Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

złośliwaa samica30 większym mnie teraz darzysz zaufaniem? ....cku ..Hm? . Mówiłem Tobie, tak żyje , że nie muszę kłamać jestem w tym bardzo dobry ... ja Ciebie też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... wprost uwielbiam jak mi nie ufasz . Do dzisiaj nie wiedziałem ,że taką złą sławą jest owiany ... . (ten portal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu drugi raz ... agiie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedz czym Cię rozbawiłem ? - złośliwaa samica30 To mój drugi top w , którym uczestniczę- Ty jak zwykle uciekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nie można chcieć ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto Cię nie pszeprosił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie pytalam ile tutaj jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miało być ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz ... żebym się odezwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tendencje rasistoska? no wątpie.. to na Polaków wszyscy najeżdżają, a jak polak coś powie na kogoś innej narodowości to juz rasista Mi osobiście nikt nie przeszkadza, do czasu jak nei zacznie nadawać na Polaków.. wiesz w ostatnich czasach słowo rasizm i tolerancja stało się tak modne że jest zbyt często używane, i najczęściej nieadekwatne do sytuacji.. najlepszym przykładem są ocziwście murzyni .. bo kiedy powie sie cokolwiek antymurzyńskiego to od razu jest wrzawa jednak murzyn na białego może wszystko. tak samo jak Polak na Żyda jeśli się krzywo uśmiechnie odrazu jest antysemita, ale Żydziu jeżdżą równo po Polakach,, a każda riposta Polaka uznawana jako antysemityzm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest raczej kwestia zachowania człowieka - i nie ma tutaj mowy o narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka - też mnie to intryguje:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkich akceptuję, aby się normalnie zachowywali ... prawie wszystkich baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalku, ciekawa jestem, co by było, gdybyśmy się spotkali. A jeszcze lepiej - jakbyśmy się sobie spodobali i chcieli bliższej znajomości. Coś mi się zdaje, że nic by z tego nie było. Ciekawe, kto i kiedy zrobiłby pierwszy krok. No ciekawe, czy to przeczytasz. " No przeczytałem :). Justyś, o ile w jakimś stopniu prawdopodobieństwo takiego spotkania istnieje, to możliwość, że bym Ci się spodobał już nie :(. Ale jeśli już wyeliminujemy ten niepasujący element i teoretycznie byśmy się sobie spodobali, to jest możliwość, że ja bym zrobił ten pierwszy krok, a to dlatego, że musiałbym się bardzo zmienić i przełamać, żeby w ogóle do takiego spotkania doszło :). Jeślibyśmy się już spotkali, to oznaczałoby, że coś ruszyło w dobrym kierunku w przypadku mojej nieśmiałości itd. Tak sobie teoretyzuję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, myślę, że byłoby miło :). Ale ile stresów przed takim spotkaniem :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczko, ja przesadzam - ZAWSZE. To mój problem, między innym, jest też z tysiąc innych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami chyba robię, ale raczej nie w realu. Tam, hmm, jestem dosyć dziwny. Małomówny, ale czasami mnie napada i mam dobry dzień :), spokojny, ale czasami się i wściekam strasznie, zamknięty w sobie, a zdolny powiedzieć o sobie prawie wszystko jednej osobie. Same sprzeczności, najgorsze jednak jest u mnie chyba to zaniechanie, brak zdolności do działania, odważnej, męskiej walki o swoje :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×