Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

No i znów się zaciąłem na jednej piosence, tym razem "Czas nie będzie czekał". Kto mi dał tego linka, zamorduję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego niektórym to tak trudno przychodzi i potrzebują dużo więcej czasu. I mam tu na myśli m.in. takiego jednego Brzydala :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię przede wszystkim rock. Wiele jego odmian, ale ładne piosenki z innych nurtów też mi się podobają. Uwielbiam Led Zeppelin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w zasadzie na taki nastrój powinnam Ci przesłać rammsteina oni znieczulają" Do Rammstaina mam sentyment ze względu na "Zagubioną Autostradę". A tej wcześniejszej piosenki nie słyszałem i faktycznie, zaraz się chyba zdołuję :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli miłość boli, to nie jest miłością. Jedynie jakąś dewiacją." Każdy rodzaj miłości jest nieodłącznie związany z cierpieniem. Zawsze i niezmiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie miłość boli przecież:O Miłość to zbiór różnych odczuć,od euforii do smutku,tęsknoty,a to co czujemy w danej chwili jest uzależnione z osobą którą kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie miłość boli przecież Miłość to zbiór różnych odczuć,od euforii do smutku,tęsknoty,a to co czujemy w danej chwili jest uzależnione z osobą którą kochamy. " No właśnie, miłość jest powiązana z szeregiem uczuć, jest to dosyć szerokie pojęcie. Ale zawsze gdzieś tam, w pewnym momencie pojawia się cierpienie, ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×