za wczesnie na wykrycie ciazy i dlatego test wyszedl negatywnie? NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ......... kati31..............09.05.........okres............... .. .... taka jakas........10.05.......................................... olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05.................................... kogi.................19.05.............................. ....lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie nastepna do odstrzalu jestem ja:O brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda --- a moze jednak test jeszcze nie wykryl ciazy??? mam taka cicha nadzieje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
Witajcie, ja będę testować w niedzielę, bo nie zdążyłam kupić testu kupię dopiero jutro ale w południe a z tego co wiem to pisałyście, że lepiej testować rano. Więc w niedzielę zobaczymy. U mnie oprocz tego, że nie ma @ jeszcze bardzo bolą mnie piersi. No nic trzeba czekać, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ......... kati31..............09.05.........okres............... .. .... taka jakas........10.05.......................................... olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05.................................... kogi.................19.05.............................. ....lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie chyba jestem.....11.05..................................śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ......... kati31..............09.05.........okres............... .. .... taka jakas........10.05.......................................... chyba jestem.....11.05.............................................. olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05.................................... kogi.................19.05.............................. ....lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem
tomasina - GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , u mnie okresu nadal brak , łudze sie ze sie udało ... oby... test kupie jutro po poludniu i na pewno nie wytrzymam do niedzieli rano i zrobie go wieczorem :) teoretycznie to dzien okresu wiec powinien wyjsc, poprzednim razem wyszedł mi o godzinie 20 wieczorem wiec chyba nie ma to znaczenia , jak wyjdzie negatyw to pewnie palne se w łeb ze nie poczekalam do rana , takze trzymajcie kciuki, oby tylko @ sie nie pojawila, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ......... kati31..............09.05.........okres............... .. .... taka jakas........10.05.......................................... kołderka*..........10.05........................................ chyba jestem.....11.05............................................ .. olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05.................................... kogi.................19.05.............................. ....lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie kolderka no to jutro razem sie testujemy trzymam kciuki za ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeejko_bacha
dziewczyny no i co ja mam sadzic?..dzis 30 dzien cyklu 28 dnia robilam test wyszedl negatywny..temp. ciagle podwyzszona, okresu brak ..ale za to dosc sporo sluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeejko_bacha
pozostaje mi tylko czekac... olawd dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
NICK...........DZIEŃ TESTU...WYNIK TESTU.....MIEJSCOWOSC tulipanek...........06.05........negatywny..........mało polska tomasina...........07.05........pozytywny..........Katow ice magda..............09.05.........negatwny.......... ......... kati31..............09.05.........okres............... .. .... taka jakas........10.05..........negatywny............ kołderka*..........10.05................................ ........ chyba jestem.....11.05............................................ .. olawd...............13.05............................... ... warm-mazur moge sie..........13/14.05.................................... kogi.................19.05.............................. ....lubelskie a.g.u.ś.............20.05............................... ....podkarpacie niestety jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przylaczyc
taka se ja witaj:)robilas test?jedna kreska wyszla szkoda nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
byc moze sie uda:) co innego nam pozostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×