Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Justynaaaa nie śpisz ? Nie jesteś śpiąca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazddroszczę Ci tego twego wina ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię pszesadzać z winem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma Ju :) 🖐️ musisz wezwac informera :] a pozniej go zarwac :P a ja piwko pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu smutno :o gdzie wszyscy 😭 jakies nowe twarze czy nowy image? :p to macham na pozegnanie w takim razie :o niezbyt kolorowych, zeby nie draznic, dla ciebie justys :p :D spokojnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie wiem czy wolno mi cie irytowac dzisiaj :p a ze sam troche wypilem to wyczucie granicy dobrego smaku bedzie trudniejsze niz zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no prosze, tego jeszcze nie grali :p :classic_cool: z okazji piatek wieczor a zostal dziesieciopak piwa :D ktory musial sie rozmnozyc na dwa dziesieciopaki i whisky, jak sie ludzie zeszli :p kilkoro znajmoych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez... ale dzis byl dosc wyjatkowy dzien i juz od popoludnia poznego sie zaczelo :D i tak jakos zlecialo krople jakies sobie wkraplasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sobie zdalem sprawe ze mi minelo pol roku jak sam jestem :o ale... w pewnym sensie mi to pasuje sa tez i minusy, nie ukrywam :o :D a proporcje wyrownane w maire, ackzolwiek nic dla mnie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to mialem dzien dziecka przez ostatnich pare dni :classic_cool: a w niedziele siostrzencowi troche uwagi poswiece, jakby mu to w ogole robilo :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzieki, ale kompulsywnym flirciariom mowie stanowcze.... moze :classic_cool: wiesz, flirtowac wszyscy lubia problem w tym ze kobiety mysla ze faceci - generalnie rzecz biorac - podchodza do flirtu ronie niezobowiazujaco jak one :p :D dlatego mnie cholera bierze (brala) jak mi jedna taka flirtowala naokolo :p ale dobra, nie ma tego zlego ale ostrzegam, jestem agresywny, apodyktyczny i bolesnie szczery to jak? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D juz mialem napisac ze dobrze ze o swoich nalogach nei wspomnialem :D tak zwialas szybko :p terroru psychicznego nie stosuje jesli ktos nie zasluzyl :p ale nie mam sumienia cie tak w maliny wpuszczac, wiec ostrzegam: do godziny 10tej nie mozna sie do mnei odzywac brak mleka do kawy psuje mi caly dzien nie przyjade do ciebie jak polska gra chociazby z z wyspami owczymi zjem ostatniego banana zawsze nadal sie nie boisz? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kotki nefry już oglądałam :) są boskie - jeszcze bym chciała samą nefry zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry coś mnie wkręcasz- tm też same koty :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry ty spod ryb jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeee znalazłam nefry:) bosz kobito ty bywasz wszędzie:D cay internet jest twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike :) Aha mała brunetka wieczorową porą...:D Mam tylko jeden Nefrytka :) a o który mnie podejrzewasz [standardowa mina Michała Wójcika z Ani Mru Mru ] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie- ale łączę się z tobą w bólu- bo ja też spod ryb:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike:D:D Ja nie narzekam... czasami... a ze mam zdolności wrózbiarskie..;) Czarownica.. jest taki nik Nomina.. i mi sie skojarzyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×