Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość gość
Każdy architekt ma swój cennik , musiałabyś sie porozglądać. ja jestem z okolic częstochowy i korzystałam z usług Natalia Design , jestem baaaaardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka Nerek
Zdecydowanie jestem za ofertami kompleksowymi tj. nie tylko projektu, czy aranżacji, ale wraz z materiałami i wykończeniem, czy nadzorem nad pracami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subdadesign
www.subdadesign.pl Projektowanie wnętrz mieszkań, domów, pomieszczeń komercyjnych. Profesjonalnie i szybko zaprojektujemy dla Ciebie Twoje wygodne, wyjątkowe, funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gert
Szukasz architekta wnętrz? Wal na www.kuzniainspiracji.pl jak w dym. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści którzy będą wiedzieli co zrobić z Twoim mieszkaniem/domem. Polecam serdecznie wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowaa
Ceny mogą być na prawdę różne, polecam te Panią http://www.studioformy.pl dla nas przygotowywała projekt wyszło pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee
Dla mnie numerem jeden wśród gdańskich firm świadczących usługi w zakresie aranżacji wnętrz jest Komplementi. Jej ofertę i zrealizowane projekty można obejrzeć pod adresem www.komplementi.pl. Decydując się na usługę masz gwarancję oprócz profesjonalnie wykonanego projektu według wybranego stylu aranżacyjnego również jego wizualizację i kosztorys realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno zamówiłam sobie indywidualny projekt domu od tej firmy http://www.marcingluchowski.pl/. Nie pamiętam ceny, bo to mąż akurat zapłacil, ale wspominał, ze dobra cena jak na Kraków. Projekt jest bardzo funkcjonalny, po prostu na miarę naszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny chyba w dużej mierze zależą od regionu Polski.. ja w Łodzi mogę polecić Studio Domator (www.studiodomator.com lub www.facebook.com/studiodomator), cena przystępna, projekt zrobiony bardzo dokładnie i z polotem, byłam bardzo zadowolona z projektu wnętrza mojego mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_Wieciolek
ja ze swojej strony mogę zaproponować http://www.decoreart.pl skorzystaliśmy z mężem z ich usług i jesteśmy zadowoleni - mamy nasz wymarzony domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja rozważam zaangażowanie architekta wnętrz do projektu niektórych pomieszczeń - na pewno salon z kuchnią i łazienki. Co do sypialni - jeszcze nie wiem, zależy od wyceny takiego projektu. Bardzo mi się podobają niektóre propozycje, jakie można znaleźć w necie, np. taka realizacja salonu przez studio For Style http://4-style.pl/realizacje/dom-w-grodzisku-mazowieckim. Inspiracja świetna, ale sama nie potrafiłabym tego wdrożyć... Dlatego architekt byłby bardzo potrzebny :) Jak rozumiem taki projekt to wizualizacja wnętrza? A jak to wygląda w praktyce, architekt wybiera wszystkie elementy wyposażenia, meble, dodatki czy może nawet kupuje dla mnie? Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć o konkretnej kwocie, bo jest to sprawa bardzo indywidualna i będzie inna jeśli będziesz robiła pokój a inna jak cały dom, jeszcze inna jak tylko poprawią obecny wygląd czy będą projektować mieszkanie od zera. Musisz podzwonić i popytać. Dobrymi fachowcami są http://www.grupainterio.pl, koleżance pomagali mieszkanie urządzać od stanu surowego. Aż dech zapierało, jak się wchodziło do niej po zrobieniu. Parę rozwiązań potem podpatrzyłam i zastosowałam u siebie :P Fajna opcja taki projektant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmitka22
Musisz się dowiedzieć co i jak gdzie. Ja polecam Ci 3dhomestudio.pl bo sama u nich zamawiałam aranżację wnętrz i jestem nadal pod wrażeniem jak można wszystko tak fajnie do siebie dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cystyna
Ja zgłosiłam się o zaprojektowanie łazienki do Firmy 3D Home Studio, naprawdę przedstawili mi wiele bardzo ciekawych pomysłów. Z trudnością wybrałam jeden, ale mogę śmiało powiedzieć, że mam teraz łazienkę swoich marzeń. Jakby ktoś chciał sprawdzić to tutaj namiary: www.3dhomestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwd
Moja żona uparła się, żeby zatrudnić architekta wnętrz. Zdecydowaliśmy się na www.kuzniainspiracji.pl. Z początku byłem sceptycznie nastawiony, ale to co wykonali w naszym mieszkaniu jest niesamowite. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętkaa
Ceny są różne w zależności od tego co sobie zamarzysz, na jaką powierzchnię, czy to kuchnia, czy łazienka. Ja zdecydowałam się na profesjonalny projekt kuchni z tej firmy: www.3dhomestudio.pl i muszę przyznać, że efekt był lepszy niż sobie wymarzyłam. Najładniejsze pomieszczenie w całym domu, teraz myślę o sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzałam swoje nowiutkie mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, mają niesamowite wyczucie stylu i idealnie rozumieją oczekiwania klienta. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek32
Ja zamówiłam usługi z 3D Home Studio i bardzo szybko otrzymałam fajny projekt. Ceny są bardzo różne więc to raczej musisz popytać u aranżerów niż osoby prywatne... Mój projekt był przepiękny a cena jak dla mnie mała na którą mogłam pozwolić. Fajna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzałam swoje nowiutkie mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, mają niesamowite wyczucie stylu i idealnie rozumieją oczekiwania klienta. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pracownię B20 studio z Wrocławia. Mieliśmy nietypowe mieszkanie, w którym trudno było wygospodarować pokój dziecka. Po wysłuchaniu profesjonalnej porady i po szkicach wstępnych zdecydowaliśmy się na całkowity remont. Nie mieliśmy pojęcia, że mieszkanie ma taki potencjał. Efekt końcowy zdumiewający. Małe mieszkanie zyskało pod każdym względem - jest przestrzenne, łatwo utrzymać porządek i jest tak ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie świetnie sprawdził sie projekt od firmy www.in-designer.pl :) musze przyznac, ze za 800zł mam kuchnie marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas przebudową mieszkania zajął się architekt z Wrocławia www.pracowniaprojektowawroclaw.pl i jesteśmy naprawdę zadowoleni z jego usług, bo bardzo funkcjonalnie rozplanował nam rozkład pomieszczeń. Nie pamiętam ile to dokładnie kosztowało, bo maż zapłacił. Jeśli szukacie we wrocku, to na prawno warto udać się do pracowni Ciesielskiego - mają spore doświadczenie jeśli chodzi o projekty architektoniczne zarówno wnętrz, jak i domów, a nawet osiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre opinie słyszałam o http://www.dfinterior.info - moja koleżanka z nimi urządzała dom. Ich realizacje można zobaczyć na stronie, co polecam, bo to niezła dawka inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy aranżacji całego mieszkania korzystałam z usług firmy www.maximum-interior.com, sprawdzili się świetnie. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, mają ogromne doświadczenie i świetne pomysły. Jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam projekty biura Finchstudio z Wrocławia www.finchstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt mojego mieszkania wykonywała pracownia B20 studio z Wrocławia. Efekt końcowy super! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś bez problemu dotrzeć do ofert firm, które świadczą na terenie Trójmiasta usługi związane z aranżacją wnętrz przeglądając lokalne strony. Zamieszcza na nich swoje ogłoszenia wiele firm i z tego co sobie przypominam również ciesząca się naprawdę dobrą opinią w branży architektonicznej firma Komplementi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziołek
a możecie kogoś polecić ze Śląska; najlepiej z okolic Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam no niestety nie mogę ci polecić nikogo z Katowic za to znam i mogę ci polecić firmę z Łodzi http://pskprojekt.pl projektowali mi dom i biuro znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof_212
Polecam młodą architektkę p. Monikę (woj. Lubuskie), ma fajne pomysły, jest bardzo dokładna i niedroga. http://projektxx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×