Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia

Polecane posty

Gość murof
no prosze jak ladnie teraz wyglądasz nie poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak sobie pomyslałam że będziemy chyba klikać tu i jakoś wspierać ten topik bo same tu żądzimy włascicielka topiku gdzieś sie zapodziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
właścicielka topiku to już dawno zagineła,ale trzeba miec nadzieje ze sie odnajdzie,myśle że teraz tu tak pusto,ale kiedy zaczną sie te długie,samotne wieczory to dołączy do nas pare osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myslę , nademną gromadzą się czarne burzowe chmury ,najpierw był wiaterek teraz duchota straszna co za pokickana pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
chyba wszędzie taka pogoda,a co gorsze ma fatalny wpływ na samopoczucie,ludzie chodza jak ospali,co ta pogoda robi z czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz calkiem jestem wrazliwa na zmiany pogodowe:) a własnie jesli chcesz mnie zobaczyć jak wyglądam to mogie podać ci maila z namiarami na naszą klase ,chyba że wolisz żebysmy zostały anonimwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
bardzo chetnie zobacze jak wyglądasz,tylko nie mogę się zrewanzowac bo ja usunelam konto na naszej klasie,zostało tylko moich córek,moge jedna wyslac fotke na maila czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to podaj mi meila twojego to zaraz ci dam namiary na NK fajnie że mozemy sie wymienić fotkami chętnie zobacze cię albo jak chcesz to masz mojego justinka79@ interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
dzięki zaraz cos Ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
poszło,mam nadzieje ale wrazie czego to moje gg9147515,zawsze to troche prywatnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no laseczka z ciebie tylko troszkie fotka niewyrazna ale dopatrzyłam ze ładna baba z ciebie i ta mazda mmmmm mażenie moje i M chorujemy na taką już od dawna, ja mam renuwkie dziękuje za gg bo czasem niedam sie wszytskiego napisać na forum dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,faktycznie fotka troszke słaba ale nie mam nic lepszego na te chwile,a mazda no coż powinno tam pisac raczej mazda moich marzeń,niestety to autko nie należy do mnie,mamy nissana ale tez dobra bryka narazie hihi pozwoliłam sobie zagladnac na Twoje fotki i musze przyznac ze ślicznie wygladasz,a cała Twoja rodzinka wyglada na bardzo szcześliwą, Pozdrawiam i zycze milego dnia :) i moze jeszcze 🌼 na ten deszczowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana !! co do mnie niepodobne żeby tak szybko wstać w wakacje ,ale teść obudził mnie telefonem i już po spaniu ,niemogie się coś obudzić nawet kawa niepostawiła mnie na nogi ta pogoda dobijająca, umnie też pada i ponuro to niewygląda na lato tylko na jesień:( co do mojej rodzinki hmm wiesz jesteśmy szczęsliwi ale wiadomo jak w każdym małżenstwie są wzloty i upadki ale ogulnie jest ok widze że też masz marzenia co do mazdy slicze te auta są może kiedyś takim poszaleje :) no nic uciekam mam pare spraw do załatwienia a tak mi sie niechce pa do potem miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
hej,z rana padało a teraz swieci sloneczko zrobilo sie tak duszno ze nie ma czym oddychac,pewnie taka pogoda przyniesie kolejne burze i nawałnice brrrr,oby nas omineły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poprawiła sie pogoda to fakt ale umnie wieje wiaterek ,słyszałam ze na weekend ma być gorąco i nawałnice oby nie ! ale burzy się nieboje wrecz lubie :) wziełam się za pranie już trzeci wsad ładnie mi przewieje aaa i jeszcze @ mi się przyplontała a niepownna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
naprawde lubidsz burze? ja sie ich boje,prawdą jest ze to fantastyczne efekty itd.ale jakos napawa mnie strachem tyle teraz sie słyszy o skutkach burz,o szkodach jakie wyządziła,ze trudno sie ne bac zwłaszcza kiedy jest wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie uwielbiam lubie stać w oknie i patrzeć jak błyska co jest niewskazane a najbardziej lubie jak jest M w domku i się mogie do niego przytulić w burze :D jak minoł dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,slim-kamelio,mam nadzieje ze dzis czujesz sie juz lepiej,tego Ci zycze z całego serducha:) a jesli chodzi o przytulanie sie do męża to masz racje nawet wtedy burza mi niestraszna:D dzieki wczorajszy dzionek minał całkiem dobrze,bez zadnych niespodziewanych rewalacji,dziś od rana wzięło mnie na sprzatanie, jutro swieto to pewnie odwiedzi nas rodzinka jak co roku tego dnia wiec musze sie postarac aby mieli co zjesc,co oznacza ze spędze dzis sporo czasu w kuchni;) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !! dziś czuje się już dobrze :) słoneczko świeci to aż chce się żyć a tym bardziej że jutro M już bedzie miał dziś przyjechać ale niewyszło , ja mam pare spraw do pozałatwiania dziś potem musze ogarnąć hatkie i też coś pysznego przyszykować dla M ,ja gosci jutro niebede miala bo po obiedzie bede jechać 150km po M aż do Nakła :) ale droga mi niestraszna :) miłego dnia i miłego sprzątania no i samych pysznosci w kuchni mam nadzieje że coś mi zostawisz do skosztowania bo wiesz jak wruce bede bardzo głodna :):):) paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Jedz ostoznie,tyle teraz wariatów na drodze,a dotego jeszcze pewnie będzie wzmozony ruch bo to święta i dłuższy wekend,a o jedzonko sie nie martw napewno coś dla Was znjde pysznego;) Szkoda że mój męszczyzna nie dojechał :( no cóż moze zrobi mi niespodzianke,trzeba miec nadzieje,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam po robione teraz kąpiel i szybciutko do łożeczka bo jestem coś zmęczona dziękuje kochana będe jechać ostrozęnie ,własnie o wariatuw na drodze niestrudno co 3 kierowca to wariat :) zawsze jechałam po niego w nocy to spokojnie było a teraz w dzień i jeszcze ten długi weekend .. może twój M zrobi ci niespodziankie:) mój jak jedził swoim autem to nieraz mi takie niespodzianki robił napewo masz pyszne jedzonko chętnie skosztujemy ale to jutro jak wrucę teraz już uciekam miłego weekendu ci życzę bo niebede miala czasu napewo zajżeć do ciebie ale w niedziele jak M odwioze to zasiąde do kompa pa trzymaj się dla ciebie 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
oczywiscie to zrozumiale ze Cie niebedzie,rozumie ze musisz nacieszyc sie M,ale ja mam miła wiadomosc,jest bardzo możliwe ze i mój M przyjedzie jutro nad wieczorem,to jeszcze nic pewnnego ale bede czekala. Pozdrawiam i życze samych miłych chwil w ramionach M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,ciesze sie ze dołączyłaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Hej,witam serdecznie i życze miłej niedzieli,mam nadzieje ze wreszcie wypogodzi sie bo obecna aura troche się wszystkim znudziła.Slim-kamelio,jedz ostroznie i wracaj do nas cała i zdrowa,pozdrawiam buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! melduje się odwiozłam M i jestem cała i zdrowa tylko mam MEGA WIELKIEGO DOŁA :(:(:(:(:( jutro się odezwie bo strasznie mi smutno murof jak tobie minoł weekend był M ? pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
ciesze sie ze jesteś cała i zdrowa,ale martwi mnie ten MEGA WIELKI DÓŁ ,wiem co czujesz,trudno to wyrazic słowami, Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień. Kamelio,tule Cię do serca,damy rade choc nie jest łatwo :) Moj mąż przyjechał wczoraj wieczorem a dziś w nocy jedzie dalej :( mimo wszystko dobrej nocy,a to na pocieszenie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murof🌻 dziękuje za słowa prawdziwa z cibie przyjaciułka ❤️ też M miałaś krutko ale zawsze to coś prawda chociaż na jeden dzień mieć M już człowiekowi lepiej ........tobie też smutnawo dla ciebie chociaż taki wirtualny 🌻 dziś juz mija mi dołek tak jest za każdym razem ....niewiem co mojemu małemu się stało ale wczoraj płakał że tata tylko na jeden dzien był .....serce sie kraje ale co zrobić teraz dopiero za 5tyg. przyjedzie i prawdopodobnie zabiera nas do siebie na 2tyg. takie spuznione wakacje bo dopiero teraz jest taka mozliwość najgorzej bedzie ze szkołą bo połowa wrzesnia ale pogodam z nauczycielką może załatwie z nią musze uciekać bo bratowa dziś na noc umnie zostaje poszła sie kompać to wpadałam tu :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×