Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia

Polecane posty

Witaj !! umnie po burzy zaswieciło już słoneczko :) wyjasniliśmy sobie wszystko przed chwilą ,aż człowiekowi lżej sie robi ... pozdrawiam i dziekuje że mnie wczoraj wysłuchałaś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Czesc :) bardzo,ale to bardzo się ciesze, ...i pamietaj codziennie patrz na swiat jakbys go ogladala poraz pierwszy...wtedy swiat bedzie piekniejszy...bo gdy serce Twoje placze nie poddawaj sie rozpaczy...bo me sece jest przy Tobie w kazdej...a po kazdej nocy przychodzi dzien, a po smutku radosc...tak to juz jest na tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie to ujełaś dziekuje widze że mogie na ciebie zawsze liczyć ;) mojemu M wczoraj poprostu psycha siadła a jak u ciebie dzień minoł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
no widzisz i nasi kochani panowie czasami mają złe dni,dobrze ze sie dogadaliscie. Pytasz jak minął mi dzionek,troszke pobiegałam dziś po urzędach,strasznie tego nie lubie,odsyłają człowieka od jednego okienka do drugiego.ale co zrobic jak mus to mus,na szczescie wszystko udało mi sie załatwic i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te urzędy ja zawsze stamtąd wracam naładowana :) ale ciesze sie że jesteś zadowolona, kurcze ostatni tydzień wolnosci mają nasze dzieci , mój mały jak sobie pomysli że ma tak rano wstawać to juz mu sie niechce isc do szkoły a jak twoje córeczki znoszą ostatki wakacji aaa pisalaś w niedziele że mieszkasz koło koscioła to ci powiem że to chyba jakiś zbieg okoliczności bo ja też mieszkam blisko koscioła odemnie z okna widze kosciuł :) mam tak blisko a tak żadko chodze musze się naprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
moje dziewczynki bardzo sie cieszą że szkoła się zaczyna,pewnie to dlatego ze to czwarta klasa,do tej pory miały tylko jedna panią,wszystkie lekcje w jednej i tej samej klasie,często nawet nie miały gimnastyki bo pani stwierdzila ze nie jest w stanie zapanowac nad dziecmi,a teraz to zupełnie inny świat,każdy przedmiot ma swoją klase i nauczyciela,do tego wychowawcą jest pani,którą dziewczynki bardzo lubą...mam nadzieje że nie rozczarują sie i będą nadal zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwarta klasa to już nauki że hoho ..... fajnie że dziewczynki lubią swoją panią miejmy nadzieje że nierozczrują sie bo fajne masz dziewczynki zapomnialam ci napisać widziałam je na nk wtedy , mój maly pierwsza klasa to też zmiana dla niego bo juz niebedzie miał z tą samą panią i były tylko zabawy i mało uczenia a teraz nauka ...ale poradzi sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam bo bratowa idzie na autobus , do pracy jedzie i pisala zeby robić jej kawkie ,mam dobrze z nią bo zawsze zajrzy do mnie paaaaa miłego wieczoru do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
dzięki,jestem dumna z moich córek,dobrze się uczą,są bardzo śmiałe,udzielają się w szkole biorą udział w konkursach recytatorskich,tylko kiedy tak czasami zerkam na nie to żal mi że tak szybko dorastają i ani sie obejrze jak zostane sama.... faktycznie fajnie masz z ta bratową,moja mieszka daleko przyjeżdza raz w roku...szkoda bo lubie z nią poplotkowac ;) no ja też uciekam obejrze jakiś film i zmykam lulu,spokojnej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , ponuro ,pochmurno aż nic niechce się robić,a ja jadę do rodziców tabakie nawlekać , zajrze wieczorem miłego dnia ci życzę paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Hej :) u nas narazie słoneczko swieci,nie mam powodów do niezadowolenia,mam nadzieje ze taka pogoda będzie przez cały dzień bo robie pranie,tak mnie jakos wzieło na sprzątanie wiec pogoda musi byc ładna ;) pozdrawiam i miłego nawlekania,nigdy tego nie robiłam to musi byc chyba strasznie nudne,ale z drugiej strony,taka praca w towazystwie to może byc nawet przyjemne,ale nie mnie to oceniac bo ja na ten temat nic nie wiem i moge sie mylic,to tylko moje przemyślenia :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nudne to jest bo tylko siedzisz i nawlekasz każdy liść na drut aż nawlecze się cały sznur :) niejest cięzko tylko krzyż boli bo cały czas na schyląco sie robi a i w towarzystwie jakoś leci ten czas ... no pogoda umnie była w kratkie raz padało raz słonce a teraz straszna paruwa jest może da burze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
ja miałam dzis piękna pogode przez cały dzień no musze przyznac ze z tym nawlekaniem to faktycznie nudno,ale jak mus to mus co zrobic,ja przez cztery lata uprawiałam, czarną malwe i ślaz dziki,oj ile ja się napracowałam od rana godzina 6 już na nogach do 22,do tego byłam tak pogryziona przez pszczoły,że szkoda gadac w tym roku zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ślaz dziki bo ja nie w temacie , niezazdroszcze tych pszczół i tej pracy od rana do wieczora ja juz uciekam do łózeczka do jutra miłych snuw pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawunia zaparzona \\_/> Ja dziś znowu jadę do tabaczki:):):):) to dzień zleci jak by z bicza strzelił ,może się rozruszam troszkie bo jakaś przymulona jestem chyba pogoda na mnie działa ,niestety słoneczka umnie brak :( pozdrawiam i miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam :) ślaz dziki i malwa to takie kwietki,zbiera sie je od rana do wieczora i suszy a potem sprzedaje,robią z tego herbate ziołową dobra na dolegliwosci żołądkowe,a z odpadów robią tusz do rzęs...to tak z wiekszego dla orirntacji. U mnie dzis niestety ponuro i jakos tak nijako,słoneczka brak ale deszczu narazie tez nie ma. Mam nadzieje ze jak tak ponadziewasz juz te tabake to tak sie jej nawąchasz ze do papierosów już Cię nie ciagnie!? pozdrawiam pa do miłego poklikania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wruciłam :D mam tak paluchy pokazleczone od drutu że szczypie niemiłosiernie zaraz sobie posmaruje trybiotykiem ... No jaka ja zacofana jestem z tą malwą i ślazem nawet niewiedziłąm z czego tusz do rzęs robią :D dzięki za info teraz już wiem :D co do palenia to pale i to od lat :D Mój M też pali tylko że ja mam paczkie na dwa dni ,to jest naług i cięzko z niego wybrnąć ,nieraz żucałam ale brak mi silnej woli .. Rozumiem że przez tą pogode i humor nijaki u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
ja naszczęście nie pale,no może czasami tak od święta ze znajomymi,ale to naprawde bardzo sporadycznie. Humorek mi sie poprawił bo odwiedzili mnie dzis moi rodzice,pogadaliśmy sobie,wypiliśmy kawke i od razu lepiej. A jeśli chodzi o Twoje pokaleczone palce to czy niemożna nadziewac tej tabaki jakoś bezpieczniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że rodzice cię odwiedzili ,niema to jak rozmowa przy kawce w milym towarzystwie i tak jakoś razniej jak ktoś odwiedzi Nieumiem robić w rękawiczkach zawsze w gołych rękach nawet w ogródku a potem ręce niemogie doprowadzić do ładu ,zanim M przyjedzie to wylecze łapki będzie dopiero po 10 wrzesnia 😭 pospacerowalam po ogrodzie lubie tak wieczorem sobie pochodzić szczególnie jak tak cicho na dworze no nic teraz czas na kolacje chyba spagetti zaserwuje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
o to mamy ten sam problem ja tez nielubie pracowac w rekawiczkach,potem niestety są problemy ale co tam :) musze przyznac ze dzis jest wyjątkowy wieczór tak cicho i przyjemnie,szkoda ze musimy same spacerowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj własnie ta SAMOTONOŚĆ choć powiem ci że ja już się przyzwyczaiłam do tej ciągłej rozłaki ale czy tak czy tak to się tęskni cholernie .. Objadłam się że aż niemogie oddychać ,niedobrze tak na noc sie najeśc ale niemogłam się oprzeć :) dobranoc 🖐️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,bardzo serdecznie :) oj nieładnie tak się objadac na noc,to bardzo niezdrowe,niewyglądasz na łasucha :) Pozdrawiam i życze miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,oj nie sama kamelio już jestem,troche mnie zdrowie zawiodło,ale już dochodze do siebie i mam nadzieje że będe tu zaglądac regularnie, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI KTOS SZUKA PRZYJACIOLKI W WIEKU 40 lat to znaczy tylko to ze do tej pory nic sobie nie robil z przyjaciol, i ich nie ma:-(, ciekawe do czego ta przyjaciolka ma byc, do pilnowania dzieci, dawania kasy, sexu ze starym..czy do plotkowania o pani z pod zieleniaka;-P Widze tu podtekst materialno-uslugowy:-PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
🖐️ witam w ten deszczowy poranek,bry znowu deszcz dziewczyny poszły radosne do szkoły w domu zrobiło się cichutko,po szybach spływają krople deszczu i jakoś tak smutno się zrobiło,to ciekawe jak wielki wpływ na nasze samopoczucie ma pogoda prawda? pozdrawiam miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Murof kope lat:) Co ci się stało że zdrówko niedopisuje mam nadzieje że nic poważnego trzymaj sie cieplutko i dla ciebie 🌻 żebyś szybciutko wruciła do zdrówka niestarcza mi na nic czasu ,rano małego odprawie do szkoły i jadę do rodzicuw potem jade po niego do szkoły i potem znowu do rodzicuw i tak do wieczora ,czasem przyjeżdzam tak padnięta że niechce mi sie już nic :( jeszcze z tydzień i bedzie koniec to sobie odpoczne :) wczoraj byłam tak zła że szok, małemu zrobili dwie łączone klasy I z II bo małego klasa by była za mala i tak oto mają na dwie łąćzone klasy jedną panią toć to zgroza co te dzieci się nauczą :( a jak twoje dziewczynki zniosły pierwszy dzień w szkole? pozdrawiam do następnego poklikania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam :) w ten słoneczny piękny poranek. Kurcze z tymi łączonymi klasami to jakiś apsurd!! rodzice nic na to nie mogą poradzic? oj ta nasza kochana oświata ... moje dziewczyny bardzo zadowolone,chętne do nauki,ale zawsze tak było więc zabradzo mnie to niedziwi,już za trzy tygodnie jadą na zieloną szkołe ale powiem Ci szczerze Kamelio koszt to 208zł od jednego dziecka troche mnie to przeraziło,ale cóż dzieci większe to i wydatki też :( Jeśli chodzi o moje zdrowie to lekarze podejzewają kamienie na nerkach,byłam w szpitalu przez dobe na obserwacji,dali mi kroplówki i wypuścili do domu z lekami przeciwbólowymi,mam kontrole w poniedziałek może dowiem sie troche wiecej,boli jak djabli ale podobno tak ma byc,bo kamienie schodzą,za kilka dni się okaże. pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życze miłego dnia buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej kamienie na nerkach :( nawet niepotrafie sobie wyobrazić tego bólu co przechodzisz to musi być straszne :( jestem z tobą i sercem i duchem w tych cierpieniach słoneczko 🌻 przytulam .... co do tej łączonej klasy nic niemozemy zrobić tak zadecydował wójt gimny to od niego własnie zależy, dyrektorka walczyła z nim żeby tak niebyło niestety niewygrała :( a teraz nasze dzieci muszą tak niestety się uczyć :( no wydatek masz z tą zieloną szkołą ale co nam pozosało tylko trzymać się mocno za portfele niech jadą dziewczynki zawsze to jakaś odmiana dla nich ... jestem dziś zmęczona strasznie ale już 19stego odpoczywać bede razem z M cała rodzina w komplecie będzie i takie myslenie mi daje dużo pozytywnej energi pozdrawiam i trzymaj się jesteś slilną kobietą wieże że dasz sobie rade paaaaaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×