Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

wnuczka mi się do klawiaturay dorwała :):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) lucky spoko muza yebac pedalow ide wyrwac jakiegos lachona usiądź na kolanka pokaże ci bananka http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/pokaze+ci+bananka/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale jakoś mnie perfect nie może przekonać do siebie, choć mają fajne kawałki. Dużo bardziej wolę Lady Pank. A tak właściwie nie przepadam za polską muzyką, ale bardzo cenię zespół COMA. Oczywiście jest wiele kawałków, których chętnie słucham z muzyki polskiej, ale ulubione zespoły to jednak anglojęzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja też proszę o rock i metal a sama polecam dream theater (normalnie bawią się muzyką) the gathering, riverside " O Dream Theater coś słyszałem, ale nigdy nie słuchałem. The Gathering słuchałem dawno temu, a Riverside chyba nie znam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
szukanie ja jednak dwóch kawałków pod rząd tego typu nie wytrzymam na trzeźwo;) dream theater są niewiarygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle cenie sobie stare zespoły takie jak Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, także Metallica. Z nowszych czasów to: Nirvana, Alice in Chains, Pearl Jam. Oczywiście Hendrix, w ogóle wszystko co ma moc i gitarka gra tam dużą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie Love Hate Love. Ale cała ich pierwsza płyta mi się podoba. Z pozostałych płyt słyszałem tylko to co jest dostępne na youtube. Muszę sobie kupić i te płyty. A najlepsza płyta to oczywiście "Nevermind" Nirvany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nirvany na przekór wszystkiemu nie mogę słuchać:D nie wiem jak to wytłumaczyć bo przecież wywodzą się z tej samej kolebki Seattle:) Nie wiem... jakoś za bardzo mnie dołuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
Unplugged jest ogólnie moim zdaniem najlepszą płytką Alice...ehh czasy kiedy się słuchało zespołów ze Seattle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem... jakoś za bardzo mnie dołuje " Mnie też dołuje. Może dlatego ich tak uwielbiam, do tego tragiczny koniec Kurta. Nie wiem, ja jakiś nienormalny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo ja mam muzyke na kompie " Czyli pływasz pod piracką banderą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×