Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia

Polecane posty

Gość murof
Witam :) nic dziwnego ze mały tęskni,moje dziewczyny też oraz bardziej przeżywaja te rozstania,widze jak brak im ojca w zyciu codziennym,jak tylko zaczeły chodzic do szkoły to nigdy taty nie było na uroczystosiach szkolnych czy chociazby na dniu rodziny... no ale jak słusznie zaoważyłaś...co robic takie czasy :( Ciesze sie ze uda Wam sie pojechac do M i spędzicie razem troche czasu,napewno bardzo tego potrzebujecie,a nauczycielka napewno zrozumie pozdrawiam i dziękuje za wirtualny kwiatek to bardzo milo z Twojej strony,buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !! mało mam czasu na klikanie ostatnio ,jeżdze do rodziców pomagać troszkie ,rano jade wieczorem przyjedzam i po całym dniu mam dość . pozdrawiam jak znajde troszkie czasu to zajże tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
rozumie,jak masz zajęcie to i czas mija szybciej to chyba najlepsza recepta na tęsknote ; pozdrawiam i zycze spokojnej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak ci minoł dzionek? ja dzis szybciej sciągnełam do domu :) teraz uciekam coś na kolcaje upichcić potem tu zajże ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Hej :) oj dzionek bardzo pracowity,od rana kosiłam trawe i walczyłam z chwastami w ogrodzie,potem szybciutki objadek i wziełam się za odnawianie starego stolika po baci,troche go oczyścilam i odmalowałam,musze przyznac,że wyszlo bardzo ladnie jestem zadowolona,,podobno takie stare przedmioty maja dusze... pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy podać sobie łapkie ja też kosze trawe, tępie hwasty, maluje mieszkanie itp.wykonuje większą częśc męskiej roboty widze że ty też masz takie zdolnosci ale prawde powiedziawszy kto ma to zrobić ! trzeba samemu :) a ten stoliczek napewno pięknie ci wyszedł jak jesteś zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
oj pięknie, widze ze wiele nas łączy,to dobrze będziemy miały wiele wspólnych tematów na zimowe wieczorki,ciesze sie ze Cie poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie ciesze że cię poznałam a tematuw będzie że ho..ho.. teraz praktycznie końcuwka lata ,dzieci do szkoły ,jeszcze rodzicom pomagam to do końca wrzesnia czas zajęty ale ciesze się ze mam zajecie to tyle człowiek niemysli ............... no nic ja już po kąpaniu kolacji robie sobie herbatkie i się kłade może jakiś filmek będzie ciekawy chcoć wątpie bo w wakcaje to same powturki lecą pa miłego wieczoru i milych snuw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
masz racje praca pozwala nam troche zapomniec,choc na chwile,no i czas szybciej biegnie,a to ważne kiedy się czeka ;) no to i ja uciekam do wanny a potem przed telewizorek,szybciej zasypiam przy tych filmach,które znam na pamiec :D dobrej nocy,pozdrawiam buźka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co tam za nowości u ciebie ? ja dziś caly dzień w domku byłam dostałam pałera na pożadki posprzątałam całą hatkie na blysk :) bo w niedziele unas odpust to będe miala gosci jutro jeszcze trawe pokosze co by można było grila odpalić a sobota to już w kuchni wrrrrrrrr jak ja nielubie gotować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam ;) odpust :) to super tylko zeby pogoda była ładna,bo ostatnio cos nie mozna na nia liczyc. U mnie nic nowego,takie ostanie zakupy przed szkołą zawsze jeest jeszcze cos do kupienia,ale to już tylko drobiazgi. Widze ze obie nie lubimy spędzac zbyt dużo czasu w kuchni hihi. Dobrej nocy wypoczywaj pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim - jesteś z mojego rodzinnego miasta mam do niego wielki sentyment - ale niestety w Grudziądzu bywam tylko na grobach moich dziadków .............. pomieszkuję w Piernikowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ! popijam kawkie i ruszam na zakupy a potem mam randkie z kosiarką :) pogoda ładna to myslę że uda mi sie skosić . Whim--- witaj ,fajnie że jest ktoś z moich okolic ,znaczy był;) pozdrawiam ! uciekam zajrze wieczorkiem paaaa miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Hej :) dopijaj szybko kawke i uciekaj na tą randke z kosiarką ;) bo zapowiadają deszcze,mam nadzieje że sie pomylą z ta probnozą. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randeczka udała się :) choć niewiem czy coś nam wyjdzie z tego grilowania jak na jutro zapowiadają powtórkie z rozrywki ,ulewy i wihury ,i w niedziele też niema być za ładnie pewnie tylko pujdziemy do koscioła zrobimy zakup jakiegoś korkowca i w domku bedziemy z goscmi siedzieć :)mam nadzieje ze nas te nawałnice ominą ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
skoro randeczka się udało to gril też musi :) tyle cięzkiej pracy na marne,to było by niesprawedliwe. Ale tak na serio,to ja tez mam nadzieje ze te nawałnice nas ominą,ta zmiana klimatu troche mnie martwi bo co my możemy wiedziec o tych tornadach,czy trąbach powietrznych,tyle co z filmów,czy artykułów,kto by pomyślał ze coś takiego może dotrzec do naszego kraju,zupełnie sobie tego nie moge wyobrazic...i niech tak zostanie,wole niewiedziec jak to jest przezyc taki kataklizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fakt napracowałam się dziś a niemam takiej kosiarki co zaraz zbiera za sobą trawkie tylko muszę sama grabić ,na drugi sezon musi mi M kupić :) ja też niechcę wiedzieć jak to jest wystarczy mi jak się tydzień temu naoglądałam w telewizji aż przeraża taki scenariusz jaki miał miejsce :( ale mam nadzieje że prognozy im się niesprawdzą a tobie jak minoł dzionek ? ja zajazdam fryteczki mały mnie namuwił na taką kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Hej :) sorki wczoraj wczesnie położyłam sie bo źle się czułam,niestety to te ....dni,a Ty pewnie miałaś ochote poklikac jesli chodzi o kosiarke to ja mam taka z koszem wiec, koniecznie namów M na kupno takiej,jest dużo lżej, u nas noc burzowa,a i dzionek też nieciekawy,pewnie słoneczka to się dzis niedoczekamy :( szkoda, pozdrawiam i miłego kszatania sie po kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana bo ja dopiero wstałam:) kożystam z ostanich dni przed szkołą bo potem już rano na nogach tak burzowo było w nocy wyłączałam z prądu wszystko:) narazie niepada ani niewieje ale tak ponuro że nic sie niechce robić ...... wpadne na kawkie po obiadku idę się krzątać po kuchni of kors .... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
oj masz racje,od wrzesnia znów zacznie sie ranne wstawanie,ja zawsze zrywam sie o 6 rano,potem drepcze do sklepu,robie sniadanko,budze dziewczyny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie wczoraj już niemialam siły co kolwiek nadruczkować tu ,ten cały dzień w kuchni to chyba jakaś kara :) to ty godzinkie szybciej wstajesz odemnie ja wstaje o 7mej robie sniadanko małemu ,wyszykuje go i zawoże do szkoły .. teraz popijam kawkie i musze się uczesać itp. bo na 9tą już będą goscie a pogoda ładna ,słoneczko świeci już od rana :) miłej niedzieli życze zajże wieczorem paa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Widze ze z Ciebie tez ranny ptaszek :) u nas też pogoda bardzo ładna,niepotrzebnie się zamartwiałam na zapas,od rana świeci słoneczko,jest bardzo ładnie,lubie wstawac tak wcześnie,kiedy na dwoże jeszcze cisza,jedyne co słychac to śpiwe ptaków....a zachwile zacznie się niedzielny zgiełk,mieszkam blisko kościoła wiec jest gwarno,zwłaszcza w niedziele :) pozdrawiam i zycze udanej imprezki i samych miłych chwil spędzonych z rodziną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło spdziłam czas z rodziną do tej pory było miło teraz jest niemiło mój M ma na mnie focha to przykre tak mi smutno i załapałam doła :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
hej słoneczko co sie stalo,nosek do góry,może poprosu Twojemu M jest bardzo smutno,wie ze Ty tutaj z rodziną a on tam sam tęskni tak jak Ty i pewnie tak zareagował...,no już dobrze... niestety tak bywa,uczucia czasami wymykają się...to trudny czas dla Was wiesz że to rozumie,bo wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nielubie pisać i tłumaczyć przez esemsy ale przykro mi że muwi że mój niedawno poznany kuzyn (odnalezlismy sie jakies 2 miesiące temu przez nk) jest dlamnie ważniejszy jakieś sceny zazdrosci mam już naprawde dośc niema podstaw żeby mi tak muwić a to że mało prawie wacle mu niepisałam dziś było spowodowane tym że latałam przy garach itp niewiem co mu sie stało tyle przykrych słuw ..czy to zazdrość ? samotoność tam ? tak na niego działa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
wiem ze jest Ci trudno,ale wiesz dobrze ze czasami wystarczy głupstwo żeby się posprzeczac a zwłaszcza jak się ma gorszy dzień,pewnie Twoj M chciałby byc teraz z Tobą przytulic Cię...jednak wie że to niemożliwe i złości się,może wystarczy jakiś miły sms i będzie dobrze,oboje jestescie zmęczeni tą rozłąką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły esemes już mu napisalam niejednego prosiłam żebysmy sie niekłucili przez esemesy bo to bez sensu że porozmawiamy w domu ,to napisał mi że jest zły i niemam sie gniewać i niebedzie do mnie pisał tylko do małego ...przykre naprawde przykre ale wieże ze mu przejdzie i po paru dniach bedzie już normalnie ,niezanudzam cię już moimi sprawami ale musialam to z sibie wyżucić . paa do jutra mam nadzieje że bedzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
napewno będzie lepiej,opadą emocje,troche sie uspokoi,będzie dobrze,każdy ma czasami takie ciężkie dni że trudno sobie z tym wszystkim poradzic a co do zanudzania,nie opowiadaj takich zeczy,musimy sobie pomagac,a kto nas lepiej zrozumie niż my siebie nawzajem,kobiety które czakają na swoich M tęsknią i odliczają dni do kolejnego spotkania... najgorsze jest to ze kiedy chcemy coś przekazac sms nie zawsze możemy to wyrazic tak jak byśmy tego chciały,jedną wiadomosc można odczytac na dwojaki sposób to mie zawsze strasznie dobija. Trzymaj się kamelio,życze Ci aby nowy dzień przyniusl Ci wiele radosci a smutek odszedł na długo gdzieś bardzo daleko,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×