Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia

Polecane posty

Gość murof
Kamelio jesteś bardzo miła,dzięki za każde ciepłe słowo 😘 a co do tej łączonej klasy bardzo mi przykro bo wiem jak to znoszą dzieci,mój mąż chodził do takiej klasy i ma bardzo przykre wspomnienia,ale co my na to możemy poradzic,jak władze wiedzą lepiej,tylko trzymac kciuki za dzieciaczki aby nie zniechęciło ich to do nauki. Wiesz Kamelio ciesze się razem z Tobą z tego Waszego rodzinnego wypoczynku,dobrze Wam wszystkim to zrobi, odpoczywaj i nabieraj sił buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak się dziś czujesz ? ja mam troszkie więcej czasu dzis popadało to niejade do rodzicuw ale i tak mam duże zaległości w pożądkach w domu ,musze też przed wyjazdem zmobilizować się do wykopania warzyw :) jadę dziś po małego do szkoły to mam zamiar iść do dyrektorki w sparawie tego wolnego dla małego troszkie się stresuje .. miłego dnia i dobrego humoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
witam,no jakos daje sobie rade z tymi bólami najgorsze są noce,ale niestety na wszystko potrzeba czasu i na poprawe zdrowie również. Dziś byłam na zebraniu w szkole myślałam że się nigdy nie skończy,tak to jest jak niemożna zbyt długo usiedziec na miejscu,oczywiście mój portwel ucierpiał bo składki różnego rodzaju są niemałe. Kamelio mam nadzieje że niemasz zbyt dużo tych warzyw na działce bo to dośc ciężka praca,a my kobiety musimy sie oszczędzac ;) Trzymam kciuki mam nadzieje że dyrektorka jest oki i zrozumie całą sytuacje Pozdrawiam trzymaj się cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Załatwiłam !!!!!!!!!!!! niemusialam nawet iść do dyrektorki tylko z nauczycielką załatwiłam ,muwiła że dzień przed wyjadem mam przyjść do szkoły i pozaznacza w książkach co bedzie miał robić :) wczoraj mój synek już dostał piątkie:) jaki był hepi zaraz za telefon i napisał esa tacie :) ciekawe jak dostanie jedynkie czy też tak szybko mu pujdzie napisanie eska :) To szybko mieliście wywiadówkie unas to bedzie pod koniec wrzesnia i wtedy mój portfel bedzie wyglądał jak twój po wczorajszej wywiadowce :) Od samego rana świeci słoneczko aż miło ,no nic wypiję kawe ,ogarne chatkie ,obiadek mam od wczoraj to dziś mam z głowy :) i pujdę wykopywać warzywa ,troszkie ich mam ale jak niedam rade dziś wszytskiego wykopać to dokończe jutro . Miłego , słoneczko i przedewszystkim bez żadnych dolegliwości dnia ci życzę paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
🖐️ bardzo się ciesze że wszystko załatwiłas super. Moje gratulacje dla synka,u nas zamiast ocen były literki,dopiero teraz maja cyfry,ale narazie nie oceniaja więc jeszcze wszystko przed dziewczynami. Dziś wraca mąż to napewno poczuje się lepiej hihi wszystkie bóle ustąpią :D jesteśmy w trakcie remontu pokoju więc może uda nam się troche podgonic robote,bo to wszystko trwa już od końca lipca i mam już troche dośc bałaganu,ale co poradzic przez ten dzień lub dwa trudno cokolwiek zrobic,mam nadzieje że pokleimy choc kasetony i założymy troche paneli na siane....może się uda. Pozdrawiam cieplutko,oszczędzaj siły przy tych warzywach,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ale tu u Was milusio dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo fajnie jak masz M w domku, miłego i udanego w każdym znaczeniu weekendu wam życze :D:D:D niezazdroszcze remontu wiem co to znaczy jak się ciągnie w nieskończoność . Warzywka wykopane i schowane na zime:) napracowałam się niemiłosiernie , teraz odpoczywam przy filiżance kawy :) a potem musze iść z małym do koscioła bo mają święcenie plecakuw, tak sobie unas ksiądz wymyslił i tak sie przyjeło niewiem może gdzieś indziej też to jest . Pozdrawiam .....buzioleczki.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) rerere zapraszamy do nas 🌼 Kamelio mąż mi się gdzies zapodział i wpadam tu na chwileczke,a tak poważnie to miałaś oszczędzac się a Ty tu piszesz że napracowałaś sie nieniłosiernie ojojoj żeby mi to było ostatni raz ;) jeśli chodzi o święcenie plecaków to u nas jest taksamo ale ja nigdy niekożystalam z tego oczywiście byłam w kościele ale dziewczynki nigdy nie zabierały plecaków do święcenia,potem po pierwszej komunii święci ksiądz prezeny i tak ciągle coś wymyśla,jestem tradycjonalistką i chyba już taka pozostane. Pozdrawiam 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
sorki sips i murof to tasama osoba kiedyś ktoś się podszył podemnie i juz tak zostało, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam nadzieje że mąż ci się już odnalazł :):):) obiecuje ze już będe oszczędzać siły :) Teraz już będe wiedziała jak sips tu kliknie do nas że to ty :) ja też na moim topiku mam inny nick :) a teraz z innej bajki Pogadałam sobie z M przez telefon wiesz kiedyś pisaliśmy tylko esy ,chyba że coś waznego to dzwonił ,od jakiegoś czasu zaczeły mu się snić jakieś niestworzone żeczy ,horrory (czyt. ze ja go zdradzam) naoglądał się tych dreszczowców i mi zaczoł pisać głupoty chłopy niepowinni oglądać tego typu seriali bo potem głupieją i stwierdzil że nie będzie pisać esów tylko codziennie wieczorem zadzwoni, i ja się lepiej czuje i on jak sobie pogadamy, już dawno mogło tak być no ale cóż chłopina moja niepomyślał a ja nienaciskałam , i ot dzięki takim jego snom gadamy sobie codziennie , biedaczek dołował mi się niepotrzebnie . miłej niedzieli życze bo pogoda superowa jest a my niestety się przeziębilismy :( 🖐️ [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witaj Kamelio :) zwracam sie tak bezpośrednio bo chyba innej uczestnuczki na tym topiku niema. Na innym topiku dostało mi sie że jestem naiwna wierząc że mąż mnie niezdradza i troche humorek mi niedopisuje od rana,ale co poradzic są ludzie i ludziska..... Ciesze się że oboje zdecydowaliscie sie na dzwonienie do siebie zawsze to miło usłyszec głos aniżeli przeczytac zwykłego eska. Pogoda bardzo zmienna wczoraj cieplutko a dziś pada więc o przeziębienie nie trudno,dużo drowie Wam życze,pozdrawiam buźka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
oczywiście zdrowia sory za pomyłke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Murof 🌻 Nie przejmuj się tak tym ,prosze cię ,nie pozwól żeby jakiś głupi wpis ci popsuł humor od rana , zawsze znajdzie się na każdym topiku nieżyczliwa osoba ,u mnie na topiku też tak było ,po prostu ignorować takie głupie wpisy , dziwie się że jeszcze u nas na topiku nikt nam nie dogryzuje . A mnie trzyma przeziębienie ,małemu już troszkie lepiej pogoda taka sama jak u ciebie wrrrrr...... nic się nie chce robić pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Dzięki Kamelio,masz racje,ale wiesz jak to jest kiedy mąż daleko a ktos Ci na siłe chce udowodnic że napewno zdradza,wiem że mnie rozumiesz,dlatego dzięki za wsparcie 🌼 No ale ja juz uciekam bo dziewczyny przemoczone wracaja do domu.trzymaj sie cieplutko Kamelio i wracaj do zdrowia,dużo zdrówka również dla syna,musicie się szybko wykurowac bo mąż czeka na Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem .......Murof no kto jak kto ale ja zawsze rozumiem słomane wdowy.... :D bo sama przecież nią jestem :) My już po obiadziku i jakoś niemogie się zmobilizować żeby zacząć pomału się pakować bo potem na chybcika to pozapominam połowe rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
no tak z tym pakowaniem zawsze tak bywa,ja zawsze mam dylemat co zabracze sobą,myśle przekładam i tak z reguły coś zapomne zawsze. Moje córki przyszły ze szkoły zmartwine,miały jechac na zieloną szkołe ale niestety wyjazd odwołany,a tak sie cieszyły,aż mi ich żal,biedulki,już były prawie spakowane,a tu taki klops. Miłego pakowania🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) oj biedactwa , już widze ten żal w oczach dziewczynek :( usciskaj je od cioci topikowej :D Na dworze już od samego rana słoneczko :) mały poczuł się lepiej i poszedł do szkoły ,ja też już dużo lepiej się czuje:) miałam sie pakować i nici z tego niemam jakoś weny ,może dziś coś uda mi się włożyć do torby :) Miłego slonecznego i z dobrym humorkiem dzionka ci zyczę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Dzięki topikowa ciociu,jestes naprawde kochana 😘 Ja dzis od samego rana mam dużo energii,wysłałam dziewczyny do szkoły,zrobiłam zakupy,pranie już wisi i sie suszy,nawet zdążyłam zapłacic rachunki,a teraz czas na kawke. Ciesze się że czujecie sie lepiej i mam nadzieje że jednak znajdziesz motywacje aby zaczac sie pakowac hihi, pozdrawiam i miłego dnia życze oraz pięknie zapakowanej torby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
wpadam powiedziec dobrej nocy i uciekam bo mam jeszcze dwa wypracowania do sprawdzenia i jakies dziwne pytania z techniki do rozwikłania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na chwileczkie uuuuuu....to rozwiązuj tą technike ,powodzenia życze ,młody dzis niemiał zadane nic aż sie zdziwiłam :) Ja narazie jestem na poziomie pierwszej klasy takrze narazie sobie poradze ale jak bedzie dalej to kto wie ,bo np. z matmy to ja dobra niejestem :) miłej nocy pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 Słonecznie dziś i ciepło się robi jak tylko rosa zejdzie ide do ogródka ,trawa mi tak urosła że szok ,musze pokosić chyba już ostani raz w tym sezonie :) Moje dziecko kończy dziś lekcje dopiero o 14 to jedyny dzień kiedy mają tak długo Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam :) tak trawa rosnie bardzo ładnie bo i pogoda ku temu sprzyjajaca,ale i zielsko rozpanoszyło sie nieźle więc jest co robic. Moje dziewczyny w przeciwieństwie do Twojego syna dziś maja akurat najmniej lekcji,bo tylko 4 wiec mam nadzieje że będą w domu wczesnie.Czasami zostają po lekcjach bo robią gazetke,albo sprzątają szafki w klasie,a ja czekam z obiadem i sie złoszcze. Pozdrawiam ,życze miłaj "randki" z kosiarką :D buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Brak mi jakos czasu ,zawsze coś do roboty jest ,no ale po niedzieli będe miała go wiecej :):) Pogoda brzydka pada od rana ,ponuro i tak nijak dziś ,a ja musze jechać zawieść bratową na jakieś szkolenie ,a najchętniej bym niewychodziła dziś z domu . pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
🖐️ pogoda niestety zawsze ma wpływ na nasze samopoczucie,wiec nic dziwnego że nie masz ochoty nigdzie wychodzic, a z tym brakiem czasu na wszystko to masz racje,mnie też ciągle gdzieś gna,ciągle jest coś ważnego do zrobienia, jutro przyjeżdza mój brat z bratową i dwu letnim synkiem,niewidziałam ich cały rok,więc bardzo sie ciesze,tylko mam problem,co kupic takiemu maluszkowi,właściwie to niczego mu nie brakuje i w tym cały problem bo co bym niekupiła bedzie i tak malo atrakcyjne.....sama nie wiem co by go moglo ucieszyc???? chyba pochodze po sklepach moze mi cos zaswita ciekawego,pozdrawiam i milego dnia życze buziole pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm..... cięzko tak kupić coś dla takiego dziecka co mu nic niebrakuje , może pięniądze ? , może jakiś drobiazg ?czasem taki drobiazg daje wiele radości :) cięzko naprawde cięzko ,mam nadzieje że znalazłaś coś w sklepie fajnego :) ja dopiero złapałam troche czasu na wypicie kawy przy kompie :) Jutro mija 10 rocznica naszego ślubu :) tylko szkoda i tak przykro ze musimy ją spędzić oddzielnie :(:(:(:(:(:( znając siebie jutro będzie mega wielki dół :( paaaa miłego wieczoru bo pewnie nieuda mi sie zasiąsc do kopma bo mały będzie go okupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Kamelio wszystkiego najlepszego 🌼 😘 🌼 ja już kilka rocznic spędzałam samotnie i świetnie Cię rozumie,w tym roku też pewnie będzie podobnie...ale trzymaj sie pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ,jak to dobrze że dziś już sobota :) dziękuje za życzenia :) mam nadzieje że miło spędziłąś czas z goścmi Ja dziś mam w planach mycie okien i ogólnie pożadki . miłego dnia zajrze puzniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,gości jeszcze mam ale dopiero otwierają oczka więc wpadłam się przywitac, pogoda piękna w sam raz na pożądki. Miłego dnia bużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tam u ciebie sprawy się mają :) ja jakoś niemiałam weny na klikanie Wczoraj miałam tak zimno że postanowiłam rozpalić w piecu :) od razu milej w domku się zrobilo ,i teraz tak się zastanawiam że chyba więcej zimowych ciuszkuw wezme ze sobą niż letnich , jadę dziś po obiadku do fryzjera ,jestem umuwiona na pasemka :) Pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam :) Ja tez zaczełam przepalac w piecu,zawsze to milej wieczorkiem posiedziec w ciepłym domku. Marzyłam o pięknej złotej jesieni,spacerku po parku,ale chyba w tym roku nic z tego,strasznie zimno się zrobiło. Z tymi zimowymi ciuszkami to masz racje,bo chyba nie ma co liczyc na cieplejsze dni. Mówisz że robisz sobie pasemka? mam nadzieje że będziesz zadowolona z fryzurki,tego Ci życze trzymaj sie cieplutko buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×